Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Premiera kalandra XPRO DS170 na FestiwalDruku.pl

Premiera kalandra XPRO DS170 na FestiwalDruku.pl

Firma SoftPlast, dystrybutor urządzeń i komponentów do produkcji szeroko pojętej reklamy zewnętrznej i wewnętrznej, plandek, namiotów oraz markiz, zasłon i rolet zaprezentuje na targach poligrafii reklamowej nowy kalander do druku sublimacyjnego na ciepło. XPRO DS170 to kompaktowa maszyna wyposażona w olejowy bęben z powłoką teflonową, zapewniający stabilność temperatury na całej szerokości bębna, podczas całego procesu grzania. Odpowiednia do tkanin w ekspozycjach zewnętrznych i wewnętrznych charakteryzujących się żywymi i błyszczącymi kolorami dzięki doskonałej przenikalności atramentu.

Może znaleźć zastosowanie w produkcji zasłon i dekoracji wnętrz (np. poduszki), odzieży sportowej, akcesoriów promocyjnych, stoisk wystawowych, dekoracji sklepowych i innych projektach reklamowych. Na premierową odsłonę kalandra z podgrzewanym olejowym bębnem, zaprojektowanym do transferu z papieru sublimacyjnego na tkaninę i utrwalania nadruku na materiale SoftPlast zaprasza na stoisko D7.
FestiwalDruku.pl odbędzie się 12–13 września br. w EXPO XXI Warszawa. Trwa bezpłatna rejestracja na targi.
Organizatorem wydarzenia jest OOH magazine, a „Świat DRUKU" sprawuje nad nim patronat medialny.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma specjalizująca się w produkcji folii do opakowań giętkich, laminatów i etykiet ogłosiła wprowadzenie do oferty nowej metalizowanej folii z polipropylenu.

Firma Derya, autoryzowany dystrybutor japońskich maszyn Horizon, zainstalowała w inowrocławskiej drukarni urządzenie StichLiner Mark III wraz z podajnikiem HOF 400. Była to pierwsza taka instalacja w kraju.

Od września w ofercie Epsona znajdą się nowe bezprzewodowe urządzenia z serii T. Wielkoformatowe modele SureColor T3100 i T5100 mają się sprawdzić przede wszystkim w firmach inżynieryjnych i architektonicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu