Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Ostatnie wolne miejsca na Kurs Adobe Lightroom

Ostatnie wolne miejsca na Kurs Adobe Lightroom

Weekendowy kurs fotograficzny, ukierunkowany na tematykę obróbki i zarządzania kolekcją zdjęć. Uczestnicy warsztatów poznawać będą oprogramowanie do obróbki zdjęć firmy Adobe, zapoznają się także z zasadami kalibracji monitorów graficznych.

Kurs Adobe Lightroom wraz z kalibracją i doborem monitora odbędzie się w najbliższy weekend, tj. 15-16 lipca, w warszawskiej Galerii EIZO. Zajęcia poprowadzi Paweł Brzozowski. Na czas kursu, organizator udostępni uczestnikom profesjonalne monitory graficzne EIZO, które posłużą również do nauki doboru monitora i jego optymalnej kalibracji. Podczas zajęć prezentowane będą możliwości programu Adobe Lightroom CC, wraz z możliwością jego intergracji z Adobe Photoshop CC.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu to 390zł/osoba. Cena obejmuje uczestnictwo w warsztatach, nieograniczony dostęp do profesjonalnych monitorów graficznych EIZO oraz przekąski. Nie ma ściśle określonego terminu rezerwacji – decyduje kolejność zgłoszeń (wpłat). Uczestnicy wykonują ćwiczenia na własnym sprzęcie (preferowany przenośny komputer - laptop). Organizator zapewnia wyłącznie profesjonalne monitory fotograficzne, nie zapewnia pozostałego sprzętu / oprogramowania uczestników i nie bierze odpowiedzialności za np. oprogramowanie posiadane przez uczestników. Mile widziane będą również osoby bez własnych komputerów, jednak ich udział w warsztatach będzie ograniczony do zagadnień teoretycznych.
Wymagane oprogramowanie to Adobe Photoshop Lightroom oraz Adobe Photoshop CC. Darmowe wersje testowe (w pełni funkcjonalne przez 30 dni) można pobrać pod podanymi linkami na stronie producenta.

Organizatorem zajęć jest firma ALSTOR, przedstawiciel firmy EIZO w Polsce. W dwóch obszernych pomieszczeniach galerii EIZO na warszawskim żeraniu, prezentowane są niemal wszystkie dostępne monitory z bieżącej oferty firmy. Wśród wystawianych modeli znaleźć można profesjonalne monitory z serii ColorEdge dedykowane do pracy z kolorem – edycji foto, grafiki, poligrafii czy projektowania CAD, diagnostyczne i referencyjne monitory medyczne czy urządzenia do kontroli ruchu lotniczego. W Galerii EIZO można obejrzeć również monitory z serii FlexScan o przekątnych od 19” do 27”.

Rezerwacja miejsc wyłącznie przez formularz dostępny na stronie organizatora:

W programie zajęć między innymi:
• Przygotowanie stanowiska pracy – kalibracja monitora.
• Sprzęt i stanowisko pracy do obróbki zdjęć.
• RAW: format surowy – „cyfrowy negatyw”.
• Aplikacje do „wywoływania” plików RAW.
• Różnice między zapisem RAW i JPG. Zalety i wady poszczególnych formatów.
• Ogólnie o histogramie, kompozycji i kadrowaniu.
• Obszerne omówienie, prezentacja Adobe Lightroom, wraz z ćwiczeniami praktycznymi.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Choć wakacje w pełni, myślami jesteśmy już przy wydarzeniach jesiennych. We wrześniu zapraszamy na organizowane podczas FestiwalDruku.pl warsztaty z cyklu Mini-Akademia Zarządzania Barwą oraz targi Labelexpo, w październiku zaś na konferencję „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, która odbędzie się w dniach 19–20 października w hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do jak najszybszej rezerwacji pokoju w hotelu Primavera (tel. 58 774 45 51), gdyż gwarancję dostępności pokoi w tym obiekcie uzyskaliśmy tylko do 16 września br.

Poznaj 8 powodów, dla których warto wybrać naświetlarkę Esko. Pobierz bezpłatny przewodnik po naświetlarkach do fleksografii:
http://go.esko.com/l/133071/2017-07-19/2q38fg

reklama

W siedzibie bydgoskiego dystrybutora funkcjonuje showroom otwarty dla klientów. Na miejscu można zapoznać się z możliwościami oferowanych przez Polkos urządzeń.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu