Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Reprograf organizuje Mimaki Innovation Day

Reprograf organizuje Mimaki Innovation Day

Firma Reprograf zaprasza klientów na kolejne spotkanie z serii Mimaki Innovation Day. Impreza ta kontynuowana jest od kilku lat, bowiem cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, którzy nie mogąc nieraz dojechać na targi branżowe, chętnie korzystają z okazji uczestnictwa w imprezie lokalnej, aby zapoznać się z ciekawymi rozwiązaniami w zakresie maszyn. Tym razem spotkanie odbędzie 30 września w Oleśnicy koło Wrocławia. Klienci będą mieli okazję zobaczyć podczas druku urządzenia firmy Mimaki. Ten cykl pod hasłem „Drukuj i tnij” zostanie poświęcony tematyce nowoczesnej koncepcji małych serii i prototypów opakowań.

To pomysł dla firm zajmujących się produkcją próbek opakowań, makiet oraz niewielkich serii opakowań i spersonalizowanych produktów. Jest to połączenie dwóch urządzeń firmy Mimaki: świetnie znanej już na rynku drukarki UJF6042 oraz nowego urządzenia, jakim jest ploter tnący CFL- 605 RT.
Płaska drukarka UJF-6042 w formacie A2, drukująca w technologii UV LED wykonuje nadruk na produkcie oraz na jego opakowaniu. Następnie Mimaki CFL-605 RT wycina z arkusza zbigowany kartonik oraz materiał wyściełający opakowanie.
Jak wyjaśnia producent, celem takiego pomysłu jest uproszczenie procesu projektowania i produkcji opakowań tak, aby profesjonalne jednostkowe projektowanie opakowań było opłacalne dla producentów oryginalnych towarów. To urządzenie zapewnia ekonomiczny druk krótkich serii opakowań i szybką realizację od projektu do opakowania.
Trzecim prezentowanym urządzeniem będzie ploter CJV-150 – narzędzie dla nowatorskich pomysłów i rozmaitych zastosowań, w wysokiej jakości druku i wycinania. Zostało ono nagrodzone na targach Fespa 2015.
Podczas imprezy zostaną zaprezentowane kżet materiały do zadruku, m.in. ciekawe rozwiązanie, jakim jest G-Floor, transparentna wykładzina podłogowa do zadruku UV. Reprograf dysponuje bogatym portfolio materiałów do druku wielkoformatowego.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W odpowiedzi na potrzeby milionów osób pracujących z domu Epson poszerzył ofertę o dwie wielofunkcyjne drukarki, zaprojektowane z myślą o małych firmach i domowych biurach: WorkForce Pro WF-4745 i EcoTank L6580. Te energooszczędne, oparte na nie wykorzystującej ciepła w procesie druku technologii piezoelektrycznej urządzenia stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych drukarek z wymiennymi kartridżami.

Firma Zeller+Gmelin wraz z innymi członkami grupy Print City organizuje cykl webinarów, podczas których omówione zostaną zagadnienia dotyczące łączenia celów środowiskowych i wyjątkowych opakowań z drukiem wysokiej jakości i jego wykończeniem. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 16 grudnia (g. 14–16), kolejne w dniach 19, 21 i 26 stycznia. Niemiecki producent farb poligraficznych poinformował także o poszerzeniu swojej oferty o dwie serie farbowe do arkuszowego i rolowego druku offsetowego.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych zwróciła się z apelem do Prezesa Rady Ministrów, Mateusza Morawieckiego, o ujęcie branży reklamowej we wsparciu przedsiębiorstw poszkodowanych skutkami pandemii. Sektor reklamowy, m.in. jako ogniwo zamrożonej branży eventowej, konferencyjnej i targowej wyraźnie odczuwa następstwa regresu gospodarczego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.