Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / OTT zainwestuje w linię do oprawy bezszyciowej Pantera

OTT zainwestuje w linię do oprawy bezszyciowej Pantera

Firma OTT usytuowana w Wasselonne nieopodal Strasburga, by rozszerzyć swoją działalność o produkty w miękkiej oprawie, postanowiła zainwestować w nową linię do oprawy bezszyciowej Pantera firmy Müller Martini. Przedsiębiorstwo było pierwszym francuskim użytkownikiem maszyny zbierająco-szyjącej (tzw. taśmowca) Prima firmy Müller Martini (od 1994 roku), zainstalowało również maszynę do oprawy bezszyciowej firmy Heidelberg – Eurobind 1300 pracującą z 12-stacjową zbieraczką Müller Martini o wydajności 2500–3000 egz./h.

Średnie zapotrzebowanie producenta jest dwa razy wyższe, dlatego zatrudniająca 62 pracowników firma OTT była zmuszona zlecać realizację części projektów na zewnątrz.
Właściciele zadecydowali, że bardziej opłacalne będzie realizowanie wszystkich zleceń na miejscu, dlatego też postanowili zainstalować maszynę Pantera firmy Müller Martini wyposażoną w 12-stacjową zbieraczkę oraz trójnóż Granit. We wrześniu nowe rozwiązanie ma zastąpić pracujące obecnie urządzenie.
Richard Hamm, menedżer produkcji: „Wkrótce będziemy mogli realizować wszystkie zlecenia na miejscu, co nie tylko przyczyni się do znacznego zredukowania wydatków na transport prac zlecanych na zewnątrz, ale przede wszystkim pozwoli nam uniezależnić się od zewnętrznych partnerów. Ponadto udoskonalimy kontrolę jakości i będziemy mogli zdecydowanie szybciej reagować na oczekiwania naszych klientów. Hybrydowa budowa Pantery od początku wywarła na nas dobre wrażenie, dlatego też zdecydowaliśmy się zainwestować w rozwiązanie Müller Martini”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W sklepie internetowym można kupić tańsze bilety na targi ICE Europe 2019, które odbędą się w Monachium w dniach 12–14 marca br. Koszt jednodniowego biletu wstępu na światową wystawę poświęconą przetwórstwu papieru, folii i folii metalizowanych zakupionego w sklepie internetowym wynosi 24 euro (dla porównania: 34 euro w kasie targów), a biletu na wszystkie dni targowe: 34 euro (50 euro w kasie targów). Link do strony sklepu TUTAJ.

Meech International zademonstruje podczas ICE Europe 2019 (Monachium, 12–14 marca 2019 r.), w jaki sposób sprzęt do kontroli elektrostatyczności oraz czyszczenia wstęgi umożliwia przetwórcom produkcję materiałów najwyższej jakości. Niedawno opracowane i już udostępnione urządzenie Meech – Hyperion SmartControl, będzie prezentowane obok serii belek jonizujących Hyperion (w tym 971IPS, 929IPS i 924IPS) oraz serii bezkontaktowych i kontaktowych urządzeń do czyszczenia wstęgi.

Xerox poinformował o globalnej dostępności dwóch nowych modeli kolorowych drukarek A3 VersaLink C8000 oraz C9000. Nowe urządzenia, zaprojektowane dla średnich i dużych grup roboczych, oferują personalizację wydruków i bezpieczną, bezprzewodową pracę, oraz – jak zapewnia producent – zapewniają profesjonalną jakość barw i niezawodność przy zachowaniu przystępnych kosztów eksploatacji. Ponadto model C9000 jest wyposażony w precyzyjne narzędzia do zarządzania kolorem, większą elastyczność nośników i zwiększoną produktywność, co jest niezbędne przy pracy graficznej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu