Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Odbyły się konferencje firmy Infosystems SA

Odbyły się konferencje firmy Infosystems SA

W hotelu Ambasador Centrum w Łodzi odbyła się 3 października konferencja zorganizowana przez firmę Infosystems SA dla przedstawicieli i menedżerów przedsiębiorstw poligraficznych i opakowaniowych. Tematem spotkania było zwiększanie efektywności pozyskiwania funduszy europejskich na inwestycje w maszyny i urządzenia poligraficzne, rozbudowę zakładów i innowacyjne systemy komputerowe do zarządzania produkcją.

Przekazano informację na temat praktycznych możliwości uzyskania dotacji w jeszcze w tym roku, również w ramach działania III.2 RPO Łódzkie „Podnoszenie innowacyjności i konkurencyjności przedsiębiorstw”. Słuchacze uzyskali fachową wiedzę na temat tego, jak połączenie odpowiedniego wykorzystania funduszy unijnych i najlepszej technologii przyczynia się do optymalizacji procesów biznesowych i produkcyjnych oraz wzrostu konkurencyjności, wydajności i produktywności firm na wymagającym rynku.
Jacek Hamerliński, konsultant firmy Infosystems, przedstawił PrintManager – zintegrowany system zarządzania przedsiębiorstwem poligraficznym jako konieczność i szansę dla poligrafii w dobie kryzysu. Temat „Web-to-Print, czyli jak pozyskać nowego klienta w sieci” omówił Jacek Franczyk, Sales & Customer Care Infosystems SA. Piotr Gabrylewicz, dyrektor sprzedaży firmy Derya zaprezentował innowacyjne rozwiązania w maszynach drukujących Ryobi, zaś Marek Migdalski, dyrektor ITTP – włoski system arkuszowego ColdFoil, Eurograf. Z możliwościami dofinansowania projektów branży poligraficznej z funduszy unijnych w latach 2012/2013 zapoznał obecnych Jarosław Licznerski, dyrektor generalny ds. sprzedaży i rozwoju rynków Infosystems SA. Na koniec odbył się panel dyskusyjny.
Fot.
*
Natomiast 23 października w Centrum Prasowym Foksal w Warszawie odbyło się zorganizowane przez Izbę Wydawców Prasy oraz firmę Infosystems SA spotkanie dla wydawców czasopism i Agencji Wydawniczo-Reklamowych poświęcone informatyzacji procesów wydawniczych na przykładzie systemu PuzzleFlow Publisher, wspomagającego pracę wydawnictwa w zakresie planowania, przygotowania i dostarczania materiałów do druku oraz w formie elektronicznej.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W zakładzie papierniczym Arctic Paper Kostrzyn SA niedawno rozpoczęła pracę krajarka Perfecta 132 Premium Line 2020. Dostawcą urządzenia była firma Avargraf, która mimo ograniczeń związanych ogólnoświatową pandemią dostarczyła i wdrożyła urządzenie bez przeszkód i w terminie. Jak podkreślają jej obecni użytkownicy w kostrzyńskim zakładzie, maszyna oferuje najwyższą jakość w kontekście realizowanych w niej procesów cięcia papieru.

Firma EFI poinformowała o poszerzeniu swojej oferty o zautomatyzowane, intuicyjne narzędzie mające ułatwić klientom zarządzanie zapasami i składanie zamówień – MarketDirect Fulfillment. Jak podaje producent oprogramowania, jego podstawowymi cechami są prostota i wszechstronność.

Muzeum Papiernictwa zaprasza do udziału w wernisażu on-line wystawy „Sztuka pisania”, który zostanie wyemitowany na żywo 11 lipca o godz. 17.00. Podczas streamingu Ewa Landowska – autorka wystawy – opowie o ekspozycji oraz wprowadzi widzów w tajniki pięknego pisania. Wystawę w Dusznikach-Zdroju będzie można oglądać do października br. Muzeum wznowiło działalność z zachowaniem zasad ostrożności.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.