Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Przygotuj się już teraz na „powrót do biznesu” z EFI Fiery

Przygotuj się już teraz na „powrót do biznesu” z EFI Fiery

Czy Twoja drukarnia jest gotowa na otwarcie firmy w najbliższych tygodniach? Czy uda Ci się uchwycić potencjalny wzrost wolumenu i czy Twoja firma będzie w stanie sobie z nim poradzić?
Z myślą o drukarniach i zakładach produkcyjnych zespół EFI Fiery opracowuje sposoby pomocy w przygotowaniu się do ponownego otwarcia biznesu. Zidentyfikował już kilka wyzwań, z którymi drukarnie prawdopodobnie będą musiały się zmierzyć w nadchodzących tygodniach, gdy przedsiębiorstwa zaczną wracać do pełnej działalności. Aby ułatwić im ten proces, zespół Fiery przygotował trzy bezpłatne edukacyjne seminaria internetowe połączone z promocjami, których celem jest dostarczenie pomysłów oraz poszerzenie wiedzy z zakresu działalności drukarskiej. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 27 maja, kolejne 3 i 10 czerwca.
Odwiedź stronę internetową EFI, aby poznać szczegóły i dokonać rejestracji.

Informacja reklamowa

Z jakimi wyzwaniami będą musiały w najbliższym czasie zmierzyć się drukarnie?

- Klienci będą potrzebować skutecznych, ukierunkowanych materiałów z zakresu marketingu bezpośredniego, które pomogą w informowaniu klientów o wznowieniu działalności w pełnym wymiarze i napędzania biznesu.

- Nikt nie wie dokładnie, kiedy i w jaki sposób nastąpi wznowienie działalności gospodarczej, ale decyzje prawdopodobnie zostaną podjęte w ostatniej chwili.

- Należy spodziewać się wysokich nakładów pracy o niskiej złożoności, krótkich terminów realizacji, małych serii.

- Drukarze prawdopodobnie nie rozważają nowych inwestycji lub wdrożeń w najbliższym czasie, jednak mogą wykorzystać ten czas na przygotowanie się do pracy na pełnych obrotach i optymalizację procesów.

Co przygotował zespół EFI w ramach zapowiadanych trzech bezpłatnych seminariów?

  1. Spersonalizowany marketing bezpośredni dla każdego użytkownika BEZPŁATNEJ aplikacji Fiery FreeForm Create – środa, 27 maja 2020 r., godz. 9.30
  2. Poprawa rentowności przedsiębiorstwa dzięki znajdującej się w zasięgu ręki automatyzacji kolejności zadań – środa, 3 czerwca, 2020 r., godz. 9.30
  3. Automatyzacja przygotowania do druku — od fazy prepress po fazę post press – środa, 10 czerwca 2020 r., godz. 9.30

Główną troską EFI jest zdrowie i dobre samopoczucie swoich klientów i partnerów oraz ich rodzin. W tym celu zespół dokłada wszelkich starań, by stworzyć jak najefektywniejszy program wsparcia i pomóc zakładom produkcyjnym i drukarniom w bezpiecznym wykorzystaniu narzuconego czasu spowolnienia do poprawy efektywności operacyjnej. Temu celowi ma służyć oferowany program seminariów, dostarczający inspiracji i szkoleń przydatnych do wznowienia działalności.

Kolejnym sposobem, który może pomóc firmom przygotować się do nowej rzeczywistości, jest możliwość zakupu programu Fiery Professional Certification z upustem 75% (koszt zakupu bez zniżki to 250 dol.; uczestnicy jednego webinarium otrzymają rabat 25%, dwóch – 50%, zaś trzech – 75%).

Odwiedź stronę internetową EFI, aby dowiedzieć się więcej i zarejestrować na webinaria.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Stowarzyszenie FESPA poinformowało, że przeniesiona z marca br. na październik tegoroczna edycja FESPA Global Print Expo oraz towarzyszących im targów European Sign Expo and Sportswear Pro w Madrycie nie odbędzie się. Ryzyko związane z pandemią covid-19 jest zbyt duże, a sytuacja gospodarcza w wielu krajach nie ustabilizowała się dostatecznie, by można było myśleć o organizacji tak dużej imprezy. Kolejna zapowiadana data to 9–12 marca 2021 r. Zmieni się również miejsce targów – po kilku latach branża wróci do Amsterdamu, do RAI Exhibition Centre.

Intensywnie pracujemy nad kolejnym, lipcowo-sierpniowym wydaniem „Świata DRUKU”, do którego współtworzenia serdecznie Państwa zapraszamy. Tradycyjnie powrócimy w nim do tematyki druku mało- i wielkoformatowego, druku na żądanie, druku na tekstyliach, upominków reklamowych. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy sitodruku, druku sublimacyjnego i tampondruku. Omówimy również najnowsze trendy na rynku upominków reklamowych. Wydanie to będzie wraz z nami obecne na targach FestiwalDruku.pl (9–10.09) oraz w Madrycie na targach FESPA Global Print Expo (6–8.10).

Letniemu wydaniu „Świata DRUKU” będzie towarzyszyć specjalny dodatek pt.: „Opakowania i etykiety XXI wieku – zrównoważone, funkcjonalne, bezpieczne, piękne”. Znajdą się w nim informacje o technologiach, maszynach, materiałach, które pomogą rozruszać biznesy po koronawirusowym szoku. Publikacja ta będzie dostępna podczas wydarzeń, w których weźmiemy udział, przynajmniej do końca tego roku. Pierwsze z nich to: FestiwalDruku.pl, Forum Fleksograficzne PIF (14–15.09), Konferencja „Tektura falista – najnowsze technologie” (24–25.09), jak również targi Packaging Innovations (24–25.09).

Niemiecki gigant Koenig & Bauer skorzystał z dobrodziejstw internetu i możliwości transmisji na żywo. W dniach 16–26 czerwca br., czyli w pierwotnym terminie targów drupa, firma zaprosiła do swojego nowego centrum demonstracyjnego w Radebeul na prezentacje nowości ze swojego portfolio. Byliśmy więc świadkami światowej premiery nowej generacji maszyn Rapida, prezentacji najnowszych rozwiązań do zwojowego druku cyfrowego i zadruku tektury falistej, druku opakowaniowego, transakcyjnego, zabezpieczonego, druku na metalu i szkle, systemów workflow oraz cyfrowych usług serwisowych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.