Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / OTT zainwestuje w linię do oprawy bezszyciowej Pantera

OTT zainwestuje w linię do oprawy bezszyciowej Pantera

Firma OTT usytuowana w Wasselonne nieopodal Strasburga, by rozszerzyć swoją działalność o produkty w miękkiej oprawie, postanowiła zainwestować w nową linię do oprawy bezszyciowej Pantera firmy Müller Martini. Przedsiębiorstwo było pierwszym francuskim użytkownikiem maszyny zbierająco-szyjącej (tzw. taśmowca) Prima firmy Müller Martini (od 1994 roku), zainstalowało również maszynę do oprawy bezszyciowej firmy Heidelberg – Eurobind 1300 pracującą z 12-stacjową zbieraczką Müller Martini o wydajności 2500–3000 egz./h.

Średnie zapotrzebowanie producenta jest dwa razy wyższe, dlatego zatrudniająca 62 pracowników firma OTT była zmuszona zlecać realizację części projektów na zewnątrz.
Właściciele zadecydowali, że bardziej opłacalne będzie realizowanie wszystkich zleceń na miejscu, dlatego też postanowili zainstalować maszynę Pantera firmy Müller Martini wyposażoną w 12-stacjową zbieraczkę oraz trójnóż Granit. We wrześniu nowe rozwiązanie ma zastąpić pracujące obecnie urządzenie.
Richard Hamm, menedżer produkcji: „Wkrótce będziemy mogli realizować wszystkie zlecenia na miejscu, co nie tylko przyczyni się do znacznego zredukowania wydatków na transport prac zlecanych na zewnątrz, ale przede wszystkim pozwoli nam uniezależnić się od zewnętrznych partnerów. Ponadto udoskonalimy kontrolę jakości i będziemy mogli zdecydowanie szybciej reagować na oczekiwania naszych klientów. Hybrydowa budowa Pantery od początku wywarła na nas dobre wrażenie, dlatego też zdecydowaliśmy się zainwestować w rozwiązanie Müller Martini”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

…wiele wydarzeń, na które z niecierpliwością czekamy. Wrześniowe, polsko-angielskie wydanie „Świata DRUKU” przygotowujemy z myślą o 40. edycji targów Labelexpo Europe w Brukseli (24–27 września), gdzie będzie można je znaleźć na stoisku z prasą branżową. Numer ten będzie nam również towarzyszyć podczas targów Taropak i 4 Print w Poznaniu (30.09–3.10) oraz na organizowanej przez nas już po raz czternasty konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, na którą zapraszamy Państwa do Czarnego Potoku w Krynicy-Zdroju (24–25.10).
Z tych powodów tematyka wiodąca czasopisma dotyczyć będzie etykiet i opakowań, a ściślej – produkcji i technik zadrukowywania opakowań i etykiet, opakowań z tektury falistej i litej, opakowań na żywność. Sporo miejsca w numerze poświęcimy także jednej z najpowszechniejszych technik zadruku opakowań – fleksografii. Warto zatem przy tej okazji zaprezentować swoją ofertę.

W czerwcu br. Digiprint został dystrybutorem na polskim rynku producenta maszyn do finishingu i przetwórstwa kartonu i tektury – firmy Highcon. Cyfrowe maszyny tnące i bigujące Highcon Euclid i Beam zostały stworzone z myślą o potrzebach technologii cyfrowej dla procesów post-print w przemyśle poligraficznym, a także o producentach opakowań, przetwórcach tektury falistej, kartonu czy drukowaniu komercyjnym.

Do zespołu Sharp Electronics dołączył Krzysztof Ukleja – doświadczony manager, specjalista od rozwiązań druku, visual i smart office. Wesprze dział marketingu produktowego i sprzedaży w rejonie Europy Centralnej i Wschodniej w zakresie zintegrowanych rozwiązań dla biur oraz rynków wertykalnych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu