Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Otwarcie centrum pokazowego Komori

Otwarcie centrum pokazowego Komori

W dniach 14­–16 października w Ultrecht w Holandii firma Komori organizuje wielkie otwarcie swojego nowego centrum pokazowego. Na zaproszonych gości będą czekali przedstawiciele firmy, odpowiadający na pytania i służący radą.

W ramach uroczystości przez trzy dni będą się odbywały pokazy maszyn: Komori Lithrone GX-640+C – 6-kolorowej maszyny opakowaniowej z wieżą lakierującą (eUV); Komori Lithrone LS-529+C – 5-kolorowej maszyny półformatowej z wieżą lakierującą (konwencjonalnej); Komori Lithrone GL-540+C – 5-kolorowej maszyny pełnoformatowej z wieżą lakierującą (H-UV) oraz Komori Lithrone GL-840P – 8-kolorowej maszyny pełnoformatowej do druku dwustronnego (H-UV).
Prezentacje zostaną połączone z wypowiedziami specjalistów w zakresie technologii. Będzie to zatem okazja do zadania pytań bezpośrednio specjalistom, a także porównania możliwości poszczególnych maszyn uruchomionych w tym samym miejscu.
Szczegóły dostępne pod adresem: http://www.reprograf.com.pl/sprzet-offset/komori-wielkie-otwarcie,41

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas konferencji HP Reinvent, zorganizowanej dla globalnych partnerów firmy, zaprezentowano innowacje w zakresie urządzeń drukujących dla biznesu. Wśród nowości produktowych od HP znalazły się usługi JetAdvantage i Smart Device Services dla efektywnej obsługi oraz urządzenia serii LaserJet w formacie A3 i A4.

13 marca br. podczas międzynarodowej konferencji prasowej firmy Heidelberger Druckmaschinen AG i MK Masterwork zaprezentowały przedstawicielom prasy branżowej z całego świata nowy, stworzony wspólnie model składarko-sklejarki, przeznaczony do produkcji opakowań – Diana Go. Spotkanie odbyło się w miejscowości Nové Město na Słowacji, gdzie MK Masterwork produkuje klejarki do folderów Diana.

Przedsiębiorstwo Reprocentrum z Gdańska zdecydowało się na zakup plotera wielkoformatowego w technologii żywicznej marki Mutoh – ValueJet 1324X.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu