Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Nowości Epson na Film Video Foto

Nowości Epson na Film Video Foto

W dniach 7–9. kwietnia odbędzie się dziewiętnasta edycja targów sprzętu fotograficznego, audio i video – Film Video Foto w Łodzi. Firma Epson będzie na nich obecna po raz kolejny. Na jej stoisku numer 113 odbywać się będzie się prezentacja urządzeń przeznaczonych do druku fotograficznego oraz wielkoformatowego.

Fachowcy z Epson będą prezentować między innymi premierowy model drukarki ekosolwentowej SureColor SC-S80610 – urządzenie to wyposażono w dodatkowe atramenty UltraChrome GS3 w kolorze czerwonym i pomarańczowym, co w połączeniu z jakością głowic PrecisionCore TFP pozwala uzyskać większą gamę kolorystyczną potrzebną przy m.in. tworzeniu wielkoformatowych portretów. Sprzęt umożliwia druk na różnych materiałach, w tym przezroczystej folii, winylu, płótnie i papierze fotograficznym. Według producenta dodatkowe zalety to najlepszy w swojej klasie system AD-ATC, zaawansowana technologia podawania nośników oraz system usuwania mgiełki atramentowej.
Wśród pozostałych prezentowanych urządzeń znajduje się także suchy minilab SureLab SL-D700, pierwszą 6-kolorowa, kompaktowa drukarka produkcyjna Epson wykorzystująca technologię atramentową. SC-P7000V – drukarka wielkoformatowa do proofingu, wyposażona w fioletowy tusz, co zapewnia jej 99% pokrycia z gamą Pantone. W ofercie drukarek sublimacyjnych do tekstyliów znajdzie się model SC-F6200, która umożliwia łatwe drukowanie flag czy bannerów. Dodatkowo Epson zaprezentuje też model SC-F2000 klasy DTG (direct-to-gourmet), oferujący opcję drukowania bezpośrednio na koszulkach, a w w ofercie dla fotografów znajdą się drukarki pigmentowe SC-P400, P600 i P800.
„W tym roku oferta Epsona na Film Video Foto pokazuje, na jak zaawansowanym poziomie znajdują się teraz nasze technologie. Druk jest dla środowiska fotograficznego jednym z najważniejszych środków przekazu, dlatego zapewniamy tej branży nasze najlepsze rozwiązania” – tłumaczy przedstawiciel Epsona Grzegorz Mencfel, Business Account Manager LFP. – „Targi w Łodzi to okazja do poznania najnowszych trendów w branży fotograficznej i zbadania potrzeb dzisiejszych użytkowników, dzięki czemu będzie mogli wprowadzać kolejne, coraz skuteczniejsze innowacje.”

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Przez sześć dni, w okresie przypadającym na przełożone targi drupa, Agfa prezentowała w sposób zdalny swoje najnowsze rozwiązania dla druku offsetowego. Podczas sesji online przedstawiciele belgijskiego producenta zaprezentowali ofertę uwzględniającą różne segmenty rynkowe, bazujące na offsecie. Webinaria poprzedziła – przeprowadzona również w trybie online – konferencja prasowa, podczas której zaanonsowano poszczególne premiery rynkowe oraz udoskonalone wersje rozwiązań software’owych i sprzętowych. Wirtualny projekt nosił nazwę Studio 4D48 – taki miał być numer stoiska firmy na targach drupa 2020.

Od czterech lat firma Poligrāfijas grupa Mūkusala z powodzeniem korzysta z narzędzia firmy Fujifilm do składania zleceń i korekty ekranowej online. Jak podkreśla, jego zalety są szczególnie widoczne w czasie obostrzeń spowodowanych pandemią.

Birografika MB, serbska firma zajmująca się produkcją etykiet, w ostatnim czasie zakupiła i zainstalowała swoją pierwszą maszynę fleksograficzną niderlandzkiej marki MPS – ośmiokolorowy model EFS 430, który oferuje druk na różnego rodzaju podłożach. Umowa została podpisana podczas targów Labelexpo 2019 (podczas których firma MPS sprzedała 12 maszyn).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.