Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Połączone targi InPrint, ICE Europe i CCE International znów przesunięte

Połączone targi InPrint, ICE Europe i CCE International znów przesunięte

Fot. organizatora

Organizator monachijskich targów InPrint, ICE Europe i CCE International poinformował o kolejnym przesunięciu terminu wydarzenia. Przypomnijmy – targi te miały się odbyć w nowej, połączonej formule po raz pierwszy najpierw w marcu 2021 r., następnie z powodu pandemii podano termin czerwcowy (22–24.06.2021 r.), obecnie firma Mack-Brooks Exhibitions poinformowała o przesunięciu terminu tego wydarzenia, nie podając na razie nowej daty.

Patrick Herman, dyrektor ds. wydarzeń związanych z przetwórstwem, papierem i drukiem w Mack-Brooks Exhibitions, wyjaśnia: „Obecny przebieg pandemii i obowiązujące w Niemczech ograniczenia nie pozwalają na bezpieczną organizację wydarzenia. Pomimo wprowadzenia ulepszonego planu BHP i chęci wystawców do kontynuowania pokazów w czerwcu, uważamy, że najbardziej odpowiedzialną decyzją na tym etapie jest przesunięcie ich na późniejszy termin. Zewsząd dochodzą nas sygnały, że targi te są dla branży niezwykle ważne i oczekiwane, jednak tymczasem mamy związane ręce. Ponieważ w przewidywalnej przyszłości sytuacja raczej się nie zmieni, musimy zachować rozsądek i zminimalizować ryzyko ekonomiczne dla wszystkich uczestników. Zorganizowanie targów w późniejszym terminie daje szansę, że wydarzenia te utrzymają swoją kluczową rolę w ponownym zbliżeniu globalnej branży przetwórczej, papierniczej i poligraficznej. Konkretne daty wystaw zostaną ogłoszone wkrótce”.

InPrint to wystawa goszcząca na przemian w Monachium i Mediolanie, koncentrująca się na technologii druku przemysłowego. Targi ICE Europe są poświęcone obróbce papieru, folii i taśm, zaś CCE International to wystawa dla przemysłu tektury falistej i litej.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Organizator Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw poinformował, że ze względu na obecną sytuację epidemiczną wydarzenie nie odbędzie się w pierwszej połowie roku 2021. W komunikacie czytamy, że aktualnie prowadzone są rozmowy o możliwości zorganizowania specjalnej edycji targów w drugiej połowie roku. O szczegółach dowiemy się najpóźniej do końca kwietnia.

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, zaprasza na Pierwszą Konferencję Online W Wielkim Formacie, organizowaną w ramach Akademii Wiedzy, która odbędzie się 28 kwietnia 2021 r. w godz. 10–15 na platformie Click Meeting. Partnerami konferencji są firmy Atrium Centrum Ploterowe, Epson Europe oraz SCORPIO, zaś patronat branżowy nad wydarzeniem objęły: COBRPP, PIAP, PSSiDC, FestiwalDruku.pl, RemaDays, „Świat DRUKU”, Signs.pl.
Skutkiem epidemii COVID-19 było zamrożenie wielu branż, które do tej pory wykorzystywały wielkoformatowe grafiki reklamowe, oznakowania, upominki reklamowe. Wiele z nich nie wznowiło dotąd działalności, inne funkcjonują w ograniczonym zakresie. Niemniej ten czas zawieszenia uwolnił pokłady kreatywności i zmusił drukarnie wielkoformatowe do wytyczania nowych ścieżek eksploracji rynku i poszukiwania nisz, które z powodzeniem można zagospodarować. Żeby jednak zająć swoją niszę, trzeba nieraz wyjść poza schematy i podjąć odważną decyzję o zmianie lub dywersyfikacji działalności, powiększeniu parku maszynowego, a tym samym oferowanego asortymentu. Warto zatem zobaczyć, co rynek ma w tym zakresie do zaoferowania. Niestety obecnie nie możemy spotkać się na targach i konferencjach, gdzie moglibyśmy podziwiać możliwości maszyn i aplikacje drukowane na żywo. Pandemia wciąż nie sprzyja widzeniu się face to face, dlatego tym razem proponujemy spędzenie wspólnego czasu w przestrzeni wirtualnej.
Co dla Państwa przygotowaliśmy?

Papiery graficzne do druku cyfrowego (m.in. serie BergaJet i SuperiorJet); udoskonalone oprogramowanie do zdalnego akceptowania zleceń – Softproofing oraz Web Monitoring – rozwiązanie umożliwiające kontrolę wstęgi papieru w maszynie heatsetowej – to jedne z najważniejszych produktów z oferty Stora Enso, jakie firma będzie promować podczas virtual.drupa 2021. Odbywające się w dniach 20–23 kwietnia br. wydarzenie online to wirtualna odsłona najważniejszych targów poligraficznych na świecie. Skandynawski koncern przygotowuje z myślą o nim webinaria, powstała również specjalna podstrona.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.