Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Nowe centrum pokazowe Konica Minolta

Nowe centrum pokazowe Konica Minolta

Konica Minolta Business Solutions Europe otworzyła nowe centrum pokazowe Digital Imaging Square w Lagenhagen, w Niemczech, europejskiej centrali firmy. Zwiększając swoje zaangażowanie na rynku druku profesjonalnego i przemysłowego, firma stworzyła dedykowane miejsce, gdzie prezentowane są wysokiej klasy systemy i urządzenia. Odwiedzający mogą zapoznać się z szerokim portfolio firmy i wziąć udział w pokazach na żywo.

Digital Imaging Square zajmuje powierzchnię 550 m2 i jest podzielony na poszczególne segmenty, gdzie umieszczono 20 systemów oraz kilka kompleksowych rozwiązań do obiegu dokumentów. Obszar druku przemysłowego zajmuje m.in. bizhub PRESS C71cf do druku etykiet, maszyna do druku atramentowego AccurioJet KM-1 B2 + UV oraz inne wysokiej klasy urządzenia MGI. W głównej sali znajduje się bardzo popularna seria urządzeń bizhub PRESS, a za nią urządzenia do druku produkcyjnego i szerokoformatowego. W salonie prezentowana jest również cyfrowa maszyna MGI Jetvarnish 3ds&IFoil-S do lakierowania wybiórczego z efektem 2D i 3D oraz tłoczenia folią na gorąco.
Nowy projekt Centrum Pokazowego Konica Minolta pozwala zaprezentować szereg nowości
w zakresie druku przemysłowego a przede wszystkim umożliwia odwiedzającym przetestowanie urządzeń a wraz z tym realizację innowacyjnych pomysłów. Portfolio Konica Minolta cały czas się rozwija, firma posiada w swojej ofercie szereg systemów innych firm, tj. MGI, KIP, EFI, czy Plockmatic, Watkiss i SDD. Nowa inwestycja ma za zadanie zaprezentowanie również tych rozwiązań.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W zakładzie papierniczym Arctic Paper Kostrzyn SA niedawno rozpoczęła pracę krajarka Perfecta 132 Premium Line 2020. Dostawcą urządzenia była firma Avargraf, która mimo ograniczeń związanych ogólnoświatową pandemią dostarczyła i wdrożyła urządzenie bez przeszkód i w terminie. Jak podkreślają jej obecni użytkownicy w kostrzyńskim zakładzie, maszyna oferuje najwyższą jakość w kontekście realizowanych w niej procesów cięcia papieru.

Firma EFI poinformowała o poszerzeniu swojej oferty o zautomatyzowane, intuicyjne narzędzie mające ułatwić klientom zarządzanie zapasami i składanie zamówień – MarketDirect Fulfillment. Jak podaje producent oprogramowania, jego podstawowymi cechami są prostota i wszechstronność.

Muzeum Papiernictwa zaprasza do udziału w wernisażu on-line wystawy „Sztuka pisania”, który zostanie wyemitowany na żywo 11 lipca o godz. 17.00. Podczas streamingu Ewa Landowska – autorka wystawy – opowie o ekspozycji oraz wprowadzi widzów w tajniki pięknego pisania. Wystawę w Dusznikach-Zdroju będzie można oglądać do października br. Muzeum wznowiło działalność z zachowaniem zasad ostrożności.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.