Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Reklama360 pod honorowym patronatem PIAP

Reklama360 pod honorowym patronatem PIAP

„Targi to możliwość przedstawienia oferty oraz utrzymania dobrych relacji z klientami, które są w dzisiejszych czasach bardzo ważnym elementem każdego dobrze prosperującego biznesu. Reklama360 w odświeżonej formule będzie doskonałą okazją do tego typu spotkań i prezentacji oferty upominków reklamowych. Polska Izba Artykułów Promocyjnych chętnie weźmie udział w tym ważnym dla branży wydarzeniu” – deklaruje Wojniak.

Z kolei Marta Wojciechowska, specjalista ds. marketingu w multidrukarni OpenPrint.pl, tak wypowiada się o nadchodzącej edycji: „Kręci mnie Reklama360… która kolejny raz udowadnia, że reklama
i marketing nie muszą być nudne i banalne. Dzięki temu niezwykłemu wydarzeniu drukarnia internetowa OpenPrint.pl uzyska szerokie perspektywy zaprezentowania swojej bogatej oferty produktów z zakresu poligrafii reklamowej. Dzięki Reklamie360 Międzynarodowe Targi Poznańskie uzyskują nowy wymiar”.
Ze środowiska reklamy płyną opinie na temat różnych wydarzeń dedykowanych branży reklamy. Nowy zespół organizacji targów Reklama360 wsłuchuje się w nie i decyduje się na krok w kierunku zbudowania wydarzenia, które zagwarantuje wystawcom to, co targi mogą zaproponować najlepszego świadomym i nowoczesnym przedsiębiorcom. Jak zapewniają jego przedstawiciele, będzie to nowoczesna infrastruktura czteropaku, a więc pawilonów 7, 7 A, 8 i 8 A, optyczny podział na 5 stref tematycznych, wśród których firmy różnych sektorów reklamy znajdą swoje komfortowe miejsce i będą mogły podjąć profesjonalistów zwiedzających targi. Ci z kolei będą się odznaczać odpowiednimi kolorami identyfikatorów dzielącymi ich na marketerów, agencje reklamowe i inne. W obrębie ekspozycji zostanie wydzielona przestrzeń specjalna, przeznaczona dla firm zrzeszonych w Polskiej Izbie Artykułów Promocyjnych, które przyczyniają się do aktywnego wspierania rozwoju branży reklamowej w Polsce.
Targi Reklama360 odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 29 września do 1 października 2015 r. Wydarzeniu towarzyszyć będą szkolenia, wykłady i panele dyskusyjne zogniskowane wokół tematu personalizacji, zarówno produktów, jak i informacji promocyjnych. Wstęp dla profesjonalistów z branży reklamy i marketingu jest bezpłatny i możliwy za pośrednictwem strony www.mtp24.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Szanowni Państwo – drodzy Prenumeratorzy!
Chcielibyśmy Państwa poinformować, że wyjątkowo w tym roku zamiast osobnych numerów majowego i czerwcowego naszego miesięcznika „Świat DRUKU” otrzymają Państwo połączone wydanie, które trafi do Państwa rąk w 25. tygodniu roku. Wszystkich Państwa, którzy czekają na nasze czasopismo i spodziewali się je otrzymać w bieżącym tygodniu, serdecznie przepraszamy za tę zmianę!
Obiecujemy, że nie zawiedziemy Państwa zaufania i przygotowywane łączone wydanie, z podwójną objętością interesujących artykułów i specjalnie uszlachetnioną okładką, wynagrodzi Państwu ten dłuższy czas oczekiwania na lekturę naszego miesięcznika.

Czy Twoja drukarnia jest gotowa na otwarcie firmy w najbliższych tygodniach? Czy uda Ci się uchwycić potencjalny wzrost wolumenu i czy Twoja firma będzie w stanie sobie z nim poradzić?
Z myślą o drukarniach i zakładach produkcyjnych zespół EFI Fiery opracowuje sposoby pomocy w przygotowaniu się do ponownego otwarcia biznesu. Zidentyfikował już kilka wyzwań, z którymi drukarnie prawdopodobnie będą musiały się zmierzyć w nadchodzących tygodniach, gdy przedsiębiorstwa zaczną wracać do pełnej działalności. Aby ułatwić im ten proces, zespół Fiery przygotował trzy bezpłatne edukacyjne seminaria internetowe połączone z promocjami, których celem jest dostarczenie pomysłów oraz poszerzenie wiedzy z zakresu działalności drukarskiej. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 27 maja, kolejne 3 i 10 czerwca.
Odwiedź stronę internetową EFI, aby poznać szczegóły i dokonać rejestracji.

Informacja reklamowa

Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie jako pierwsza firma opakowaniowa w Polsce (a także pierwsze w naszej części Europy) wdrożyły w swoim parku maszynowym cyfrową linię produkcyjną złożoną z drukującej maszyny HP Indigo 30000 oraz urządzenia do uszlachetniania – Scodix Ultra 202. Dzięki tej inwestycji CZK mogą realizować uszlachetnione i spersonalizowane opakowania premium najwyższej klasy w nakładach już od jednej sztuki. Taka linia umożliwia również druk materiałów z tektury litej, w tym metalizowanej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.