Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Nowe tonery od firmy Xeikon

Nowe tonery od firmy Xeikon

Firma Xeikon poinformowała o wprowadzeniu na rynek dwóch nowych tonerów, MatteSilver i PalladiumSilver. Te srebrne metaliczne kolory mają poszerzyć możliwości zarówno projektantów, jak i drukarń etykiet oraz opakowań, a także użytkowników cyfrowych technologii druku firmy Xeikon. MatteSilver i PalladiumSilver to pierwsze produkty w nowej grupie tonerów Xeikon Creative Colors skierowanych szczególnie dla producentów etykiet i opakowań.

Jak podaje producent, MatteSilver zapewnia metaliczne wykończenie podłoża, a PalladiumSilver – dostępny wyłącznie dla technologii druku cyfrowego firmy Xeikon – pozwala na uzyskanie efektu srebrnego, mieniącego się połysku.
„Dzięki nowej linii tonerów Creative Colors firma Xeikon powiela możliwości farb do druku flekso i offsetowego. Dajemy drukarniom etykiet i opakowań możliwość zaoferowania właścicielom marek dodatkowej jakości w połączeniu z technologią druku cyfrowego Xeikon – wyjaśnił Jeroen Van Bauwel, Director Product Management w firmie Xeikon. – Linia tonerów Creative Colors dodaje nowego wymiaru naszej działalności w obszarze druku etykiet i opakowań – krótsze serie, większa liczba wariantów produktu, krótszy czas dostawy oraz oczywiście personalizacja. Te tonery naprawdę wyróżniają projekt”.
Tonery MatteSilver i PalladiumSilver zostaną zaprezentowane podczas targów Labelexpo Europe 2015 w Brukseli, odbywających się od 29 września do 2 października. Firma Xeikon zaprezentuje tonery „w akcji”, z wykorzystaniem maszyny Xeikon Cheetah, na stoisku firmy Xeikon B/C 50, w pawilonie 9.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Jak co roku w grudniu Instytut Pantone ujawnił wytypowany przez zespół ekspertów wiodący kolor nadchodzącego roku. W 2023 r. dominować będzie Viva Magenta (18-1750) – wibrujący odcień przygaszonej czerwieni, który łączy zarówno ciepłe, jak i zimne tony. To kolor „odważny, potężny i wzmacniający”, emanujący radością, zachęcający do eksperymentowania i wyrażania siebie bez ograniczeń; jego żywiołowość ma zapowiadać radosny czas, szczególnie w odniesieniu do ostatnich, dość trudnych lat.

W dn. 15–17 listopada 2022 r. w przestrzeniach wystawienniczych Ptak Warsaw Expo odbyła się ósma edycja Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile. To jedyna tego typu wystawa w Polsce, stanowiąca platformę do pozyskiwania i wymiany kontaktów biznesowych, zwiększania potencjału organizacyjnego firm i budowania rozpoznawalności marki na rynku tekstylnym.

Europejskie Stowarzyszenie Branży Etykiet Samoprzylepnych FINAT podało dane dotyczące stanu europejskich rynków etykiet samoprzylepnych w 3. kwartale 2022 r. Z informacji tej wynika, że w tym okresie popyt na materiały etykietowe w Europie znacznie wzrósł po słabej pierwszej połowie roku – co było spowodowane niedoborami papieru wynikającymi z przedłużającego się strajku w Finlandii. W całym okresie pierwszych trzech kwartałów europejski przemysł etykietowy odnotował skromny wzrost o 1,7% w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.