Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Oficjalne otwarcie nowego biura PIAP

Oficjalne otwarcie nowego biura PIAP

Uroczyste otwarcie biura Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych przy ul. Krakowskiej 72 w Kętach odbyło się 24 listopada o godzinie 14:00. W ceremonii uczestniczyli przedstawiciele PIAP i firm członkowskich, których grono niedawno powiększyło się o pięciu nowych członków.

Firmy, które w ostatnim czasie zdecydowały się przystąpić do Polskiej Izby Opakowań Promocyjnych to Kando Plus (produkcja gadżetów odblaskowych), Pretium (sprzedaż produktów reklamowych), Reklamadlabiznesu.pl (branding), Rolmet (produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych) oraz XBS Logistics (logistyka).

Katarzyna Wojniak, Dyrektor Biura Zarządu PIAP: „Bardzo miło było nam gościć Członków PIAP w tym uroczystym dla nas dniu, tym bardziej, że osoby które wzięły udział w wydarzeniu przyjechały do nas nawet z drugiego końca Polski. Otwarcie biura to wielki sukces organizacji branżowej PIAP. Z roku na rok rozwijamy się, co osobiście ogromnie mnie cieszy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych działalnością Izby do odwiedzenia nas w naszej nowej lokalizacji”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Na stronach Akademii Wiedzy można już rejestrować się na najbliższe edycje szkoleń „Effective packaging” i „Poligrafia w marketingu”. Odbędą się one w dniu 5 czerwca 2018 r. w Centrum hotelowo-konferencyjnym Wald w Warszawie przy ul. Połczyńskiej 52.

Agnes Kolignan ukończyła najbardziej prestiżową uczelnię modową Europy, jeśli nie świata – londyński Central Saint Martins. Jej dyplom z druku na tkaninie nagrodziła firma L’Oréal. Po dziesięciu latach projektowania dla najsłynniejszych domów mody haute couture – najpierw jako etatowy pracownik, później freelancer – okrzepła. O swojej pracy dla największych projektantów, inspiracjach i doświadczeniach opowiedziała Monice Zieleniewskiej.

Rozpoczęła się rejestracja online chętnych do zwiedzania tegorocznych targów Fespa, które odbędą się w Berlinie w dniach 15–18 maja. Czytelnicy "Świata DRUKU" mogą otrzymać bezpłatny bilet, podając w formularzu rejestracyjnym kod: FESH819.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu