Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Prisco – oficjalny partner K-Supply

Prisco – oficjalny partner K-Supply

Firma Prisco, producent chemii dla poligrafii, podpisał z producentem maszyn drukujących, firmą Komori, umowę na dostarczanie najwyższej jakości produktów klasy premium – jest to część programu pod nazwą K-Supply. Umowa obejmuje działalność Komori na terenie Europy. Wspomniany program został już uruchomiony w Belgii, Francji, Holandii, Luxemburgu, Irlandii, Włoszech oraz Wielkiej Brytanii. Spodziewane jest dołączenie do programu kolejnych krajów.

Komori wybrało płyny buforowe, zmywacze i tzw. produkty specjalne Prisco po wielu testach wspartych doświadczeniami klientów. Produkty Prisco udowadniają najwyższą wydajność i jakość w połączeniu z urządzeniami Komori, w przypadku druku offsetowego tradycyjnego, UV i H-UV.
Jean Decoene, dyrektor handlowy Prisco Europe: „Partnerstwo Komori i Prisco nie jest dziełem przypadku”. Zacytował także Johna W. Gardinera: „Doskonałość to czynienie zwykłych rzeczy niezwykle dobrze”. Decoene rozwinął tę myśl: „Prisco udowodniło na przestrzeni kilku lat, że połączenie produktów i fachowości Prisco w dziedzinie materiałów do druku oraz wybitnych rezultatów systemów Komori daje ‘to dodatkowe coś’, co decyduje o różnicy pomiędzy doskonałością a zwyczajnością. Aby funkcjonować w ‘prawdziwym świecie’, gdzie sprzęt spotyka się z chemią, Prisco musiało opracować najlepszą chemię, która w połączeniu z najnowszą technologią Komori zapewnia najlepsze rezultaty”.
Nasze nowe partnerstwo z Komori i oferta najlepszych koncentratów nawilżających oraz rozpuszczalników, które posiadają atest pozwalający na ich użycie w produkcji opakowań na produkty spożywcze, są dodatkowym powodem, dla którego Prisco, jak pisze w swoim komunikacie, zajmuje pierwsze miejsce jeśli chodzi o produkcję chemii drukarskiej. Koncentraty nawilżające Prisco zdobyły uznanie drukarzy na całym świecie jako gwarantujące najlepszy druk offsetowy zarówno tradycyjny, jak i bezalkoholowy.
Informacje o programie K-Supply na terenie Europy można uzyskać w Komori International lub Prisco Europe: office@prisco-europe.com

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas konferencji HP Reinvent, zorganizowanej dla globalnych partnerów firmy, zaprezentowano innowacje w zakresie urządzeń drukujących dla biznesu. Wśród nowości produktowych od HP znalazły się usługi JetAdvantage i Smart Device Services dla efektywnej obsługi oraz urządzenia serii LaserJet w formacie A3 i A4.

13 marca br. podczas międzynarodowej konferencji prasowej firmy Heidelberger Druckmaschinen AG i MK Masterwork zaprezentowały przedstawicielom prasy branżowej z całego świata nowy, stworzony wspólnie model składarko-sklejarki, przeznaczony do produkcji opakowań – Diana Go. Spotkanie odbyło się w miejscowości Nové Město na Słowacji, gdzie MK Masterwork produkuje klejarki do folderów Diana.

Przedsiębiorstwo Reprocentrum z Gdańska zdecydowało się na zakup plotera wielkoformatowego w technologii żywicznej marki Mutoh – ValueJet 1324X.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu