Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Ricoh Polska członkiem Polskiej Izby Druku

Ricoh Polska członkiem Polskiej Izby Druku

Na mocy uchwały Rady Polskiej Izby Druku, firma Ricoh Polska została przyjęta w poczet członków PID. Ricoh jest obecny na rynku poligraficznym w Polsce od 2010 roku. Po dwóch latach Ricoh Polska może pochwalić się bogatym portfolio wielokrotnie nagradzanych urządzeń produkcyjnych, zarówno na papier cięty (Pro C901, Pro C751/651 i Pro 907/1107/1357), jak i ciągły (InfoPrint 5000 oraz InfoPrint 4100).

Innowacyjne rozwiązania Ricoh zapewniają wysoką jakość wydruków, i obsługę bardzo szerokiej gamy mediów. Dzięki technologii VECSEL i chemicznemu tonerowi w technologii PxP jakość wydruków jest maksymalnie zbliżona do jakości offsetowej, a rozwiązania takie jak pakiet ORU (Operator Replacable Unit) dają klientom pewność produkcji 24/7.
W Europie Ricoh zajmuje pierwsze miejsce w sprzedaży urządzeń produkcyjnych. W Polsce od 2010 roku Ricoh buduje świadomość marki wśród klientów na rynku poligraficznym. W ramach strategii umacniania pozycji na tym rynku podjęta została decyzja o członkostwie w Polskiej Izbie Druku. Ricoh Polska została również firmą wspierająca PID.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Polski Drukarz sp. z o.o., wraz ze współorganizatorami i partnerami, zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką Color Managementu na XIII konferencję z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”, organizowaną w ramach Akademii Wiedzy. W tym roku spotkamy się 27 listopada w Centrum Konferencyjno-Apartamentowym „Mrówka” przy ul. Przekornej 33 w Warszawie.

Za oknem złota polska jesień, a my już intensywnie pracujemy nad listopadowym wydaniem naszego magazynu. Gros miejsca poświęcimy w nim przygotowaniu materiałów do druku. Zajmiemy się zarządzaniem barwą, standaryzacją, proofingiem, kontrolą jakości. Stąd już blisko do wytworzenia formy drukowej – kolejnym tematem przewodnim będą zatem urządzenia i materiały do wytwarzania form drukowych oraz usługi przygotowania form drukowych. Napiszemy także o najnowszych rozwiązaniach software’owych w zakresie prepressu, automatyzacji produkcji i zarządzania przepływem pracy.
Nie trzeba nikogo przekonywać, jak ważne jest posiadanie funduszy zarówno na inwestycje, jak i na bieżącą działalność firmy. Dlatego poruszymy tematykę faktoringu i leasingu w branży poligraficznej. Nie zabraknie też miejsca dla opakowań klasy premium, projektowania opakowań i rozwiązań do korespondencji masowej.
Serdecznie zapraszamy Państwa do publikacji materiałów reklamowych i PR-owych w listopadowym wydaniu „Świata DRUKU”.

W Ambasadzie Finlandii w Warszawie w dn. 9 października 2019 r. odbyło się spotkanie prasowe, podczas którego po raz pierwszy w Polsce został zaprezentowany raport VTT Technical Research Center of Finland pt. „Going beyond a circular economy”, skupiający się na wizji przyszłej, zrównoważonej gospodarki. Spotkanie zorganizowano w ramach Polskiego Tygodnia Gospodarki o Obiegu Zamkniętym (Polish Circular Week), którego celem jest pokazanie, że gospodarka o obiegu zamkniętym to nie abstrakcyjny koncept, ale realny element współczesnego życia gospodarczego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu