Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Oficjalne otwarcie nowego biura PIAP

Oficjalne otwarcie nowego biura PIAP

Uroczyste otwarcie biura Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych przy ul. Krakowskiej 72 w Kętach odbyło się 24 listopada o godzinie 14:00. W ceremonii uczestniczyli przedstawiciele PIAP i firm członkowskich, których grono niedawno powiększyło się o pięciu nowych członków.

Firmy, które w ostatnim czasie zdecydowały się przystąpić do Polskiej Izby Opakowań Promocyjnych to Kando Plus (produkcja gadżetów odblaskowych), Pretium (sprzedaż produktów reklamowych), Reklamadlabiznesu.pl (branding), Rolmet (produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych) oraz XBS Logistics (logistyka).

Katarzyna Wojniak, Dyrektor Biura Zarządu PIAP: „Bardzo miło było nam gościć Członków PIAP w tym uroczystym dla nas dniu, tym bardziej, że osoby które wzięły udział w wydarzeniu przyjechały do nas nawet z drugiego końca Polski. Otwarcie biura to wielki sukces organizacji branżowej PIAP. Z roku na rok rozwijamy się, co osobiście ogromnie mnie cieszy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych działalnością Izby do odwiedzenia nas w naszej nowej lokalizacji”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma specjalizująca się w produkcji folii do opakowań giętkich, laminatów i etykiet ogłosiła wprowadzenie do oferty nowej metalizowanej folii z polipropylenu.

Firma Derya, autoryzowany dystrybutor japońskich maszyn Horizon, zainstalowała w inowrocławskiej drukarni urządzenie StichLiner Mark III wraz z podajnikiem HOF 400. Była to pierwsza taka instalacja w kraju.

Od września w ofercie Epsona znajdą się nowe bezprzewodowe urządzenia z serii T. Wielkoformatowe modele SureColor T3100 i T5100 mają się sprawdzić przede wszystkim w firmach inżynieryjnych i architektonicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu