Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Odbyła się konferencja TheIJC

Odbyła się konferencja TheIJC

Po raz kolejny w konferencji TheIJC (Inkjet Conference) wzięło udział ponad 400 uczestników z całego świata; reprezentowali kluczowych na globalnych rynkach producentów i dostawców technologii inkjetowych; wszyscy byli zainteresowani nowinkami wprowadzanymi obecnie na rynek.

Podczas spotkania odbyły się 52 prezentacje dotyczące najnowszych technologii; uczestnicy mogli wziąć również udział w licznych warsztatach tematycznych oraz zagłosować na prelegenta, który zrobił na nich najlepsze wrażenie, ponieważ po zakończeniu każdego dnia imprezy przyznano wyróżnienia w ramach Best Speaker Award.
Stowarzyszenie ESMA zorganizowało konferencję po raz trzeci – tym razem inauguracyjne wystąpienie dotyczyło targów drupa 2016, a poprowadziła je ich dyrektor, Sabine Geldermann. Warto dodać, że i tym razem organizatorzy targów drupa byli partnerem wspierającym konferencję, głównym sponsorem wydarzenia była firma MS Italy. Dzień przed oficjalnym rozpoczęciem TheIJC odbyło się sześć warsztatów inkjetowych zorganizowanych we współpracy z firmami sponsorującymi Global Inkjet Systems and Sun Chemical. Peter Buttiens, dyrektor zarządzający, ESMA: „Organizacja trzeciej edycji konferencji pokazała, że kluczem do sukcesu jest stałe udoskonalanie jej pierwotnego zamysłu – obecnie na rynku organizowanych jest wiele wydarzeń o charakterze komercyjnym i niekomercyjnym – stałe wprowadzanie udoskonaleń pozwala się wyróżnić oraz zachęcić do uczestnictwa tych niezdecydowanych. Podczas naszego wydarzenia promowane są najnowocześniejsze technologie, dlatego też przedstawiciele branży, którzy biorą w nim udział, mają być siłą napędową tworzącą nową jakość na rynku w przyszłości”.
W 2016 roku w części wystawienniczej towarzyszącej konferencji uczestniczyło 17 firm, które zdecydowały się na to po raz pierwszy. Spośród 131 firm, które wysłały swoich reprezentantów na konferencję, 53 zrobiły to pierwszy raz, 151 uczestników zdecydowało się wziąć udział w wydarzeniu również po raz pierwszy.
Kolejna edycja konferencji TheIJC zostanie zorganizowana w Swissôtel Düsseldorf/Neuss w dniach 24–25 października 2017 roku – na stronie www.theijc.com już można rejestrować chęć uczestnictwa w wydarzeniu.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Heidelberger Druckmaschinen AG poinformowała o decyzji wycofania się z przyszłorocznych targów drupa. Głównym powodem jest pandemia Covid-19 i jej skutki – ograniczenia w przemieszczaniu się i gromadzeniu, restrykcje higieniczne oraz niemożność przewidzenia, jak sytuacja epidemiczna będzie wyglądała w przyszłym roku. Jednocześnie koncern informuje, że zamierza skupić się na organizacji Tygodni Innowacji w centrum pokazowym w Wiesloch-Walldorf, co ma związek z coraz krótszym czasem wprowadzania nowości na rynek. Pierwszy cykl prezentacji, które będą dostępne także online, odbędzie się w październiku br.

Intensywnie pracujemy nad kolejnym, lipcowo-sierpniowym wydaniem „Świata DRUKU”, do którego współtworzenia serdecznie Państwa zapraszamy. Tradycyjnie powrócimy w nim do tematyki druku mało- i wielkoformatowego, druku na żądanie, druku na tekstyliach, upominków reklamowych. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy sitodruku, druku sublimacyjnego i tampondruku. Omówimy również najnowsze trendy na rynku upominków reklamowych. Wydanie to będzie wraz z nami obecne na targach FestiwalDruku.pl (9–10.09) oraz w Madrycie na targach FESPA Global Print Expo (6–8.10).

Letniemu wydaniu „Świata DRUKU” będzie towarzyszyć specjalny dodatek pt.: „Opakowania i etykiety XXI wieku – zrównoważone, funkcjonalne, bezpieczne, piękne”. Znajdą się w nim informacje o technologiach, maszynach, materiałach, które pomogą rozruszać biznesy po koronawirusowym szoku. Publikacja ta będzie dostępna podczas wydarzeń, w których weźmiemy udział, przynajmniej do końca tego roku. Pierwsze z nich to: FestiwalDruku.pl, Forum Fleksograficzne PIF (14–15.09), Konferencja „Tektura falista – najnowsze technologie” (24–25.09), jak również targi Packaging Innovations (24–25.09).
Zapraszamy do współpracy!

Stowarzyszenie FESPA poinformowało, że przeniesiona z marca br. na październik tegoroczna edycja FESPA Global Print Expo oraz towarzyszących im targów European Sign Expo and Sportswear Pro w Madrycie nie odbędzie się. Ryzyko związane z pandemią covid-19 jest zbyt duże, a sytuacja gospodarcza w wielu krajach nie ustabilizowała się dostatecznie, by można było myśleć o organizacji tak dużej imprezy. Kolejna zapowiadana data to 9–12 marca 2021 r. Zmieni się również miejsce targów – po kilku latach branża wróci do Amsterdamu, do RAI Exhibition Centre.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.