Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Piąte targi CosmeticBusiness Poland

Piąte targi CosmeticBusiness Poland

W dniach 7 i 8 października br. na terenie EXPO XXI w Warszawie odbędzie się piąta edycja Branżowych Targów Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego CosmeticBusiness Poland. Wydarzenie to skupia działających w Europie Środkowo-Wschodniej właścicieli marek, producentów kosmetyków i detergentów oraz dostawców produktów i usług dla obu branż. „Świat DRUKU” jest patronem medialnym targów.

Targi CosmeticBusiness Poland są organizowane przez Leipziger Messe GmbH i stanowią polską edycję wydarzenia o tej samej nazwie, które odbywa się co roku w czerwcu w Monachium. CosmeticBusiness Poland odbywają się równocześnie z organizowanymi od 2008 r. w Polsce targami HPCI – Home and Personal Care Ingredients Exhibition and Conference i tworzą profesjonalną platformę B2B, na której prezentowana jest pełna oferta dla produkcji kosmetyków oraz chemii gospodarstwa domowego – od surowców, projektu produktu, poprzez jego produkcję, aż po opakowanie. Oferta blisko 300 wystawców obejmuje również etykietowanie i znakowanie, maszyny do produkcji, konfekcjonowania oraz pakowania, usługi produkcji na zlecenie, produkcji marek własnych, a także koncepcje dla nowych produktów, usługi laboratoryjne, badawcze, logistyczne oraz doradcze. Wydarzenie ma charakter międzynarodowy – oprócz polskich przedsiębiorców swoje najnowsze produkty i usługi prezentuje tu także wiele zagranicznych firm pochodzących m.in. z Niemiec, Francji czy Włoch, zaś zwiedzający to przedstawiciele branży z 30 krajów, w tym m.in. z Niemiec, Litwy, Ukrainy, Włoch, Rosji, Estonii czy Węgier (w tym gronie znajdują się właściciele i zarządy firm, a także szefowie działu marketingu, produkcji, zakupów oraz działu badań i rozwoju). Podczas tegorocznej edycji organizatorzy zapowiadają nowy podział hali na sektory tematyczne: Machinery, Quality Assurance, Private Label, Labelling oraz Packaging.

Targom towarzyszyć będzie bogaty program konferencji, w ramach którego przedstawiona zostanie m.in. tematyka odpowiedzialności ekologicznej w mechanizmach produkcji i dystrybucji oraz w decyzjach zakupowych i rozwiązaniach recyklingu. Po raz kolejny odbędzie się także konferencja opakowaniowa, przeznaczona dla osób odpowiedzialnych za kreowanie i wdrażanie strategii opakowań. Konferencja zaprezentuje najnowsze i najbardziej rewolucyjne rozwiązania dla świata opakowań. Kilku prelegentów – praktyków rynku opakowaniowego – w krótkich, dynamicznych prezentacjach opowie o nowych, ciekawych, a czasem zaskakujących rozwiązaniach, związanych w drukiem etykiet i opakowań kosmetycznych, uszlachetnianiem i zdobieniem oraz z szeroko rozumianym designem. W programie targów nie zabraknie ponadto drugiej już wystawy specjalnej pt. „The green way of cosmetics”, która zaprezentuje przykłady rozwiązań wykorzystywanych przy produkcji opakowań zgodnych z zasadą zrównoważonego rozwoju.

Pełny program wydarzenia dostępny będzie od czerwca br. na stronie targów.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Czy Twoja drukarnia jest gotowa na otwarcie firmy w najbliższych tygodniach? Czy uda Ci się uchwycić potencjalny wzrost wolumenu i czy Twoja firma będzie w stanie sobie z nim poradzić?
Z myślą o drukarniach i zakładach produkcyjnych zespół EFI Fiery opracowuje sposoby pomocy w przygotowaniu się do ponownego otwarcia biznesu. Zidentyfikował już kilka wyzwań, z którymi drukarnie prawdopodobnie będą musiały się zmierzyć w nadchodzących tygodniach, gdy przedsiębiorstwa zaczną wracać do pełnej działalności. Aby ułatwić im ten proces, zespół Fiery przygotował trzy bezpłatne edukacyjne seminaria internetowe połączone z promocjami, których celem jest dostarczenie pomysłów oraz poszerzenie wiedzy z zakresu działalności drukarskiej. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 27 maja, kolejne 3 i 10 czerwca.
Odwiedź stronę internetową EFI, aby poznać szczegóły i dokonać rejestracji.

Informacja reklamowa

Firma Canon wraz z partnerem Fotoba wprowadziła na rynek w pełni zautomatyzowane rozwiązanie do kompleksowej produkcji tapet (także niestandardowych) w technologii UVgel – Wallpaper Factory. Jak podaje producent, powstało ono w odpowiedzi na zapotrzebowanie firm na maksymalną wydajność, wysoką jakość i długą bezobsługową pracę. Dostępne jest zarówno jako pełna linia, jak i jako dodatek do już istniejących drukarek Colorado.

Firma OKI Europe poinformowała, że we współpracy z firmą Floralabels udostępnia europejskim organizacjom i firmom komercyjnym nośniki i grafiki do tworzenia naklejek podłogowych mających pomóc w zachowaniu dystansu społecznego. Jedna firma może otrzymać bezpłatnie jeden zestaw zawierający trwałe, samoprzylepne nośniki firmy Floralabels oraz pakiet grafik opracowanych przez OKI, przeznaczonych do użytku z drukarkami z serii C800.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.