Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / OTT zainwestuje w linię do oprawy bezszyciowej Pantera

OTT zainwestuje w linię do oprawy bezszyciowej Pantera

Firma OTT usytuowana w Wasselonne nieopodal Strasburga, by rozszerzyć swoją działalność o produkty w miękkiej oprawie, postanowiła zainwestować w nową linię do oprawy bezszyciowej Pantera firmy Müller Martini. Przedsiębiorstwo było pierwszym francuskim użytkownikiem maszyny zbierająco-szyjącej (tzw. taśmowca) Prima firmy Müller Martini (od 1994 roku), zainstalowało również maszynę do oprawy bezszyciowej firmy Heidelberg – Eurobind 1300 pracującą z 12-stacjową zbieraczką Müller Martini o wydajności 2500–3000 egz./h.

Średnie zapotrzebowanie producenta jest dwa razy wyższe, dlatego zatrudniająca 62 pracowników firma OTT była zmuszona zlecać realizację części projektów na zewnątrz.
Właściciele zadecydowali, że bardziej opłacalne będzie realizowanie wszystkich zleceń na miejscu, dlatego też postanowili zainstalować maszynę Pantera firmy Müller Martini wyposażoną w 12-stacjową zbieraczkę oraz trójnóż Granit. We wrześniu nowe rozwiązanie ma zastąpić pracujące obecnie urządzenie.
Richard Hamm, menedżer produkcji: „Wkrótce będziemy mogli realizować wszystkie zlecenia na miejscu, co nie tylko przyczyni się do znacznego zredukowania wydatków na transport prac zlecanych na zewnątrz, ale przede wszystkim pozwoli nam uniezależnić się od zewnętrznych partnerów. Ponadto udoskonalimy kontrolę jakości i będziemy mogli zdecydowanie szybciej reagować na oczekiwania naszych klientów. Hybrydowa budowa Pantery od początku wywarła na nas dobre wrażenie, dlatego też zdecydowaliśmy się zainwestować w rozwiązanie Müller Martini”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu dużo spokoju, ciepła, wielu rodzinnych chwil i wytchnienia od codziennych trosk, a także mokrego i radosnego śmigusa dyngusa!

Zespół "Świata DRUKU”

Położony na obrzeżach Zurychu start-up Label Center u progu swej działalności zainwestował w zakup jednoprzebiegowej, cyfrowej maszyny do druku w technologii inkjet Durst Tau 330E. Po roku pracy właściciel szacuje, że dzięki niej w ciągu kolejnych pięciu lat będzie mógł potroić liczbę pracowników.

Ritrama zaprezentowała nową srebrną, metalizowaną folię polietylenową – Shiny. Powstała ona z myślą o produkcji etykiet aplikowanych na opakowania giętkie stosowane w sektorze premium produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, które często wymagają bogatych i dekoracyjnych etykiet o zaskakującej kolorystyce i najwyższych parametrach technicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu