Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Nowe tonery od firmy Xeikon

Nowe tonery od firmy Xeikon

Firma Xeikon poinformowała o wprowadzeniu na rynek dwóch nowych tonerów, MatteSilver i PalladiumSilver. Te srebrne metaliczne kolory mają poszerzyć możliwości zarówno projektantów, jak i drukarń etykiet oraz opakowań, a także użytkowników cyfrowych technologii druku firmy Xeikon. MatteSilver i PalladiumSilver to pierwsze produkty w nowej grupie tonerów Xeikon Creative Colors skierowanych szczególnie dla producentów etykiet i opakowań.

Jak podaje producent, MatteSilver zapewnia metaliczne wykończenie podłoża, a PalladiumSilver – dostępny wyłącznie dla technologii druku cyfrowego firmy Xeikon – pozwala na uzyskanie efektu srebrnego, mieniącego się połysku.
„Dzięki nowej linii tonerów Creative Colors firma Xeikon powiela możliwości farb do druku flekso i offsetowego. Dajemy drukarniom etykiet i opakowań możliwość zaoferowania właścicielom marek dodatkowej jakości w połączeniu z technologią druku cyfrowego Xeikon – wyjaśnił Jeroen Van Bauwel, Director Product Management w firmie Xeikon. – Linia tonerów Creative Colors dodaje nowego wymiaru naszej działalności w obszarze druku etykiet i opakowań – krótsze serie, większa liczba wariantów produktu, krótszy czas dostawy oraz oczywiście personalizacja. Te tonery naprawdę wyróżniają projekt”.
Tonery MatteSilver i PalladiumSilver zostaną zaprezentowane podczas targów Labelexpo Europe 2015 w Brukseli, odbywających się od 29 września do 2 października. Firma Xeikon zaprezentuje tonery „w akcji”, z wykorzystaniem maszyny Xeikon Cheetah, na stoisku firmy Xeikon B/C 50, w pawilonie 9.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Stowarzyszenie FESPA, organizator międzynarodowych targów druku wielkoformatowego, druku na tekstyliach i znakowania FESPA Global Print Expo oraz European Sign Expo, rozpoczęło kampanię promującą tegoroczną odsłonę obydwu wydarzeń. Zaplanowano je na termin 31 maja – 3 czerwca 2022 r. w przestrzeniach wystawienniczych Messe Berlin. Tematem przewodnim kampanii jest hasło „Experience Print in Motion” (Doświadczaj druku w ruchu), które odnosi się do nieustannego rozwoju rynku druku specjalistycznego i obsługującej go technologii, która dokonuje się mimo wyzwań ostatnich dwóch lat.

Podczas 22. odsłony swojej dorocznej konferencji Connect w Las Vegas (17–21 stycznia 2022 r.) firma Electronics For Imaging zaprezentowała nowe rozwiązania ze swojego portfolio, przeznaczone do druku cyfrowego (m.in. atramentową drukarkę produkcyjną EFI Pro 30h) oraz – premierowo – produkty z rodziny Fiery.

Prężnie działająca drukarnia Hedom z Krosna o imponującej, 100-letniej tradycji, oferująca kompleksowe rozwiązania dla poligrafii i reklamy, zainstalowała w ostatnim czasie system broszurujący Duplo 600i. Jak podkreśla jej kierownictwo, w codziennej pracy szczególnie istotne są automatyzacja maszyny oraz jej intuicyjna obsługa.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.