Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Reprograf organizuje Mimaki Innovation Day

Reprograf organizuje Mimaki Innovation Day

Firma Reprograf zaprasza klientów na kolejne spotkanie z serii Mimaki Innovation Day. Impreza ta kontynuowana jest od kilku lat, bowiem cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, którzy nie mogąc nieraz dojechać na targi branżowe, chętnie korzystają z okazji uczestnictwa w imprezie lokalnej, aby zapoznać się z ciekawymi rozwiązaniami w zakresie maszyn. Tym razem spotkanie odbędzie 30 września w Oleśnicy koło Wrocławia. Klienci będą mieli okazję zobaczyć podczas druku urządzenia firmy Mimaki. Ten cykl pod hasłem „Drukuj i tnij” zostanie poświęcony tematyce nowoczesnej koncepcji małych serii i prototypów opakowań.

To pomysł dla firm zajmujących się produkcją próbek opakowań, makiet oraz niewielkich serii opakowań i spersonalizowanych produktów. Jest to połączenie dwóch urządzeń firmy Mimaki: świetnie znanej już na rynku drukarki UJF6042 oraz nowego urządzenia, jakim jest ploter tnący CFL- 605 RT.
Płaska drukarka UJF-6042 w formacie A2, drukująca w technologii UV LED wykonuje nadruk na produkcie oraz na jego opakowaniu. Następnie Mimaki CFL-605 RT wycina z arkusza zbigowany kartonik oraz materiał wyściełający opakowanie.
Jak wyjaśnia producent, celem takiego pomysłu jest uproszczenie procesu projektowania i produkcji opakowań tak, aby profesjonalne jednostkowe projektowanie opakowań było opłacalne dla producentów oryginalnych towarów. To urządzenie zapewnia ekonomiczny druk krótkich serii opakowań i szybką realizację od projektu do opakowania.
Trzecim prezentowanym urządzeniem będzie ploter CJV-150 – narzędzie dla nowatorskich pomysłów i rozmaitych zastosowań, w wysokiej jakości druku i wycinania. Zostało ono nagrodzone na targach Fespa 2015.
Podczas imprezy zostaną zaprezentowane kżet materiały do zadruku, m.in. ciekawe rozwiązanie, jakim jest G-Floor, transparentna wykładzina podłogowa do zadruku UV. Reprograf dysponuje bogatym portfolio materiałów do druku wielkoformatowego.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W celu zachowania elastyczności produkcji i dostosowania się do zmian na włoskim rynku opakowań, firma Italgrafica, mająca siedzibę w północnej części kraju i specjalizująca się w druku etykiet, zdecydowała się na zainwestowanie w drugą już maszynę hybrydową Omet XJet. Jest to jedyne na rynku rozwiązanie z konfiguracją wieloprocesową, łączącą technologię Durst Inkjet z rozwiązaniami fleksograficznymi firmy Omet, a także urządzeniami do wykańczania i przetwarzania, co pozwala na kompleksową produkcję etykiet w jednym przebiegu.

Kiedy przyszłość nas zaskakuje, musimy szybko zareagować i odkryć na nowo wszystkie możliwości, jakie oferuje teraźniejszość. Już 24 czerwca 2020 r. zapraszamy do udziału w internetowej konferencji Print4All – Future Factory… innej niż pierwotnie planowaliśmy.
Choć wydarzenie zyskuje nową formę transmisji na żywo, jego istota pozostaje niezmieniona: program konferencji wciąż pełni funkcję okna szeroko otwartego na naszą szybko zmieniającą się przyszłość, a fizyczny dystans dzielący nas od specjalistów odpowiadających na pytania nie przeszkodzi nam w odbiorze tej chwili, będącej okazją do długo oczekiwanej dyskusji.
Future Factory Conference, stanowiąca część Print4All, to najlepszy sposób, aby reagować na teraźniejszość, patrząc w przyszłość. To wydarzenie, w którym musisz wziąć udział, by poznać możliwe przyszłe scenariusze.
Nie przegap tej okazji!

Informacja reklamowa

W najbliższą środę, 3 czerwca o godz. 15, firma Konica Minolta organizuje otwarty webinar pod tytułem „Druk etykiet szansą na biznes w czasach COVID-19”. Podczas tego wirtualnego spotkania specjaliści przybliżą informacje na temat obecnej kondycji rynku etykiet w Polsce, wskażą najnowsze trendy oraz pokażą możliwości i szanse na rozwój biznesu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.