Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Otwarto rejestrację na targi Labelexpo 2022

Otwarto rejestrację na targi Labelexpo 2022

Fot. StudioVercammen

Można się już rejestrować na wiosenne targi Labelexpo Europe, które odbędą się w dn. 26–29 kwietnia 2022 r. w przestrzeniach wystawienniczych brukselskiego Expo. Przez cztery dni podczas tego największego na świecie wydarzenia branży etykiet i nadruków na opakowaniach będzie można uczestniczyć w setkach pokazów na żywo, a prym będą wiodły, jak zdradza organizator, premiery cyfrowych rozwiązań wiodących producentów.

Udział w targach potwierdziło już ponad 600 wystawców. Obok globalnych marek jak HP, Xeikon, Domino, Fujifilm, Konica Minolta, Epson, Durst czy Canon, pojawi się wiele firm, które w Brukseli zaprezentują swoją ofertę po raz pierwszy. Aktualną listę wystawców znajdą Państwo na stronie wydarzenia.

„Pomimo przerwy w organizowaniu imprez wystawienniczych spowodowanej przez pandemią, rosnące zainteresowanie przyszłoroczną odsłoną europejskich targów Labelexpo pokazuje, że światowa branża druku etykiet i opakowań jest dynamiczna ja zawsze, a teraz nawet można mówić o jej wzmocnieniu dzięki widocznemu entuzjazmowi. Frekwencja wystawców już dziś jest bardzo obiecująca, nie tylko ze względu na liczbę osób, które tak bardzo chcą ponownie spotkać się na żywo, ale też ze względu na światowy kaliber producentów maszyn, którzy zapowiedzieli swój udział w wydarzeniu. To daje branży realną szansę na ponowne nawiązanie kontaktów i rozwój biznesów. Aby jeszcze bardziej w tym pomóc, przygotowaliśmy dla naszych gości nową usługę VIP Concierge” – podkreśla Lisa Milburn, dyrektor zarządzająca Labelexpo Global Series.

Wcześniejsza rejestracja pozwala zaoszczędzić jedną trzecią ceny biletu. Formularz rejestracyjny oraz cennik znajdą Państwo na stronie https://www.labelexpo-europe.com/prices-and-deadlines.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Grupa Schumacher Packaging, producent opakowań z tektury falistej i litej, planuje wdrożenie największego programu inwestycyjnego od momentu powstania przedsiębiorstwa w 1948 r. Do 2025 r. firma zainwestuje ok. 700 mln euro, z czego 300 mln euro w samych Niemczech.

19 listopada br. firma Koenig & Bauer zorganizowała w swojej siedzibie w Radebeul kolejny w tym roku Dzień Otwarty dla drukarń z Polski, tym razem reprezentujących segment akcydensowy (o spotkaniu dla drukarń opakowaniowych pisaliśmy TUTAJ). Główną atrakcją wydarzenia, na które złożyły się część konferencyjna i pokazy w Centrum Technologicznym, była pełnoformatowa maszyna arkuszowa – Rapida 106X i realizowana z jej udziałem produkcja autonomiczna.

Drukarnia Colours Factory jako pierwsza firma w Polsce i druga na świecie wdrożyła w 3. kwartale br. nowy system CtP firmy Agfa Offset, obejmujący wielkoformatową naświetlarkę Avalon N24-90XT oraz podajnik umożliwiający bezpośrednią obsługę palet – Skid Loader (to z kolei trzecie tego typu rozwiązanie w skali globalnej). Umowa pomiędzy obiema firmami uwzględnia też kontrakt płytowy, na bazie którego Agfa Offset stała się dostawcą materiałów wykorzystywanych przez drukarnię we wszystkich pracujących tu naświetlarkach CtP.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.