Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Oficjalne otwarcie nowego biura PIAP

Oficjalne otwarcie nowego biura PIAP

Uroczyste otwarcie biura Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych przy ul. Krakowskiej 72 w Kętach odbyło się 24 listopada o godzinie 14:00. W ceremonii uczestniczyli przedstawiciele PIAP i firm członkowskich, których grono niedawno powiększyło się o pięciu nowych członków.

Firmy, które w ostatnim czasie zdecydowały się przystąpić do Polskiej Izby Opakowań Promocyjnych to Kando Plus (produkcja gadżetów odblaskowych), Pretium (sprzedaż produktów reklamowych), Reklamadlabiznesu.pl (branding), Rolmet (produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych) oraz XBS Logistics (logistyka).

Katarzyna Wojniak, Dyrektor Biura Zarządu PIAP: „Bardzo miło było nam gościć Członków PIAP w tym uroczystym dla nas dniu, tym bardziej, że osoby które wzięły udział w wydarzeniu przyjechały do nas nawet z drugiego końca Polski. Otwarcie biura to wielki sukces organizacji branżowej PIAP. Z roku na rok rozwijamy się, co osobiście ogromnie mnie cieszy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych działalnością Izby do odwiedzenia nas w naszej nowej lokalizacji”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Fujifilm poinformowała o wprowadzeniu na rynek Jet Press 750S – trzeciej generacji arkuszowej maszyny inkjetowej w formacie B2, będącej – jak zapewnia producent – najszybszym rozwiązaniem na rynku w swojej klasie. Uwzględnia ona szereg udoskonalonych i wzbogaconych funkcji oraz parametrów, znanych z modelu Jet Press 720S.

Inwestycja w urządzenie do lakierowania wybiórczego UV 3D Duplo DuSense DDC-810 to jeden z kroków firmy Badge4U, by zaproponować rynkowi nowe podejście do małego znaczka reklamowego i innych oferowanych przez siebie produktów.

W dniach 12–14 marca 2019 r. na terenie Munich Trade Fair Centre w Niemczech odbędzie się czwarta edycja targów CCE International – jedynej w Europie wystawy handlowej z dziedziny produkcji oraz obróbki tektury falistej i kartonu. Równocześnie odbędą się już po raz jedenasty targi poświęcone obróbce papieru, foli i taśm – ICE Europe.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu