Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Oświadczenie firmy Heidelberg Polska Sp. z o.o.

Oświadczenie firmy Heidelberg Polska Sp. z o.o.

Firma Heidelberg Polska Sp. z o.o., reprezentująca w Polsce Heidelberger Druckmaschinen AG, oświadcza, że informacja prasowa „Infosystems SA i Heidelberger Druckmaschinen AG podpisały umowę licencyjną”, opublikowana i wysłana do mediów 29 listopada 2012 r. w imieniu firmy Infosystems S.A. przez Poligraficzną Agencję Informacyjną zawiera sformułowania mogące wprowadzić w błąd ich odbiorcę:

1. W poniższym fragmencie:
„(…) Notowana na rynku NewConnect warszawska spółka Infosystems SA oraz firma Heidelberger Druckmaschinen AG – światowy lider w produkcji maszyn poligraficznych i dostawca kompleksowych rozwiązań dla szeroko rozumianego rynku poligraficznego (od przygotowalni cyfrowej po procesy wykończeniowe) podpisały umowę licencyjną. Dotyczy ona wykorzystywania elementów technologii Infosystems SA – w oferowanym na całym świecie przez Heidelberg systemie zarządzania Prinect (…)”
jest mowa o podpisaniu umowy na wykorzystanie technologii Infosystems SA w systemie Heidelberg Prinect. Chcielibyśmy wyjaśnić, że jest to umowa dotycząca umowy licencyjnej podpisanej w czerwcu 2004 roku pomiędzy firmą Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) i ACCHSH A. Czyż, M. Streszewski i in. Spółka jawna, i zmieniająca zgodnie ze stanem faktycznym właściciela praw licencji do tego oprogramowania i zarazem stronę umowy na firmę Infosystems SA. Umowa dotyczy jedynie oprogramowania PDF Recombiner. Na bazie tej umowy Heidelberg będzie mógł zapewnić wsparcie techniczne dotychczasowych instalacji PDF Recombinera i oferować go tym klientom, którzy chcą konwertować pliki PDF z wersji rozseparowanej na kompozytową. Nie jest to, jak może sugerować informacja prasowa, umowa na wykorzystanie zupełnie nowego oprogramowania firmy Infosystems SA.
2. Konstrukcja kolejnego zdania:
„(…) Heidelberger Druckmaschinen AG będzie wykorzystywał technologię będącą przedmiotem umowy w modelu OEM i dystrybuował ją na całym świecie w systemie zarządzania Prinect, pozwalającym na integrację i optymalizację procesów produkcyjnych w drukarni – od zarządzania do produkcji, od prepressu aż po obróbkę introligatorską. (…)”
może sugerować, że rzeczone oprogramowanie jest/będzie wbudowane w cały system Prinect, jako podstawa technologicznych rozwiązań całości. W rzeczywistości jest to tylko jeden z bardzo wielu komponentów programowych wchodzących w skład systemu Prinect oferowany jako opcja do modułu Prinect Prepress Manager (dawniej: Prinect Printready).
Z poważaniem
Dyrektor Marketingu
Tomasz Pawlicki
Heidelberg Polska Sp. z o.o.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (2 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.