Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Otwarcie centrum pokazowego Komori

Otwarcie centrum pokazowego Komori

W dniach 14­–16 października w Ultrecht w Holandii firma Komori organizuje wielkie otwarcie swojego nowego centrum pokazowego. Na zaproszonych gości będą czekali przedstawiciele firmy, odpowiadający na pytania i służący radą.

W ramach uroczystości przez trzy dni będą się odbywały pokazy maszyn: Komori Lithrone GX-640+C – 6-kolorowej maszyny opakowaniowej z wieżą lakierującą (eUV); Komori Lithrone LS-529+C – 5-kolorowej maszyny półformatowej z wieżą lakierującą (konwencjonalnej); Komori Lithrone GL-540+C – 5-kolorowej maszyny pełnoformatowej z wieżą lakierującą (H-UV) oraz Komori Lithrone GL-840P – 8-kolorowej maszyny pełnoformatowej do druku dwustronnego (H-UV).
Prezentacje zostaną połączone z wypowiedziami specjalistów w zakresie technologii. Będzie to zatem okazja do zadania pytań bezpośrednio specjalistom, a także porównania możliwości poszczególnych maszyn uruchomionych w tym samym miejscu.
Szczegóły dostępne pod adresem: http://www.reprograf.com.pl/sprzet-offset/komori-wielkie-otwarcie,41

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Accurio Label 190 – pierwsza w Polsce maszyna Konica Minolta do przemysłowego, cyfrowego druku etykiet z roli – rozpoczęła niedawno pracę w firmie FlexOn. Drukarnia ta od lat specjalizuje się w produkcji etykiet i naklejek do różnego typu zastosowań.

W dniach 18–19 września br. w warszawskim EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja FestiwalDruku.pl. Wzorem lat ubiegłych towarzyszyć mu będzie równoległy FestiwalMarketingu.pl oraz wydarzenia uzupełniające.

Durst, austriacki producent wielkoformatowych maszyn cyfrowych, poinformował o zmianach w strukturze organizacyjnej w obszarze druków wielkoformatowych, polegających na wprowadzeniu platformy technologicznej P5 i planowanym rozwoju hybrydowych systemów drukowania.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu