Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Ricoh Document Arena

Ricoh Document Arena

Ricoh Polska, wraz z partnerami organizuje w maju dni otwarte pod wspólną nazwą Ricoh Document Arena – odbędą się one na 6 polskich stadionach. Jest to cykl dni otwartych dla klientów, dealerów automatyki biurowej, dostawców rozwiązań, resellerów IT i VAR.

To także pokazy dla dziennikarzy prasy branżowej oraz mediów ogólnopolskich i lokalnych. Celem dni otwartych jest pokazanie gotowych rozwiązań dla wybranych rynków i odbiorców oraz prezentacje najnowocześniejszych produktów i usług. Rozwiązania będą podzielone na strefy. Każda ze stref będzie dedykowana innemu segmentowi. Rozwiązania będą prezentowane na sprzęcie komputerowym dostarczonym przez partnera strategicznego Ricoh Document Arena – firmę Lenovo. Partnerami wydarzenia są firmy: Heidelberg, NTT System, Tech Data, DocuWare, Nuance.
Dni otwarte odbędą się w centrach konferencyjnych zlokalizowanych na nowoczesnych arenach ubiegłorocznych mistrzostw Europy w piłce nożnej (Stadion Narodowy w Warszawie, PGE Arena w Gdańsku, Stadiony Miejskie w Poznaniu i Wrocławiu) oraz na stadionach miejskich w Krakowie i Bydgoszczy.
Na gości Ricoh Document Arena czeka wiele atrakcji, np. drukarka Ricoh SP 100 e. Podczas każdej z imprez będzie można zwiedzić stadion z przewodnikiem. Ponadto partnerzy Ricoh Document Arena przygotowali inne, liczne niespodzianki.
Aby móc uczestniczyć w roadshow, wystarczy zarejestrować się na stronie www.roadshow.ricoh.pl
Harmonogram Ricoh Document Arena:
9-10 maja – Warszawa, Stadion Narodowy (arena Euro 2012)
13-14 maja – Wrocław, Stadion Miejski (arena Euro 2012)
16-17 maja – Kraków, Stadion Cracovii
20-21 maja – Poznań, Stadion Miejski (arena Euro 2012)
23-24 maja – Bydgoszcz, Stadion Zawiszy
28-29 maja – Gdańsk, PGE Arena (arena Euro 2012).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Ze względu na drożejące surowce, koszty materiałów eksploatacyjnych i energii, ceny opakowań kartonowych mogą niebawem wzrosnąć nawet o kilkadziesiąt procent. Producenci obawiają się też ewentualnego wstrzymania dostaw prądu czy gazu dla firm produkujących surowce.

Firma Magenta Vision – europejski producent atramentów przeznaczonych dla branży druku wielkoformatowego i dystrybutor maszyn drukujących – organizuje 13 października br. w swojej siedzibie w Piasecznie dzień otwarty. Podczas spotkania, nad którym patronat medialny objął „Świat DRUKU”, zaprezentowane zostaną urządzenia z portfolio firmy, nie zabraknie wystąpień specjalistów, a jako główną atrakcję zaplanowano wizytę w pobliskiej drukarni Topcan, połączoną z pokazem pracy maszyny Teckwin Barracuda 5000 LED.

Mutoh wprowadza na rynek nowe atramenty MS 51 w konfiguracji CMYK. Jak podaje ich polski dystrybutor – firma Atrium Centrum Ploterowe – są to szybkoschnące, opłacalne w eksploatacji tusze umożliwiające druk w szerokiej gamie kolorystycznej do zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.