Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Nowoczesna introligatornia – Alliance Day’s w wersji online

Nowoczesna introligatornia – Alliance Day’s w wersji online

W dniach 24–27 listopada br. odbędą się wirtualne dni otwarte grupy Postpress Alliance, stworzonej w okresie przed targami drupa, w skład której wchodzą firmy działające w obszarze postpressu: BaumannPerfecta, Bograma, H+H, Hohner, MBO i Wohlenberg. Po ogłoszonej niedawno rezygnacji z udziału w przyszłorocznych targach, członkowie sojuszu zdecydowali o poszukiwaniu alternatywnych dróg dotarcia do klientów. Wyrazem tej polityki jest zorganizowanie Alliance Day’s w formie online – wydarzenie ma posłużyć jako platforma do zaprezentowania branży nowych rozwiązań.

Zarejestrowani goście odwiedzający wirtualny salon będą mogli przez cztery dni poznawać możliwości zarówno nowych, jak i będących już wcześniej w ofercie firm rozwiązań z zakresu introligatorni, oraz uzyskać szczegółowe informacje. Przewidziano także możliwość umówienia się na indywidualne wirtualne pokazy, przeprowadzane na żywo z centrów demonstracyjnych producentów oraz indywidualne wideorozmowy.

Firma Herzog+Heymann, należąca do Grupy MBO, zaprezentuje następujące nowości: nową generację falcerek M9 Automatic, kompletną linię produkcyjną do outsertów o zwiększonej wydajności (M7.32.60 + agregat do automatycznego pakowania ulotek SmartPack 100 + kompaktowy agregat XPP100), ulepszoną falcerkę S45, sztancę Bograma BSR- 550.

Firma Hohner zaprezentuje premierowo maszynę do indywidualnej produkcji broszur – Hybrid Stitcher „HHS Futura”, oraz linie zbierająco-szyjące: HSB 9.000 i w pełni zautomatyzowaną HSB 13.000.

Firma BaumannPerfecta premierowo przedstawi pierwszy na świecie w pełni automatyczny system utrząsania i cięcia do całkowicie bezobsługowej obróbki, nową generację Baumann Automatic Shaker System (BASA) – kompaktowe i modułowe rozwiązanie do automatycznego utrząsania, a także najnowszą generację maszyn tnących z nowymi funkcjami. Firma zapowiada również prezentację innowacji z zakresu automatyzacji procesu cięcia w połączeniu z udoskonalonym rozwiązaniem robotyki.

Więcej informacji oraz formularz do rejestracji znajdą Państwo na stronie wydarzenia.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Intensywnie pracujemy nad ostatnim tegorocznym wydaniem „Świata DRUKU”. Będzie jak zwykle wyjątkowe i trafi do rąk naszych Czytelników tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Wśród tematów przewodnich grudniowego wydania znajdą się: materiały poligraficzne, komunikacja wizualna, druk cyfrowy wielkoformatowy, druk na tekstyliach, upominki reklamowe i dekoracje okolicznościowe, ekologiczne rozwiązania w poligrafii, nauka i szkolnictwo poligraficzne. W numerze także sekcja „Etykiety samoprzylepne”, a w niej relacja z Pre-Kongresu „Etykiety samoprzylepne” 2020 Online.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu za współpracę w tym niewątpliwie trudnym i wymagającym roku oraz zachęcamy do udziału w świątecznym wydaniu i – tradycyjnie – do złożenia życzeń Państwa klientom w wybranej formie. Oprócz standardowych reklam i udziału w najobszerniejszym w roku zestawieniu dostawców materiałów poligraficznych oferujemy Państwu wspólne dekorowanie choinki – jak zwykle na czwartej okładce świątecznego wydania pojawi się bożonarodzeniowe drzewko pełne bombek z logotypami firm branży poligraficznej. Jest to produkt łączący tradycyjną drukowaną reklamę wraz z komunikacją internetową – choinka do końca stycznia będzie opublikowana w formie banneru na stronie: www.swiatdruku.eu.

Już 10 grudnia br. w godz. 9–17, za pośrednictwem platformy Click Meeting odbędzie się organizowane co roku przez wydawnictwo Polski Drukarz w ramach Akademii Wiedzy szkolenie „Poligrafia w marketingu”. Poprowadzi je doświadczony trener, nauczyciel, naukowiec i konsultant – dr inż. Jacek Hamerliński.
Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników działów marketingu różnych branż i agencji reklamowych oraz wszystkich rozpoczynających swoją przygodę z poligrafią. Jego cel to zapoznanie uczestników z praktycznymi i teoretycznymi zagadnieniami dotyczącymi przygotowania projektu, druku, uszlachetniania i introligatorni, a także uświadomienie możliwości i ograniczeń poszczególnych technik drukarskich w celu obniżenia kosztów, oszczędności czasu oraz wypracowania precyzyjnych i skutecznych sposobów komunikacji między działem marketingu, agencją reklamową i drukarnią. W trakcie szkolenia zapewniamy możliwość zadawania pytań trenerowi, który postara się rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości, aby obcowanie ze sztuką poligrafii stało się łatwe i przyjemne.
Szczegółowy program znajdą Państwo TUTAJ. Na stronie www.akademia-wiedzy.eu dostępne są również regulamin i warunki udziału w szkoleniu oraz formularz zgłoszeniowy.
Serdecznie zapraszamy!

W dniach 26 października – 12 listopada br. odbyło się wydarzenie online o nazwie Printing United Digital Experience, skierowane do wszystkich segmentów branży poligraficznej z całego świata i poruszające tematy dotyczące m.in. technologii, materiałów eksploatacyjnych, edukacji, oprogramowania czy usług. Organizator tego globalnego wydarzenia – Printing United Alliance – podał, że ogółem wzięło w nim udział ponad 8,2 tys. zarejestrowanych osób z 5,7 tys. firm i 108 krajów (odnotowano ponad 100 tys. odsłon platformy internetowej i obejrzano ponad 7,5 godzin nagrań; liczba ta stale rośnie, ponieważ do końca stycznia 2021 r. można bezpłatnie się rejestrować i korzystać z zasobów platformy).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.