Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / PolKos zaprasza na targi Euro-Reklama

PolKos zaprasza na targi Euro-Reklama

PolKos zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska (nr 28, paw. 3A) na tegorocznych targach Euro-Reklama w Poznaniu, w dniach 27-29 marca. Firma prezentuje część produktów znajdujących się w jej ofercie – maszyny marki Roland oraz najwyższej jakości atramenty Bordeaux do szerokiej grupy ploterów.

PolKos demonstruje ploter Roland VersaUV LEF-12, o płaskim przesuwnym stole, do zadruku obiektów o grubości do 100 mm. Nadaje się do druku gadżetów, płyt kompaktowych, kart telefonicznych, kredytowych z fotograficzną jakością 1440 dpi. Obszar możliwych zastosowań powiększa się dzięki zastosowaniu w ploterze atramentu białego oraz lakieru. Przeznaczony do produkcji szerokiej gamy produktów w małych ilościach.
Inne pokazywane urządzenie to Roland VersaCAMM (VS-300/VS-420/VS-540/VS-640), ploter drukująco-tnący, który umożliwiają druk maksymalnie 8 kolorami (szerokość do 1,6 m). VS-640 jest największym i najbardziej wszechstronnym ploterem drukująco-tnącym Rolanda, który ustala nowe standardy w przemyśle druku. Seria VS łączy w sobie najnowszą głowicę drukującą z renomowanym systemem Rolanda „Drukuj i tnij”. Biblioteka kolorów metalicznych i perłowych zapewnia możliwość dodania do wydruków ekskluzywnego metalicznego wykończenia aplikacji takich jak: naklejki, banery, grafika samochodowa, postery, prototypy opakowań, nadruki na koszulki i wiele innych.
Z kolei ploter drukujący VersaArt RS-540/RS-640 został stworzony na bazie sprawdzonego VP-540. RS jest ekonomicznym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy nie potrzebują cięcia lub posiadają ploter tnący z systemem pozycjonowania wydruków. Znakomity do druku grafiki wystawowej, banerów, plakatów, grafiki samochodowej itp.
Goście stoiska mogą obejrzeć także produkcyjny ploter drukujący Roland Soljet Pro III XJ-640/XJ-740, zdaniem producenta, bezkonkurencyjny w klasie maszyn 1,6–1,8 m. XJ jest przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników. Ploter o najwyższej jakości dostępnej na rynku, do druku grafiki wystawowej, banerów, plakatów, grafiki samochodowej oraz wielu innych. Jest też FY Union FY-3206G – profesjonalna, wielkoformatowa drukarka 3,2m o wysokiej rozdzielczości dla firm o średnim lub dużym zapotrzebowaniu na wydruki wysokiej jakości, do ekspozycji na zewnętrz i wewnątrz. Wydruki wyróżniają się wysoką estetyką odbioru wizualnego. Maszyna charakteryzuje się przede wszystkim wysoką rozdzielczością głowic i stosunkowo niskimi kosztami wydruku.
Wraz z maszynami są prezentowane atramenty Bordeaux: Eco Solvent (w pełni kompatybilny atrament z oryginalnym Roland EcoSol Max), Mild & Low Solvent (zgodny kolorystycznie z atramentem Mimaki SS2), odmiana Mild Solvent do maszyny Roland AJ-1000, Mild Solven zgodny kolorystycznie z atramentem Mimaki SS21, Eco Solvent kompatybilny z ekologicznym atramentem Mimaki ES3, Eco Solvent kompatybilny z Mutoh Eco Ultra, Mild Solvent PRMS3 nowej generacji do ploterów Mutoh, atramenty do ploterów Setko.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Przez sześć dni, w okresie przypadającym na przełożone targi drupa, Agfa prezentowała w sposób zdalny swoje najnowsze rozwiązania dla druku offsetowego. Podczas sesji online przedstawiciele belgijskiego producenta zaprezentowali ofertę uwzględniającą różne segmenty rynkowe, bazujące na offsecie. Webinaria poprzedziła – przeprowadzona również w trybie online – konferencja prasowa, podczas której zaanonsowano poszczególne premiery rynkowe oraz udoskonalone wersje rozwiązań software’owych i sprzętowych. Wirtualny projekt nosił nazwę Studio 4D48 – taki miał być numer stoiska firmy na targach drupa 2020.

Od czterech lat firma Poligrāfijas grupa Mūkusala z powodzeniem korzysta z narzędzia firmy Fujifilm do składania zleceń i korekty ekranowej online. Jak podkreśla, jego zalety są szczególnie widoczne w czasie obostrzeń spowodowanych pandemią.

Birografika MB, serbska firma zajmująca się produkcją etykiet, w ostatnim czasie zakupiła i zainstalowała swoją pierwszą maszynę fleksograficzną niderlandzkiej marki MPS – ośmiokolorowy model EFS 430, który oferuje druk na różnego rodzaju podłożach. Umowa została podpisana podczas targów Labelexpo 2019 (podczas których firma MPS sprzedała 12 maszyn).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.