Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Nowe produkty firmy Roland DG na Fespie

Nowe produkty firmy Roland DG na Fespie

Roland na targach Fespa na stoisku Q15 w pawilonie 6 będzie miał do pokazania wiele nowych produktów. Na informacje o niektórych premierach trzeba jeszcze poczekać, jednak już teraz firma anonsuje nowości software’owe oraz do druku na tekstyliach. Na stoisku Roland zaprezentuje swoje urządzenia do druku wielkoformatowego oraz plotery drukująco-tnące mające zastosowanie w produkcji oznakowań, banerów, roll-upów i wielu innych. Ponadto pokaże nowe biurkowe urządzenie do druku 3D i frezowania oraz plotery tnące, w tym nowe rozwiązanie CAMM-1 GS-24.

Targi będą także okazją do promowania nowego oprogramowania PrintStudio, RIP-a stworzonego z myślą o użytkownikach Mac OS. Software ma łatwy w obsłudze interfejs i Adobe PDF Print Engine (APPE). Uzupełnia VersaWorks firmy Roland, popularnego RIP-a standardowo dołączanego do ploterów Rolanda, i jest kompatybilny z komputerami osobistymi. PrintStudio pracuje z większością urządzeń firmy Roland, w tym z popularnymi seriami VersaCAMM, SolJet PRO4 i VersaUV oraz z najnowszym urządzeniem tnącym GS-24. Część starszych rozwiązań też może korzystać z tego oprogramowania.
Roland zaprezentuje także nowy Texart CS-64 – łatwy w użyciu i wydajny kalander o szerokości 162,5 cm pracujący z drukarką sublimacyjną Texart RT-640. Rozwiązanie jest przeznaczone dla producentów tkanin i oznakowań, przenosi nadruk z papieru transferowego na materiał poliestrowy lub nanosi atrament wprost na materiał zadrukowany bezpośrednio.
Ponadto na stoisku Rolanda można będzie oglądać nowatorskie aplikacje oraz rozmawiać z konsultantami.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas Kongresu European Carton Makers Association w Krakowie (15–16 września 2022 r.) tradycyjnie miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie konkursu European Carton Excellence Awards, organizowanego przez ECMA i Europejskie Stowarzyszenie Przemysłu Tektury i Pudełek Składanych Pro Carton. Jakie projekty zyskały największe uznanie jurorów?

Szwajcarski producent wielkoformatowych ploterów z płaskim stołem – swissQprint – obchodzi piętnastą rocznicę istnienia. Firmę utworzyli we wrześniu 2007 r. Reto Eicher, Hansjörg Untersander i Roland Fetting. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ok. 200 osób i działa w skali globalnej, współpracując z ponad 30 niezależnymi firmami partnerskimi, wspólnie z którymi zainstalowało ponad 1,6 tys. maszyn.

Firma Fujifilm poinformowała, że jej maszyna Revoria Press PC1120 otrzymała przyznawaną przez Keypoint Intelligence nagrodę Buyers Lab 2022 Pro Award w kategorii Wyjątkowe wysokonakładowe urządzenie produkcyjne CMYK+. Model ten jest dostępny w Austrii, Czechach, Hiszpanii, Niemczech, Polsce, Portugalii i Włoszech.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.