Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Reprograf na Rema Days 2017

Reprograf na Rema Days 2017

Na targach Rema Days 2017 nie zabraknie firmy Reprograf, która tym razem będzie miała swoje stoisko pod hasłem „Kształtujemy przyszłość” (stoisko S7, hala F) . Niezmiennie maszyny będą dominowały na tym stoisku, chociażby ze względu na ich gabaryty, ale tym razem mocno będą wyeksponowane również materiały.

Firma posiada bogate portfolio podłoży do druku wielkoformatowego: banery, siatki, folie, papiery, canvasy itp. Na targach mocno wchodzi w rynek tekstyliów , prezentując podłoża firmy PONGS w szerokości do 5m do zadruku w różnych technologiach: UV, sublimacja, solvent, latex. Nowatorski system napinania tekstyliów w plastikowe ramy daje w połączeniu z materiałami Pongsa niesamowite możliwości dla kreatywnych pomysłów. Wydruki mogą być formowane w różne kształty typu fale, koła, owale.

Wśród prezentowanych maszyn do druku wielkoformatowego zostaną pokazane maszyny Mimaki UJF6042 – ploter stołowy z suszeniem UV do zadruku gadżetów, UJF7151 Plus oraz JV150-160.

Reprograf zaprezentuje także plotery Mimaki serii UJF, które mogą drukować praktycznie na każdej powierzchni. Użycie koloru białego, lakieru czy różnych primerów pozwala na nieograniczone możliwości aplikacji. W ofercie są tusze twarde, miękkie oraz bardzo elastyczne. Najnowsza generacja maszyn drukuje o ponad 30% szybciej od poprzedników i ma wiele innowacyjnych rozwiązań usprawniających wydruki.

Kolejny ploter ekosolwentowy serii JV150 to narzędzie pracy dla każdego studia graficznego. Jak zapewnia producent, bardzo niski koszt wydruku metra kwadratowego oraz pewna i stabilna konstrukcja to niewątpliwie gwarancja sukcesu na rynku.

Na stoisku zostaną również zaprezentowane rozwiązania firmy efi. Między innymi oprogramowanie dla drukarni wielkoformatowych . Zwiedzający będą mogli uczestniczyć w prezentacji oprogramowania do zarządzania marką firmy Dalim.

Dział Colour Solutions, zajmujący się kontrolą barwy i proofingiem cyfrowym, pojawi się na targach ze swoją bogatą ofertą. Oprócz rozwiązań do kontroli barwy amerykańskiej firmy X-Rite, z których na szczególną uwagę zasługuje spektrodensytometr X-Rite eXact z systemem kontroli jakości X-Rite ColorCert, zostanie pokazany certyfikowany przez organizację Fogra, system proofingu cyfrowego oparty na oprogramowaniu EFI Fiery XF 6 Proofing oraz na drukarce EPSON SureColor SC-P7000V.

Jako uzupełnienie oferty zostanie zaprezentowana również kolorowa drukarka cyfrowa iCube, drukująca w technologii memjet. To idealne rozwiązanie, które odpowiada aktualnym wymaganiom rynkowym gdzie klient oczekuje dostępności etykiety „od ręki” a nakłady są coraz niższe i krótsze. Urządzenie to współpracuje również z przewijarką Flexor ze sztancą semirotacyjną.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Herzog & Heymann GmbH, należący od niedawna do Grupy Komori producent specjalistycznych urządzeń postpressowych, w tym falcerek (od miniaturowych do wielkoformatowych), systemów mailingowych, linii do produkcji ulotek farmaceutycznych, zaprezentował nowy SmartPACK 100, czyli automatyczny system pakowania ulotek farmaceutycznych.

Windmöller & Hölscher, producent maszyn i urządzeń do produkcji i przetwarzania opakowań giętkich, w dniach 24 i 25 czerwca br. zorganizował swoje pierwsze wirtualne targi. Ich celem była premierowa prezentacja technologii i produktów, których debiut rynkowy pierwotnie planowany był na targi branżowe Interpack i drupa; wydarzenia te z powodu pandemii zostały przełożone na wiosnę 2021 r. Wirtualne EXPO zakończyło się ogromnym sukcesem – w prowadzonych na żywo pokazach drukarek fleksograficznych i rotograwiurowych, różnorodnych webinariach i spotkaniach online wzięło udział ponad 2 tys. gości ze 120 krajów.

Nie ulega wątpliwości, że rok 2020 przysporzył znacznie więcej wyzwań, niż ktokolwiek mógł założyć u jego początku. Nadchodząca edycja targów Polagra (28 września – 1 października br.) będzie wyjątkowa z wielu względów. Grupa MTP, bazując na blisko stuletnim doświadczeniu, pracy sztabu specjalistów i przy ścisłej współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym zbudowała system rozwiązań i standardów, które nie tylko przyczyniają się do stworzenia bezpiecznej przestrzeni dla biznesu w sensie epidemicznym, ale także odpowiadają na potrzebę spotkań branży, tak istotnych w pełnym wyzwań okresie, gdy #WracamyDoGry.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.