Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Nowe możliwości systemów Xerox

Nowe możliwości systemów Xerox

Według wielu raportów, w tym raportu KPMG i Polskiego Bractwa Kawalerów Gutenberga, aż 88% firm z branży poligraficznej planuje zwiększenie efektywności działań w ciągu najbliższych 2, 3 lat. Mając to na uwadze, Xerox wprowadza nowe funkcje dla atramentowych systemów produkcyjnych CiPress, które pomogą przedsiębiorstwom podnieść wydajność oraz jakość usług.

Zastosowane przez Xerox rozwiązania – opcjonalny moduł druku MICR, wewnętrzny system powlekania oraz narzędzia kontrolujące zużycie atramentu, pozwalają nie tylko generować oszczędności, ale również zwiększać zasoby produkcyjne firmy. Nowe rozwiązania umożliwiają m.in. bezpieczne drukowanie czeków, rachunków, sprawozdań czy faktur. Dzięki zastosowaniu narzędzi kontroli zużycia tuszu, system tworzy wydruki zachowujące bogactwo kolorów, przy jednoczesnej precyzyjnej weryfikacji zużycia atramentu.
Urządzenia Xerox CiPress wykorzystują opatentowany systemu bezwodnego druku atramentowego. Eliminuje on konieczność korzystania z drogiego i specjalnie przygotowanego papieru, dodatkowych głowic drukujących, czy wstępnego powlekania papieru z wykorzystaniem środków wiążących. Nie tracąc na jakości, wydruki możliwe są nawet z prędkością ponad 150 metrów na minutę. Dzięki tym rozwiązaniom systemy produkcyjne Xerox CiPress otwierają przed przedsiębiorcami zupełnie nowe możliwości.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.