Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Pomiar i kontrola barwy – seminarium FOCA i Open House

Pomiar i kontrola barwy – seminarium FOCA i Open House

Reprograf wraz firmą X-Rite organizuje w dniach 24–25 października w Łodzi w hotelu Iness spotkanie poświęcone tematyce pomiaru i kontroli barwy. Skierowane jest ono przede wszystkim do przedstawicieli wszystkich dziedzin branży poligraficznej: od offsetu, przez druk opakowań, aż po druk wielkoformatowy.

Pierwszego dnia odbędzie się kolejna już edycja interaktywnego i niekomercyjnego seminarium FOCA (Fundamentals of Colour and Appearance), realizowanego wg międzynarodowego programu X-Rite. Będą to prezentacje specjalistów, połączone z ćwiczeniami praktycznymi. Każdy z uczestników otrzyma materiały szkoleniowe oraz certyfikat potwierdzający udział w międzynarodowym seminarium w ramach programu FOCA. Udział w seminarium jest odpłatny.

Na drugi dzień wydarzenia zaplanowano Open House. Organizatorzy proponują serię 1-godzinnych prezentacji rozwiązań firmy X-Rite, przeznaczonych dla danej firmy, skupionych tematycznie na interesujących konkretnego klienta produktach. Liczba prezentacji jest tym samym ograniczona – maksymalnie może to być 8 firm. Decyduje kolejność zgłoszeń, udział jest nieodpłatny.

Szczegóły znajdą Państwo na stronie: xrite.reprograf.com.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Fujifilm poinformowała o wprowadzeniu na rynek Jet Press 750S – trzeciej generacji arkuszowej maszyny inkjetowej w formacie B2, będącej – jak zapewnia producent – najszybszym rozwiązaniem na rynku w swojej klasie. Uwzględnia ona szereg udoskonalonych i wzbogaconych funkcji oraz parametrów, znanych z modelu Jet Press 720S.

Inwestycja w urządzenie do lakierowania wybiórczego UV 3D Duplo DuSense DDC-810 to jeden z kroków firmy Badge4U, by zaproponować rynkowi nowe podejście do małego znaczka reklamowego i innych oferowanych przez siebie produktów.

W dniach 12–14 marca 2019 r. na terenie Munich Trade Fair Centre w Niemczech odbędzie się czwarta edycja targów CCE International – jedynej w Europie wystawy handlowej z dziedziny produkcji oraz obróbki tektury falistej i kartonu. Równocześnie odbędą się już po raz jedenasty targi poświęcone obróbce papieru, foli i taśm – ICE Europe.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu