Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Nowoczesna introligatornia – Alliance Day’s w wersji online

Nowoczesna introligatornia – Alliance Day’s w wersji online

W dniach 24–27 listopada br. odbędą się wirtualne dni otwarte grupy Postpress Alliance, stworzonej w okresie przed targami drupa, w skład której wchodzą firmy działające w obszarze postpressu: BaumannPerfecta, Bograma, H+H, Hohner, MBO i Wohlenberg. Po ogłoszonej niedawno rezygnacji z udziału w przyszłorocznych targach, członkowie sojuszu zdecydowali o poszukiwaniu alternatywnych dróg dotarcia do klientów. Wyrazem tej polityki jest zorganizowanie Alliance Day’s w formie online – wydarzenie ma posłużyć jako platforma do zaprezentowania branży nowych rozwiązań.

Zarejestrowani goście odwiedzający wirtualny salon będą mogli przez cztery dni poznawać możliwości zarówno nowych, jak i będących już wcześniej w ofercie firm rozwiązań z zakresu introligatorni, oraz uzyskać szczegółowe informacje. Przewidziano także możliwość umówienia się na indywidualne wirtualne pokazy, przeprowadzane na żywo z centrów demonstracyjnych producentów oraz indywidualne wideorozmowy.

Firma Herzog+Heymann, należąca do Grupy MBO, zaprezentuje następujące nowości: nową generację falcerek M9 Automatic, kompletną linię produkcyjną do outsertów o zwiększonej wydajności (M7.32.60 + agregat do automatycznego pakowania ulotek SmartPack 100 + kompaktowy agregat XPP100), ulepszoną falcerkę S45, sztancę Bograma BSR- 550.

Firma Hohner zaprezentuje premierowo maszynę do indywidualnej produkcji broszur – Hybrid Stitcher „HHS Futura”, oraz linie zbierająco-szyjące: HSB 9.000 i w pełni zautomatyzowaną HSB 13.000.

Firma BaumannPerfecta premierowo przedstawi pierwszy na świecie w pełni automatyczny system utrząsania i cięcia do całkowicie bezobsługowej obróbki, nową generację Baumann Automatic Shaker System (BASA) – kompaktowe i modułowe rozwiązanie do automatycznego utrząsania, a także najnowszą generację maszyn tnących z nowymi funkcjami. Firma zapowiada również prezentację innowacji z zakresu automatyzacji procesu cięcia w połączeniu z udoskonalonym rozwiązaniem robotyki.

Więcej informacji oraz formularz do rejestracji znajdą Państwo na stronie wydarzenia.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Drukarnia Faber Print z Grodziska Mazowieckiego k. Warszawy jako pierwsza w Polsce zainstalowała nową maszynę cyfrową Versafire EP firmy Heidelberg. Uruchomienie systemu miało miejsce w grudniu ub.r., i do tej pory udało się wykonać już na niej szereg prac, które wcześniej trafiałyby na maszynę offsetową lub do podwykonawcy.

Arctic Paper oddaje do użytku rozbudowaną elektrownię wodną w papierni w Munkedal. Inwestycja o wartości 100 mln koron szwedzkich (ok. 45 mln zł) zwiększa moc z 2 do 6 MW, co w połączeniu z planowaną ciepłownią na biomasę pozwoli, aby dzięki własnej energii zaspokoić do 80% potrzeb energetycznych papierni w Munkedal.

Podczas wspólnego webinarium, zorganizowanego 17 lutego br., firmy Mark Andy i Domino oficjalnie poinformowały o wprowadzeniu na rynek nowej, cyfrowej maszyny wąskowstęgowej – Digital Series iQ, bazującej na doświadczeniach obu producentów. Urządzenie dołączyło do coraz szerszego portfolio hybrydowych maszyn cyfrowych Mark Andy, a jego „sercem” jest nowy moduł inkjetowy stworzony przez Domino – V1610i UV.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.