Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Packaging [R]evolution – o nowościach w świecie etykiet i opakowań

Packaging [R]evolution – o nowościach w świecie etykiet i opakowań

Packaging [R]evolution 2021

W dn. 31 maja br. w warszawskiej hali Expo XXI odbędzie się kolejna edycja konferencji Packaging [R]evolution, którą przygotowuje firma Aniflex we współpracy z organizatorem targów Packaging Innovations. „Świat DRUKU” objął patronat medialny nad wydarzeniem. Spotkanie jest skierowane do osób odpowiedzialnych za kreowanie i wdrażanie strategii opakowań w firmach z branży kosmetycznej, spożywczej, alkoholowej, chemii gospodarczej i przemysłowej.
Jakie tematy rozwiną prelegenci?

W roli prelegentów wystąpią praktycy branży opakowań z kilkuletnim doświadczeniem. W 25-minutowych, rzeczowych prezentacjach opowiedzą o tym, co nowego i zaskakującego pojawiło się w świecie etykiet i opakowań. Nie zabraknie najbardziej gorącego tematu – ekologicznych rozwiązań, jakie oferuje branża. Program konferencji obejmuje m.in. zagadnienia z zakresu: recyklingu odpadów etykietowych; prośrodowiskowych rozwiązań materiałowych; ekoprojektowania etykiet i opakowań; wykorzystania rozszerzonej rzeczywistości w branży opakowań; personalizacji i sposobów na zwiększanie sprzedaży produktów poprzez opakowanie; zastosowania farb specjalnych na etykietach.

Packaging [R]evolution to doskonałe źródło wiedzy i inspiracji. Ostatnia z prezentacji zawierać będzie gotowe symulacje rozwiązań z zakresu personalizacji druku i skutecznego wyróżnienia produktu poprzez opakowanie.

Udział w konferencji jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy się zarejestrować – formularz rejestracyjny oraz szczegóły dotyczące programu dostępne na stronie www.packagingrevolution.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Leonhard Kurz, specjalizująca się w dziedzinie hot-stampingu, organizuje rozciągnięte w czasie wydarzenie o nazwie Label Weeks 2022. Jest ono skierowane do producentów etykiet, którzy aż do 28 października mają okazję zapoznać się z trendami i technologiami uszlachetniania zarówno odwiedzając siedzibę firmy Kurz w niemieckim Fürth, jak i za pośrednictwem specjalnej platformy cyfrowej.

Stowarzyszenie Introligatorów Polskich organizuje w dn. 8–9 września 2022 r. w Bibliotece Uniwersyteckiej w Poznaniu konferencję branżową, której towarzyszyć będzie wystawa prac introligatorskich członków SIP. Chęć uczestniczenia w wydarzeniu można zgłaszać do 31 lipca br.

Sappi, producent papierów z dodatkowymi funkcjonalnościami, poszerzył gamę bezdrzewnych papierów powlekanych Magno o nowy wysokojakościowy produkt – Magno Web. Nowe papiery są przeznaczone do rolowego druku offsetowego (technologia Heatset) oraz dostosowane do offsetowego druku arkuszowego (przy użyciu modułu CutStar) i druku cyfrowego (High-speed Inkjet).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.