Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Oficjalne otwarcie nowego biura PIAP

Oficjalne otwarcie nowego biura PIAP

Uroczyste otwarcie biura Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych przy ul. Krakowskiej 72 w Kętach odbyło się 24 listopada o godzinie 14:00. W ceremonii uczestniczyli przedstawiciele PIAP i firm członkowskich, których grono niedawno powiększyło się o pięciu nowych członków.

Firmy, które w ostatnim czasie zdecydowały się przystąpić do Polskiej Izby Opakowań Promocyjnych to Kando Plus (produkcja gadżetów odblaskowych), Pretium (sprzedaż produktów reklamowych), Reklamadlabiznesu.pl (branding), Rolmet (produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych) oraz XBS Logistics (logistyka).

Katarzyna Wojniak, Dyrektor Biura Zarządu PIAP: „Bardzo miło było nam gościć Członków PIAP w tym uroczystym dla nas dniu, tym bardziej, że osoby które wzięły udział w wydarzeniu przyjechały do nas nawet z drugiego końca Polski. Otwarcie biura to wielki sukces organizacji branżowej PIAP. Z roku na rok rozwijamy się, co osobiście ogromnie mnie cieszy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych działalnością Izby do odwiedzenia nas w naszej nowej lokalizacji”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie w warszawskiej drukarni Lotos Poligrafia rozpoczęła pracę automatyczna bigówka listwowa Bacciottini PIT Stop DG Line 8000 Touch Screen. Urządzenie dostarczyła firma Avargraf, będąca dystrybutorem tych urządzeń na polskim rynku. Wśród jej najważniejszych właściwości wymienia się możliwość pracy na dużym zakresie gramatur, minimalną odległość między bigami oraz szybkość działania.

Wprowadzenie z początkiem 2018 roku podwyżki cen farb dla przemysłu opakowaniowego grupa Flint uzasadnia eskalacją kosztów pozyskiwania surowców. Na przełomie roku rynek surowców pozostaje niestabilny i nic nie wskazuje na to, że presja cenowa zmniejszy się po wejściu w 2018 rok. Przedstawicielstwa grupy Flint są obecnie na etapie ustalania wartości wzrostu cen produktów na poszczególnych rynkach.

Jeden z wiodących światowych producentów masy celulozowej, papierów specjalistycznych, opakowaniowych, graficznych i biomateriałów - firma Sappi – przejęła od holdingu Cham Paper Group (CPG) jeden z podmiotów, specjalizujący się w produkcji papierów specjalistycznych. Transakcja o wartości niemal 150 milionów dolarów obejmuje przejęcie należących do CPG papierni Carmignano i Condino we Włoszech, przedsiębiorstwa zajmującego się obrazowaniem cyfrowym z siedzibą w szwajcarskim Cham, wszystkich marek i know-how.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu