Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Prisco – oficjalny partner K-Supply

Prisco – oficjalny partner K-Supply

Firma Prisco, producent chemii dla poligrafii, podpisał z producentem maszyn drukujących, firmą Komori, umowę na dostarczanie najwyższej jakości produktów klasy premium – jest to część programu pod nazwą K-Supply. Umowa obejmuje działalność Komori na terenie Europy. Wspomniany program został już uruchomiony w Belgii, Francji, Holandii, Luxemburgu, Irlandii, Włoszech oraz Wielkiej Brytanii. Spodziewane jest dołączenie do programu kolejnych krajów.

Komori wybrało płyny buforowe, zmywacze i tzw. produkty specjalne Prisco po wielu testach wspartych doświadczeniami klientów. Produkty Prisco udowadniają najwyższą wydajność i jakość w połączeniu z urządzeniami Komori, w przypadku druku offsetowego tradycyjnego, UV i H-UV.
Jean Decoene, dyrektor handlowy Prisco Europe: „Partnerstwo Komori i Prisco nie jest dziełem przypadku”. Zacytował także Johna W. Gardinera: „Doskonałość to czynienie zwykłych rzeczy niezwykle dobrze”. Decoene rozwinął tę myśl: „Prisco udowodniło na przestrzeni kilku lat, że połączenie produktów i fachowości Prisco w dziedzinie materiałów do druku oraz wybitnych rezultatów systemów Komori daje ‘to dodatkowe coś’, co decyduje o różnicy pomiędzy doskonałością a zwyczajnością. Aby funkcjonować w ‘prawdziwym świecie’, gdzie sprzęt spotyka się z chemią, Prisco musiało opracować najlepszą chemię, która w połączeniu z najnowszą technologią Komori zapewnia najlepsze rezultaty”.
Nasze nowe partnerstwo z Komori i oferta najlepszych koncentratów nawilżających oraz rozpuszczalników, które posiadają atest pozwalający na ich użycie w produkcji opakowań na produkty spożywcze, są dodatkowym powodem, dla którego Prisco, jak pisze w swoim komunikacie, zajmuje pierwsze miejsce jeśli chodzi o produkcję chemii drukarskiej. Koncentraty nawilżające Prisco zdobyły uznanie drukarzy na całym świecie jako gwarantujące najlepszy druk offsetowy zarówno tradycyjny, jak i bezalkoholowy.
Informacje o programie K-Supply na terenie Europy można uzyskać w Komori International lub Prisco Europe: office@prisco-europe.com

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Comexi, dostawca rozwiązań dla sektora elastycznych opakowań, poinformował o wdrożeniu inteligentnych okularów ze zdalną łącznością, które umożliwiają wymianę informacji między klientami a działem wsparcia producenta w czasie rzeczywistym i z podglądem pola widzenia użytkownika maszyny. Remote Support z inteligentnymi okularami to system komunikacji zapewniający pomoc techniczną w systemie 24/7, co pomaga skrócić czas przestoju maszyny i znacznie poprawia wydajność produkcji.

Podczas zbliżających się targów FestiwalDruku.pl, które odbędą się w dniach 18–19 września br. w warszawskiej hali EXPO XXI, firma API.PL zaprezentuje szeroką ofertę mediów i podłoży do druku. Będą wśród nich nowości produktowe: tekstylia podłogowe (wykładziny, dywaniki, wycieraczki), tkaniny do reklamy wielkoformatowej, media repozycjonowane). Stoisko zostanie podzielone na dwie części – w strefie B2B można będzie poznać ofertę firmy z zakresu druku wielkoformatowego oraz umówić się na prezentację urządzeń w nowym demoroomie, zaś w Strefie Doświadczeń będą prezentowane właściwości i możliwości zastosowania mediów. API.PL przygotowuje również warsztaty praktyczne ze stosowania i aplikowania mediów do druku typu outdoor i indoor.

Firma Wacom zaprezentowała nowy 22” ekran piórkowy z serii Cintiq. Urządzenie ma być tańszą alternatywą dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na któryś z modeli z wyższej serii Cintiq Pro. Pozbawiono je pewnych funkcjonalności (jak rozdzielczość 4K czy nawigowanie za pomocą gestów dotykowych), ale to co najważniejsze dla tabletów tej marki, czyli nadzwyczaj dokładne piórko Wacom Pro Pen 2, jest częścią zestawu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu