Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Reklama360 pod honorowym patronatem PIAP

Reklama360 pod honorowym patronatem PIAP

„Targi to możliwość przedstawienia oferty oraz utrzymania dobrych relacji z klientami, które są w dzisiejszych czasach bardzo ważnym elementem każdego dobrze prosperującego biznesu. Reklama360 w odświeżonej formule będzie doskonałą okazją do tego typu spotkań i prezentacji oferty upominków reklamowych. Polska Izba Artykułów Promocyjnych chętnie weźmie udział w tym ważnym dla branży wydarzeniu” – deklaruje Wojniak.

Z kolei Marta Wojciechowska, specjalista ds. marketingu w multidrukarni OpenPrint.pl, tak wypowiada się o nadchodzącej edycji: „Kręci mnie Reklama360… która kolejny raz udowadnia, że reklama
i marketing nie muszą być nudne i banalne. Dzięki temu niezwykłemu wydarzeniu drukarnia internetowa OpenPrint.pl uzyska szerokie perspektywy zaprezentowania swojej bogatej oferty produktów z zakresu poligrafii reklamowej. Dzięki Reklamie360 Międzynarodowe Targi Poznańskie uzyskują nowy wymiar”.
Ze środowiska reklamy płyną opinie na temat różnych wydarzeń dedykowanych branży reklamy. Nowy zespół organizacji targów Reklama360 wsłuchuje się w nie i decyduje się na krok w kierunku zbudowania wydarzenia, które zagwarantuje wystawcom to, co targi mogą zaproponować najlepszego świadomym i nowoczesnym przedsiębiorcom. Jak zapewniają jego przedstawiciele, będzie to nowoczesna infrastruktura czteropaku, a więc pawilonów 7, 7 A, 8 i 8 A, optyczny podział na 5 stref tematycznych, wśród których firmy różnych sektorów reklamy znajdą swoje komfortowe miejsce i będą mogły podjąć profesjonalistów zwiedzających targi. Ci z kolei będą się odznaczać odpowiednimi kolorami identyfikatorów dzielącymi ich na marketerów, agencje reklamowe i inne. W obrębie ekspozycji zostanie wydzielona przestrzeń specjalna, przeznaczona dla firm zrzeszonych w Polskiej Izbie Artykułów Promocyjnych, które przyczyniają się do aktywnego wspierania rozwoju branży reklamowej w Polsce.
Targi Reklama360 odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 29 września do 1 października 2015 r. Wydarzeniu towarzyszyć będą szkolenia, wykłady i panele dyskusyjne zogniskowane wokół tematu personalizacji, zarówno produktów, jak i informacji promocyjnych. Wstęp dla profesjonalistów z branży reklamy i marketingu jest bezpłatny i możliwy za pośrednictwem strony www.mtp24.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Trioplast Nyborg inwestuje w wielkoformatową maszynę fleksograficzną Evo XG 8 LR, przeznaczoną do zadruku folii polietylenowych o maksymalnej długości zadruku 1.400 mm oraz maksymalnej szerokości 1.650 mm. Ta przeznaczona do produkcji dużych nakładów opakowań przemysłowych maszyna ma rozpocząć pracę w drugim kwartale 2021 r.

Firma Mimaki Europe, producent drukarek atramentowych i systemów tnących, poinformowała o mianowaniu Takahiro Hirakiego na stanowisko dyrektora zarządzającego. W tej roli zastąpił Yuji Ikedę.

Firma Trotec, jak co roku, zapowiada swoją obecność na 12. edycji targów FestiwalDruku.pl, która odbędzie się już w dniach 9–10 września br. w Expo XXI Warszawa. Na stoisku firmy będzie można przetestować wybrane systemy laserowe i porozmawiać o materiałach grawerskich, oraz – przede wszystkim – zapoznać się z ofertą firmy, w tym z nowościami.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.