Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Rośnie liczba użytkowników portalu społecznościowego GMC User Community

Rośnie liczba użytkowników portalu społecznościowego GMC User Community

Firma GMC Software Technology, producent zaawansowanych rozwiązań w zakresie komunikacji z klientem i zarządzania dokumentami, poinformowała o znaczącym wzroście liczby użytkowników portalu społecznościowego GMC User Community, powołanego do życia w grudniu 2010 roku.

Portal GMC User Community stworzono jako miejsce oferujące użytkownikom rozwiązań GMC Software Technology możliwość dzielenia się wiedzą, praktycznymi rozwiązaniami i pomysłami na biznes. W ostatnich miesiącach ich liczba dynamicznie rosła – od 350 osób na koniec roku 2011 do 2,5 tysiąca w marcu br. Poza wymianą informacji o swoich doświadczeniach, pomagających w bardziej efektywnym zastosowaniu rozwiązań GMC Software Technology, a co za tym idzie – wpływaniu na tworzone w przyszłości oprogramowanie, użytkownicy portalu mają dzięki niemu dostęp do najnowszych informacji na temat poszczególnych systemów, ekskluzywnych szkoleń i webinariów, pozwalających na zmaksymalizowanie zwrotu z inwestycji w oprogramowanie.
„Jestem użytkownikiem rozwiązań GMC Software Technology od 2004 roku i byłem bardzo podekscytowany informacją o powołaniu do życia portalu zrzeszającego klientów tej firmy - mówi Randy Frye, programista w zakresie personalizacji danych w firmie Wilen Direct z Florydy. – Z przyjemnością pozyskuję z niego wiedzę o tym, w jaki sposób inni klienci GMC Software Technology korzystają z jej rozwiązań technologicznych, a informacje, jakimi dzielą się oni na forach dyskusyjnych, są mi niezwykle przydatne w codziennej pracy. Co więcej, z łatwością mogę dzięki niemu uzyskać dostęp do instrukcji obsługi i materiałów szkoleniowych, co umożliwia bardziej wydajną obsługę poszczególnych modułów. GMC User Community to znakomite miejsce, by wiedzieć więcej i uzyskać w razie potrzeby niezbędne wsparcie”.
GMC User Community to wielojęzyczna, aktywna platforma zrzeszająca użytkowników rozwiązań GMC Software Technology reprezentujących różne firmy i branże z całego świata. Codziennie gośćmi forów dyskusyjnych, stanowiących integralną część portalu, są też pracownicy działu wsparcia technicznego GMC Software Technology, którzy odpowiadają na nurtujące klientów firmy pytania.
„GMC User Community to idealne miejsce do dzielenia się problemami technicznymi i poradami, dzięki któremu jego użytkownicy lepiej odpowiadają na potrzeby i zmiany zachodzące na dynamicznych rynkach, na których działają – mówi Bill Parker, dyrektor marketingu GMC Software Technology. – Ciągły wzrost naszej społeczności to najlepszy dowód na to, że wciąż koncentrujemy się na dostarczaniu naszym klientom najszerszej wiedzy i jak najlepszego wsparcia technicznego”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI (spółka należąca do Siris Capital Group LLC) poinformowała, że jej dział Fiery, zajmujący się procesami workflow, stał się niezależną firmą, pozostającą własnością Grupy Siris.

Na zlecenie firmy Konica Minolta zbadano aktualne podejście przedsiębiorstw do transformacji cyfrowej. Wyniki opisano w bezpłatnym raporcie pt. „Od prowizorycznej do świadomej transformacji w sektorze MŚP”.

Drukarka sublimacyjna Durst P5 TEX iSUB, wykorzystująca autorskie atramenty sublimacyjne Sublifix, uzyskała certyfikat Eco Passport, wydawany przez Oeko-Tex. Substancje chemiczne opatrzone znakiem Eco Passport spełniają wymagania dotyczące zrównoważonej produkcji tekstylnej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.