Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Obchody jubileuszu 60-lecia Sekcji Poligrafów SIMP i 20-lecia Polskiej Izby Druku oraz konferencja poligraficzna

Obchody jubileuszu 60-lecia Sekcji Poligrafów SIMP i 20-lecia Polskiej Izby Druku oraz konferencja poligraficzna

W dniu 18 września br. w Inowrocławiu (Sala Koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej, ul. Kilińskiego 16) odbędzie się konferencja poligraficzna: „Dziesięć lat później. Inowrocław 2002–2012”. Organizują ją Sekcja Poligrafów SIMP, Polska Izba Druku i Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego. Konferencja nawiązuje do podobnej imprezy, która odbyła się w czerwcu 2002 roku. Po obradach, o godz. 20.00, przewidziano spotkanie integracyjne z okazji jubileuszu 60-lecia Sekcji Poligrafów SIMP i jubileuszu 20-lecia Polskiej Izby Druku.

Sponsorami konferencji są firmy: Böttcher, Heidelberg, International Paper, Kolbus, manroland, Huber Polska, Müller Martini. „Świat DRUKU” jest w gronie patronów medialnych wydarzenia.
Program konferencji:
g. 11:00 Otwarcie
g. 11:15 Przyszłość książki w dobie rozwoju elektronicznych mediów – Andrzej Tomaszewski
g. 11:45 Perspektywy rozwojowe poligrafii – Krzysztof Pindral
g. 12:20 Dziś i jutro. Zawodowe szkolnictwo poligraficzne – Bogdan Kostecki
g. 12:50 Najnowsze standardy normalizacyjne – Przemysław Śleboda
g. 13:20 Współczesne systemy sterowania barwą – Konrad Blachowski
g. 14:00 Dyskusja o istotnych problemach poligrafii z udziałem moderatora
g. 15:00 Zakończenie sesji
Lunch
g. 15:30–17:00 Zwiedzanie drukarni Pozkal
g. 20:00 Spotkanie integracyjne

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W sklepie internetowym można kupić tańsze bilety na targi ICE Europe 2019, które odbędą się w Monachium w dniach 12–14 marca br. Koszt jednodniowego biletu wstępu na światową wystawę poświęconą przetwórstwu papieru, folii i folii metalizowanych zakupionego w sklepie internetowym wynosi 24 euro (dla porównania: 34 euro w kasie targów), a biletu na wszystkie dni targowe: 34 euro (50 euro w kasie targów). Link do strony sklepu TUTAJ.

Meech International zademonstruje podczas ICE Europe 2019 (Monachium, 12–14 marca 2019 r.), w jaki sposób sprzęt do kontroli elektrostatyczności oraz czyszczenia wstęgi umożliwia przetwórcom produkcję materiałów najwyższej jakości. Niedawno opracowane i już udostępnione urządzenie Meech – Hyperion SmartControl, będzie prezentowane obok serii belek jonizujących Hyperion (w tym 971IPS, 929IPS i 924IPS) oraz serii bezkontaktowych i kontaktowych urządzeń do czyszczenia wstęgi.

Xerox poinformował o globalnej dostępności dwóch nowych modeli kolorowych drukarek A3 VersaLink C8000 oraz C9000. Nowe urządzenia, zaprojektowane dla średnich i dużych grup roboczych, oferują personalizację wydruków i bezpieczną, bezprzewodową pracę, oraz – jak zapewnia producent – zapewniają profesjonalną jakość barw i niezawodność przy zachowaniu przystępnych kosztów eksploatacji. Ponadto model C9000 jest wyposażony w precyzyjne narzędzia do zarządzania kolorem, większą elastyczność nośników i zwiększoną produktywność, co jest niezbędne przy pracy graficznej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu