Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Poszerzono linię urządzeń Canon imageRUNNER ADVANCE

Poszerzono linię urządzeń Canon imageRUNNER ADVANCE

Firma Canon Europe poszerzyła popularną linię urządzeń wielofunkcyjnych imageRUNNER ADVANCE o trzy nowe, kompaktowe modele formatu A4: iR-ADV C250i, iR-ADV C350i i C351iF. Będą one dostępne na rynku od czerwca.

Francis Thornhill, European and UK Product Marketing Manager w Canon, powiedział: „Seria urządzeń imageRUNNER ADVANCE odniosła ogromny sukces. Od jej debiutu w 2009 r. sprzedaliśmy ponad 400 000 urządzeń w regionie EMEA, a opinie klientów zawsze były niezwykle pozytywne. Dzięki kompletnej linii monochromatycznych oraz kolorowych urządzeń formatu A4 i A3, Canon będzie mógł oferować rozwiązania do skanowania i drukowania dokumentów dla każdego środowiska biurowego – od małych grup roboczych do dużych działów”.
Użytkownicy nowych, kolorowych urządzeń formatu A4 mogą z tą samą łatwością korzystać z zaawansowanych funkcji przetwarzania dokumentów, znanych im już z kolorowych urządzeń formatu A3. A wszystko to dzięki zastosowaniu uniwersalnej platformy imageRUNNER ADVANCE, która oferuje jednolity sposób obsługi wszystkich urządzeń z tej serii.
Dzięki platformom aplikacji imageRUNNER ADVANCE MEAP i MEAP Web oraz oprogramowaniu firmy Canon nowe urządzenia umożliwiają szybkie i zaawansowane zarządzanie procesami druku oraz skanowania. Obsługa pracy mobilnej, w tym druku z urządzeń przenośnych lub skanowania do usług w chmurze, pozwala na oszczędność czasu i uproszczenie procesów podczas przetwarzania dokumentów cyfrowych i papierowych poza biurem.
Modele imageRUNNER ADVANCE C250i, C350i i C351iF pozwalają na wydruk kolorowych dokumentów wysokiej jakości z prędkością do 35 str./min i mogą pomieścić nawet 2300 arkuszy papieru. Łatwy w konfiguracji interfejs użytkownika imageRUNNER ADVANCE w połączeniu z przyjaznym dla użytkownika 7-calowym ekranem dotykowym gwarantują bezproblemową obsługę.
Skalowalne mechanizmy bezpieczeństwa i kontroli kosztów, kluczowe dla każdej organizacji, obejmują zarówno standardowe funkcje, takie jak uwierzytelnianie użytkowników i kontrola poziomu dostępu, jak również zaawansowane, do których należy m.in. zapobieganie utracie danych (Data Loss Prevention, DLP). Unikatowy menedżer logowania Universal Login Manager (ULM) firmy Canon umożliwia mniejszym organizacjom korzystanie z funkcji klasy korporacyjnej, wśród których należy wymienić raporty użytkowania czy kontrolę dostępu. Wszystko bez potrzeby używania serwera. ULM dostarcza informacji o użyciu i kosztach generowanych przez użytkownika, a także daje możliwość nałożenia ograniczeń na poszczególnych pracowników w celu zwiększenia stopnia bezpieczeństwa i kontroli nad kosztami. W bardziej wymagających środowiskach można wprowadzić scentralizowane i kompleksowe zarządzanie drukiem z wykorzystaniem systemu uniFLOW firmy Canon, który oferuje zaawansowane funkcje, takie jak DLP i routing oparty na regułach.
Spójna, bezproblemowa obsługa całej floty imageRUNNER ADVANCE upraszcza konfigurowanie i użytkowanie urządzeń. Dodatkowo możliwość modernizowania urządzeń wielofunkcyjnych i zdalnego diagnozowania błędów daje organizacjom szansę skrócenia przestojów i zwiększenia produktywności. Nowe modele pozwalają także na zdalne monitorowanie poziomu zużycia tonerów, dzięki czemu użytkownicy zyskują lepszą kontrolę nad urządzeniem. Ponadto wbudowana obsługa standardów branżowych, takich jak oryginalny Adobe PostScript, ułatwia integrację z istniejącym środowiskiem IT.
Podobnie jak nagradzane urządzenia imageRUNNER ADVANCE formatu A3, nowe modele zużywają mniej niż jeden wat energii w trybie uśpienia i uzyskały certyfikat Energy Star, osiągając jeden z najniższych wskaźników TEC (całkowitego zużycia energii) w kategorii urządzeń biurowych tej klasy.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas konferencji HP Reinvent, zorganizowanej dla globalnych partnerów firmy, zaprezentowano innowacje w zakresie urządzeń drukujących dla biznesu. Wśród nowości produktowych od HP znalazły się usługi JetAdvantage i Smart Device Services dla efektywnej obsługi oraz urządzenia serii LaserJet w formacie A3 i A4.

13 marca br. podczas międzynarodowej konferencji prasowej firmy Heidelberger Druckmaschinen AG i MK Masterwork zaprezentowały przedstawicielom prasy branżowej z całego świata nowy, stworzony wspólnie model składarko-sklejarki, przeznaczony do produkcji opakowań – Diana Go. Spotkanie odbyło się w miejscowości Nové Město na Słowacji, gdzie MK Masterwork produkuje klejarki do folderów Diana.

Przedsiębiorstwo Reprocentrum z Gdańska zdecydowało się na zakup plotera wielkoformatowego w technologii żywicznej marki Mutoh – ValueJet 1324X.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu