Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / RemaDays 2013 z Océ

RemaDays 2013 z Océ

Innowacyjne technologie i urządzenia zaprezentuje Océ Poland na stoisku 4B8 (hala nr 4) podczas tegorocznej edycji RemaDays. Po raz pierwszy w Polsce zostanie pokazany ploter UV Arizona 480GT, z możliwością druku zarówno białym atramentem, jak i lakierem UV.

Rafał Osiekowicz, dyrektor działu marketingu (Systemy Druku Wielkoformatowego Océ) – to najnowsze rozwiązania skierowane dla sektora grafiki reklamowej i profesjonalnego druku cyfrowego. Umożliwiają użytkownikom uzyskanie wysokiej jakości wydruków, a jednocześnie otwierają przed nimi nowe sposoby na generowanie satysfakcjonujących dochodów. To istotne elementy na konkurencyjnym rynku zleceń, dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska”.
Océ Arizona 480GT to przedstawiciel nowej serii ploterów z płaskim podciśnieniowym stołem – Océ Arizona 400. Zastosowano w nich szereg innowacyjnych rozwiązań, zwiększających wydajność i jakość druku. Dzięki nowym funkcjom, jak np. uszlachetnianie druku, otwierają przed przedsiębiorstwami możliwości tworzenia nowych produktów dla kolejnych rynków. W modelu Océ Arizona 480GT, zarówno z pojedynczym, jak i z podwójnym stołem, operator może skonfigurować dwa kanały kolorystyczne na dwa sposoby: podwójny biały oraz lakier i biały, odpowiednio do potrzeb użytkownika. W serii ploterów UV Arizona 400 zastosowano wielokrotnie już docenioną (ponad 30 wyróżnień i nagród dla poprzednich serii ploterów Océ Arizona) innowacyjną technologię obrazowania Océ VarioDot.
Na stoisku Océ Poland znajdą się ponadto cyfrowe rozwiązania arkuszowe, w tym maszyna drukująca Canon imagePRESS C6010S. Jej jakość producent określa mianem offsetowej, m.in. dzięki zapewnieniu żywej kolorystyki wydruku, zachowaniu spójności barw w poszczególnych zadaniach i niezmiennie wysokiej jakości drukowania. Canon imagePRESS C6010S oferuje zadruk na bardzo szerokiej gamie podłoży w formacie maks. 330,2×487,7 mm, z prędkością do 61 str. A4/min. Wyposażony w zasobnik na 10 tys. arkuszy, zapewnia płynną i nieprzerwaną pracę (do 8 godzin). Oferuje ponadto wiele opcji finalnej obróbki wydruków.
Kolejne z urządzeń to system Océ VarioPrint DP Line pozwalający na drukowanie, skanowanie bądź kopiowanie w trybie czarno-białym z prędkością do 138 obrazów na minutę. Nowa technologia Océ DirectPress zapewnia uzyskiwanie jednorodnych wydruków o najwyższej jakości na szerokiej gamie podłoży. Można skorzystać z licznych opcji obróbki końcowej, m.in. zszywania, łamania, dziurkowania, wstawiania dodatkowych arkuszy, broszurowania, oprawy klejonej.
Na stoisku zaprezentowane zostanie również oprogramowanie Onyx ProductionHouse Océ Edition i materiały eksploatacyjne z oferty Océ Poland. Do dyspozycji gości będą konsultanci firmy, którzy chętnie dzielić się będą z odwiedzającymi stoisko swoją wiedzą i doświadczeniem.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

…wiele wydarzeń, na które z niecierpliwością czekamy. Wrześniowe, polsko-angielskie wydanie „Świata DRUKU” przygotowujemy z myślą o 40. edycji targów Labelexpo Europe w Brukseli (24–27 września), gdzie będzie można je znaleźć na stoisku z prasą branżową. Numer ten będzie nam również towarzyszyć podczas targów Taropak i 4 Print w Poznaniu (30.09–3.10) oraz na organizowanej przez nas już po raz czternasty konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, na którą zapraszamy Państwa do Czarnego Potoku w Krynicy-Zdroju (24–25.10).
Z tych powodów tematyka wiodąca czasopisma dotyczyć będzie etykiet i opakowań, a ściślej – produkcji i technik zadrukowywania opakowań i etykiet, opakowań z tektury falistej i litej, opakowań na żywność. Sporo miejsca w numerze poświęcimy także jednej z najpowszechniejszych technik zadruku opakowań – fleksografii. Warto zatem przy tej okazji zaprezentować swoją ofertę.

W czerwcu br. Digiprint został dystrybutorem na polskim rynku producenta maszyn do finishingu i przetwórstwa kartonu i tektury – firmy Highcon. Cyfrowe maszyny tnące i bigujące Highcon Euclid i Beam zostały stworzone z myślą o potrzebach technologii cyfrowej dla procesów post-print w przemyśle poligraficznym, a także o producentach opakowań, przetwórcach tektury falistej, kartonu czy drukowaniu komercyjnym.

Do zespołu Sharp Electronics dołączył Krzysztof Ukleja – doświadczony manager, specjalista od rozwiązań druku, visual i smart office. Wesprze dział marketingu produktowego i sprzedaży w rejonie Europy Centralnej i Wschodniej w zakresie zintegrowanych rozwiązań dla biur oraz rynków wertykalnych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu