Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Ricoh Polska członkiem Polskiej Izby Druku

Ricoh Polska członkiem Polskiej Izby Druku

Na mocy uchwały Rady Polskiej Izby Druku, firma Ricoh Polska została przyjęta w poczet członków PID. Ricoh jest obecny na rynku poligraficznym w Polsce od 2010 roku. Po dwóch latach Ricoh Polska może pochwalić się bogatym portfolio wielokrotnie nagradzanych urządzeń produkcyjnych, zarówno na papier cięty (Pro C901, Pro C751/651 i Pro 907/1107/1357), jak i ciągły (InfoPrint 5000 oraz InfoPrint 4100).

Innowacyjne rozwiązania Ricoh zapewniają wysoką jakość wydruków, i obsługę bardzo szerokiej gamy mediów. Dzięki technologii VECSEL i chemicznemu tonerowi w technologii PxP jakość wydruków jest maksymalnie zbliżona do jakości offsetowej, a rozwiązania takie jak pakiet ORU (Operator Replacable Unit) dają klientom pewność produkcji 24/7.
W Europie Ricoh zajmuje pierwsze miejsce w sprzedaży urządzeń produkcyjnych. W Polsce od 2010 roku Ricoh buduje świadomość marki wśród klientów na rynku poligraficznym. W ramach strategii umacniania pozycji na tym rynku podjęta została decyzja o członkostwie w Polskiej Izbie Druku. Ricoh Polska została również firmą wspierająca PID.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI poinformowała o zmianie dyrektora generalnego – stanowisko to ze skutkiem natychmiastowym objął Jeff Jacobson, związany z branżą od 30 lat. Zastąpi on Billa Muira, który ustępuje z powodów osobistych.

Drukarnia DMK Studio z Lublina zainstalowała w ostatnim czasie foliarkę Matrix angielskiej firmy Vivid Laminating. Urządzenie charakteryzuje się kompaktową budową, bardzo krótkim czasem zmiany folii laminującej i do złocenia oraz intuicyjną obsługą.

Obecne na rynku od kilku lat atramenty Mutoh UMS, wprowadzone wraz z serią ploterów serii ValueJet X, teraz mogą być używane także przez właścicieli ploterów marki Mimaki. Wśród ich najważniejszych zalet należy wymienić żywiczną formułę, ekologiczność potwierdzoną certyfikatem Indoor Air Comfort, szeroki gamut umożliwiający druk korporacyjnych barw, hermetyczność oraz bezpieczeństwo.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu