Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Pierwsza w Polsce instalacja urządzenia Océ VarioPrint 95

Pierwsza w Polsce instalacja urządzenia Océ VarioPrint 95

Jesienią ubiegłego roku kolejne rozwiązanie Océ rozpoczęło pracę w biurze projektowym CEGROUP. Tym razem park maszynowy firmy został rozbudowany o urządzenie Océ VarioPrint 95 – jest to pierwsza w Polsce instalacja tego monochromatycznego systemu do druku cyfrowego.

Radosław Radziecki, właściciel CEGROUP, tak tłumaczy fakt inwestycji w kolejne już urządzenie Océ: „Nasza firma od wielu lat korzysta z rozwiązań Océ, zarówno w małym, jak i wielkim formacie. Dotychczasowe doświadczenia utwierdziły nas w przekonaniu, że jest to rzetelna firma. Nasze biuro stale się rozwija i realizujemy coraz większą ilość wydruków, dlatego z niecierpliwością oczekiwaliśmy na premierę najnowszego wysokowydajnego systemu”.
Warto zauważyć, że seria urządzeń Océ VarioPrint 95-105-120-135 została zaprojektowana w oparciu o innowacyjną technologię Océ DirectPress, która gwarantuje wysoką jakość przy minimalnym negatywnym wpływie na środowisko naturalne. Znakomicie dopasowuje się tym samym do wymagań firmy CEGROUP: „Wydruki, które przekazujemy klientom, muszą być wykonane perfekcyjnie, gdyż są one wizytówką naszej firmy” – wyjaśnia Radosław Radziecki. Dodaje również: „Niezmiernie istotny jest dla nas komfort pracy naszego zespołu. Urządzenie Océ VarioPrint 95 nie emituje zanieczyszczeń, dzięki czemu pracownicy działu realizacji wydruków mają zapewnione czystsze środowisko pracy”.
Wszystkie urządzenia z serii Océ VarioPrint 95-105-120-135 zostały wyposażone w kontroler Océ PRISMAsync, zapewniając tym samym operatorom intuicyjne podejście do obsługi cyklu drukowania. Jak podsumowuje Radosław Radziecki: „Océ VarioPrint 95 umożliwia naszym pracownikom łatwe i sprawne zarządzanie procesem wydruku nawet najbardziej złożonych zadań”.
Firma CEGROUP oprócz najnowszego urządzenia Océ VarioPrint 95 posiada obecnie rozwiązania wielkoformatowe Océ TDS600 i Océ Color Wave300 oraz kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Océ CS173.
Biuro inżynierskie CEGROUP powstało w 2002 roku w wyniku połączenia biur RAD-PROJEKT Radosław Radziecki oraz Q-ER Piotr Kurzbauer. Z czasem do zespołu dołączył również dr inż. Krzysztof Dębowski. Obecnie firma zajmuje się projektowaniem instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, sieci i instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz instalacji dla branży elektrycznej i słaboprądowej. Zdobyte przez lata doświadczenie w ramach prowadzonej działalności oraz wcześniejszej pracy w biurach projektowych zaowocowały wieloma udanymi realizacjami i stale napływającymi nowymi zleceniami.

Fot. Sandra Blachucik – operator Pracowni Reprograficznej CEGROUP

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Wrześniowe wydanie naszego miesięcznika w dużym zakresie poświęcone będzie zagadnieniom związanym z produkcją opakowań i etykiet, a przygotowujemy je z myślą o poznańskich targach Taropak (29.09-02.10). W numerze znajdą Państwo informacje dotyczące materiałów do produkcji pudełek – tektury falistej i litej, samych opakowań kartonowych i technologii ich przetwarzania, a także bezpiecznego pakowania. Kolejnym tematem przewodnim będzie, związany z już wymienionymi, rozwój technologii fleksograficznej.
Przygotowujemy również trzy zestawienia. W pierwszym z nich zaprezentują się producenci tektury falistej i opakowań z tektury falistej, w drugim producenci opakowań giętkich i etykiet, w kolejnym dostawcy rozwiązań i usług dla fleksografii oraz do produkcji opakowań i etykiet, a także usługowe przygotowalnie fleksograficzne.
Zachęcamy Państwa do udziału w zestawieniach i przekazania klientom informacji o swojej ofercie tą drogą. Zainteresowanych opublikowaniem artykułów promocyjnych, informacji prasowych lub innych materiałów prosimy o ich nadsyłanie do 5 września br. Pytania dotyczące publikacji reklamowych, w wydaniu drukowanym lub na stronie internetowej, prosimy kierować do działu reklamy: tel. 42 687 12 92, reklama@swiatdruku.eu

„Świat DRUKU” i współorganizatorzy: Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz firmy Bobst, Digiprint, Fujifilm, Multifol, Weilburger Grafik-Polska, Vinfoil, X-Rite IV zapraszają na konferencję „Innowacyjne opakowania”. Spotkanie będzie stanowiło forum wymiany doświadczeń pomiędzy dostawcami technologii do produkcji opakowań a drukarniami i ich klientami. Konferencja odbędzie się 29 września 2014 w Poznaniu, podczas targów Taropak i Polagra, złoży się na nią cykl prezentacji multimedialnych prowadzonych przez dostawców technologii, maszyn, urządzeń i materiałów do produkcji opakowań. Patronat nad wydarzeniem objęła Polska Izba Opakowań.
Program

- Rozmowa z Mike’em Horstenem, Marketing Managerem Mimaki Europe, z okazji jubileuszu 10-lecia tej firmy
- Nowy przekrawacz w firmie Paper & Board Neuwied – zapoznaj się z technologią cięcia papieru i kartonu ze zwoju
- Postpress i produkcja opakowań z firmą Heidelberg – relacja z dwóch skoncentrowanych na tematyce zaawansowanych technologii dla tego sektora imprezach, których gospodarzem była firma Heidelberger Druckmaschinen AG
Zapraszamy do lektury!

http://www.swiatdruku.eu/Archiwum/Rok-2014/07-08-2014

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu