Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Ostatnie wolne miejsca na Kurs Adobe Lightroom

Ostatnie wolne miejsca na Kurs Adobe Lightroom

Weekendowy kurs fotograficzny, ukierunkowany na tematykę obróbki i zarządzania kolekcją zdjęć. Uczestnicy warsztatów poznawać będą oprogramowanie do obróbki zdjęć firmy Adobe, zapoznają się także z zasadami kalibracji monitorów graficznych.

Kurs Adobe Lightroom wraz z kalibracją i doborem monitora odbędzie się w najbliższy weekend, tj. 15-16 lipca, w warszawskiej Galerii EIZO. Zajęcia poprowadzi Paweł Brzozowski. Na czas kursu, organizator udostępni uczestnikom profesjonalne monitory graficzne EIZO, które posłużą również do nauki doboru monitora i jego optymalnej kalibracji. Podczas zajęć prezentowane będą możliwości programu Adobe Lightroom CC, wraz z możliwością jego intergracji z Adobe Photoshop CC.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu to 390zł/osoba. Cena obejmuje uczestnictwo w warsztatach, nieograniczony dostęp do profesjonalnych monitorów graficznych EIZO oraz przekąski. Nie ma ściśle określonego terminu rezerwacji – decyduje kolejność zgłoszeń (wpłat). Uczestnicy wykonują ćwiczenia na własnym sprzęcie (preferowany przenośny komputer - laptop). Organizator zapewnia wyłącznie profesjonalne monitory fotograficzne, nie zapewnia pozostałego sprzętu / oprogramowania uczestników i nie bierze odpowiedzialności za np. oprogramowanie posiadane przez uczestników. Mile widziane będą również osoby bez własnych komputerów, jednak ich udział w warsztatach będzie ograniczony do zagadnień teoretycznych.
Wymagane oprogramowanie to Adobe Photoshop Lightroom oraz Adobe Photoshop CC. Darmowe wersje testowe (w pełni funkcjonalne przez 30 dni) można pobrać pod podanymi linkami na stronie producenta.

Organizatorem zajęć jest firma ALSTOR, przedstawiciel firmy EIZO w Polsce. W dwóch obszernych pomieszczeniach galerii EIZO na warszawskim żeraniu, prezentowane są niemal wszystkie dostępne monitory z bieżącej oferty firmy. Wśród wystawianych modeli znaleźć można profesjonalne monitory z serii ColorEdge dedykowane do pracy z kolorem – edycji foto, grafiki, poligrafii czy projektowania CAD, diagnostyczne i referencyjne monitory medyczne czy urządzenia do kontroli ruchu lotniczego. W Galerii EIZO można obejrzeć również monitory z serii FlexScan o przekątnych od 19” do 27”.

Rezerwacja miejsc wyłącznie przez formularz dostępny na stronie organizatora:

W programie zajęć między innymi:
• Przygotowanie stanowiska pracy – kalibracja monitora.
• Sprzęt i stanowisko pracy do obróbki zdjęć.
• RAW: format surowy – „cyfrowy negatyw”.
• Aplikacje do „wywoływania” plików RAW.
• Różnice między zapisem RAW i JPG. Zalety i wady poszczególnych formatów.
• Ogólnie o histogramie, kompozycji i kadrowaniu.
• Obszerne omówienie, prezentacja Adobe Lightroom, wraz z ćwiczeniami praktycznymi.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

O tym, że architekci na etapie wizualizacji chętnie posługują się papierowymi makietami, wiemy nie od dziś, ale czy papier może znaleźć w architekturze szersze zastosowanie? A gdyby tak... móc zamieszkać w domku z kart? Z Jerzym Łątką, architektem i projektantem pierwszego polskiego domu z papieru, który stanął w kampusie Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, rozmawia Monika Zieleniewska.

Drodzy Czytelnicy,

nowy rok ruszył pełną parą. Dopiero co pracowaliśmy nad styczniowym wydaniem na targi RemaDays, a tymczasem już startujemy z przygotowaniami do lutowego numeru „Świata DRUKU”! Będziemy pisać między innymi o rozwiązaniach sprzętowych dla działu DTP i software’owych dla drukarni, cyfrowym i offsetowym druku dziełowym, zadruku podłoży giętkich, taśmach samoprzylepnych, tekturze, a także o faktoringu i leasingu dla branży poligraficznej. Z nowym numerem pojawimy się na targach Warsaw Pack, Warsaw Book Show oraz Film Video Foto w Łodzi.

Wielkoformatowa drukarka EFI Pro 24f, która będzie prezentowana na warszawskich targach, debiutowała na SGIA Expo w Nowym Orleanie w październiku zeszłego roku. Właśnie trafia na polski rynek, gdzie jego dystrybutorem będzie opolskie Atrium Centrum Ploterowe - pierwsza firma w Europie zajmująca się jego dystrybucją.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu