Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Ricoh Document Arena

Ricoh Document Arena

Ricoh Polska, wraz z partnerami organizuje w maju dni otwarte pod wspólną nazwą Ricoh Document Arena – odbędą się one na 6 polskich stadionach. Jest to cykl dni otwartych dla klientów, dealerów automatyki biurowej, dostawców rozwiązań, resellerów IT i VAR.

To także pokazy dla dziennikarzy prasy branżowej oraz mediów ogólnopolskich i lokalnych. Celem dni otwartych jest pokazanie gotowych rozwiązań dla wybranych rynków i odbiorców oraz prezentacje najnowocześniejszych produktów i usług. Rozwiązania będą podzielone na strefy. Każda ze stref będzie dedykowana innemu segmentowi. Rozwiązania będą prezentowane na sprzęcie komputerowym dostarczonym przez partnera strategicznego Ricoh Document Arena – firmę Lenovo. Partnerami wydarzenia są firmy: Heidelberg, NTT System, Tech Data, DocuWare, Nuance.
Dni otwarte odbędą się w centrach konferencyjnych zlokalizowanych na nowoczesnych arenach ubiegłorocznych mistrzostw Europy w piłce nożnej (Stadion Narodowy w Warszawie, PGE Arena w Gdańsku, Stadiony Miejskie w Poznaniu i Wrocławiu) oraz na stadionach miejskich w Krakowie i Bydgoszczy.
Na gości Ricoh Document Arena czeka wiele atrakcji, np. drukarka Ricoh SP 100 e. Podczas każdej z imprez będzie można zwiedzić stadion z przewodnikiem. Ponadto partnerzy Ricoh Document Arena przygotowali inne, liczne niespodzianki.
Aby móc uczestniczyć w roadshow, wystarczy zarejestrować się na stronie www.roadshow.ricoh.pl
Harmonogram Ricoh Document Arena:
9-10 maja – Warszawa, Stadion Narodowy (arena Euro 2012)
13-14 maja – Wrocław, Stadion Miejski (arena Euro 2012)
16-17 maja – Kraków, Stadion Cracovii
20-21 maja – Poznań, Stadion Miejski (arena Euro 2012)
23-24 maja – Bydgoszcz, Stadion Zawiszy
28-29 maja – Gdańsk, PGE Arena (arena Euro 2012).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Przez sześć dni, w okresie przypadającym na przełożone targi drupa, Agfa prezentowała w sposób zdalny swoje najnowsze rozwiązania dla druku offsetowego. Podczas sesji online przedstawiciele belgijskiego producenta zaprezentowali ofertę uwzględniającą różne segmenty rynkowe, bazujące na offsecie. Webinaria poprzedziła – przeprowadzona również w trybie online – konferencja prasowa, podczas której zaanonsowano poszczególne premiery rynkowe oraz udoskonalone wersje rozwiązań software’owych i sprzętowych. Wirtualny projekt nosił nazwę Studio 4D48 – taki miał być numer stoiska firmy na targach drupa 2020.

Od czterech lat firma Poligrāfijas grupa Mūkusala z powodzeniem korzysta z narzędzia firmy Fujifilm do składania zleceń i korekty ekranowej online. Jak podkreśla, jego zalety są szczególnie widoczne w czasie obostrzeń spowodowanych pandemią.

Birografika MB, serbska firma zajmująca się produkcją etykiet, w ostatnim czasie zakupiła i zainstalowała swoją pierwszą maszynę fleksograficzną niderlandzkiej marki MPS – ośmiokolorowy model EFS 430, który oferuje druk na różnego rodzaju podłożach. Umowa została podpisana podczas targów Labelexpo 2019 (podczas których firma MPS sprzedała 12 maszyn).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.