Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Otwarto rejestrację na FESPA Global Print Expo 2021

Otwarto rejestrację na FESPA Global Print Expo 2021

Targi Fespa w 2019 r.

Tegoroczna edycja międzynarodowych targów druku wielkoformatowego, druku na tekstyliach i znakowania FESPA Global Print Expo oraz European Sign Expo odbędzie się w Amsterdamie pod hasłem „Bringing Color Back” (Przywrócić kolor). Wydarzenie zaplanowano na termin 12–15 października 2021 r. i ma to być pierwsza w Europie impreza w formule tradycyjnej od czasu wybuchu pandemii (od maja 2019 r.).

Jak podaje stowarzyszenie FESPA, organizator wydarzenia, przeprowadzone wśród dotychczasowych uczestników targów niedawno badania pokazały, że w branży jest bardzo duże zainteresowanie spotkaniem na żywo – aż 73% respondentów uważa, że jest to jedyna w swoim rodzaju i niezbędna okazja do zawarcia znajomości biznesowych, poznawania nowości technologicznych i dokonywania inwestycji. Dlatego FESPA chce skupić się na działaniach mających zapewnić społeczności branżowej jak najpełniejszą ofertę targów w bezpiecznym środowisku. W sześciu halach wystawienniczych centrum wystawienniczego RAI w Amsterdamie dostawcy usług poligraficznych będą mogli poznać innowacje z zakresu sitodruku, druku cyfrowego i druku na tekstyliach, prezentowane przez ponad 300 dostawców. Organizator zapowiada także obecność popularnych wydarzeń towarzyszących –Printeriors (sektor poświęcony dekoracji wnętrz) i World Wrap Masters (oklejanie pojazdów). Po raz kolejny razem z FESPA Global Print Expo odbędą się targi oznakowań i komunikacji wizualnej – European Sign Expo, by zaoferować gościom jeszcze pełniejszą ofertę wykraczającą poza druk.

„Nasi odbiorcy jasno sygnalizują potrzebę dostępu do realnych demonstracji produktów i uczestniczenia w spotkaniach twarzą w twarz z wieloma dostawcami, tym samym uważają, że nasze targi stanowią kluczową platformę pomagającą w planowaniu powrotu do normalnej działalności i rozwoju. Biorąc pod uwagę wszystkie obecnie dostępne informacje, jesienią tego roku zamierzamy ponownie uruchomić targi Fespa. Jesteśmy przekonani, że możemy zaoferować uczestnikom wydarzenie na żywo, które zachowa wszelkie możliwe środki ostrożności w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa, a jednocześnie spełni kluczowe oczekiwania związane z pokazem FESPA” – podkreśla Neil Felton, dyrektor generalny FESPA.

Na stronie internetowej wydarzenia pod adresem www.fespaglobalprintexpo.com można znaleźć najnowsze informacje o wydarzeniu oraz aktualizacje dotyczące środków bezpieczeństwa i higieny, które zostaną wdrożone na targach. Odwiedzający mogą również uzyskać dostęp do pełnej listy wystawców, interaktywnego planu hal oraz najnowszych informacji o produktach wystawców, treści technicznych i filmów wideo za pośrednictwem internetowego salonu wystawowego FESPA.

Rejestracja na FESPA Global Print Expo 2021 i European Sign Expo 2021 jest już otwarta. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny dla członków krajowego stowarzyszenia FESPA lub FESPA Direct. Cena 50 euro oferowana jest uczestnikom spoza stowarzyszenia FESPA, którzy zarejestrują się przed 12 października 2021 r. przy użyciu kodu FESM101.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Grupa Schumacher Packaging, producent opakowań z tektury falistej i litej, planuje wdrożenie największego programu inwestycyjnego od momentu powstania przedsiębiorstwa w 1948 r. Do 2025 r. firma zainwestuje ok. 700 mln euro, z czego 300 mln euro w samych Niemczech.

19 listopada br. firma Koenig & Bauer zorganizowała w swojej siedzibie w Radebeul kolejny w tym roku Dzień Otwarty dla drukarń z Polski, tym razem reprezentujących segment akcydensowy (o spotkaniu dla drukarń opakowaniowych pisaliśmy TUTAJ). Główną atrakcją wydarzenia, na które złożyły się część konferencyjna i pokazy w Centrum Technologicznym, była pełnoformatowa maszyna arkuszowa – Rapida 106X i realizowana z jej udziałem produkcja autonomiczna.

Drukarnia Colours Factory jako pierwsza firma w Polsce i druga na świecie wdrożyła w 3. kwartale br. nowy system CtP firmy Agfa Offset, obejmujący wielkoformatową naświetlarkę Avalon N24-90XT oraz podajnik umożliwiający bezpośrednią obsługę palet – Skid Loader (to z kolei trzecie tego typu rozwiązanie w skali globalnej). Umowa pomiędzy obiema firmami uwzględnia też kontrakt płytowy, na bazie którego Agfa Offset stała się dostawcą materiałów wykorzystywanych przez drukarnię we wszystkich pracujących tu naświetlarkach CtP.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.