Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Rusza Akademia Hot-Stampingu

Rusza Akademia Hot-Stampingu

Teoretyczne i praktyczne szkolenia z technologii złocenia na gorąco są adresowane do pracowników drukarń: operatorów maszyn złocących, technologów, pracowników nadzoru produkcyjnego i kontroli jakości, projektantów i handlowców oraz tych, którzy dopiero planują rozpocząć pracę na tych stanowiskach. Zajęcia rozpoczynają się na początku stycznia.

Część teoretyczna obejmuje szkolenia na trzech poziomach: podstawowym, średniozaawansowanym i eksperckim, w następujących terminach:

Szkolenie teoretyczne – poziom I – 05.01.2018 (piątek)

Szkolenie teoretyczne – poziom I – 02.02.2018 (piątek)

Szkolenie teoretyczne – poziom II – 19.01.2018 (piątek)

Szkolenie teoretyczne – poziom II – 16.02.2018 (piątek)

Szkolenie teoretyczne – poziom III – 09.03.2018 (piątek)

Szkolenia będą prowadzone w siedzibie „Archibald” w Warszawie, przy ul. Bagno 2 (I piętro, wejście D), w pobliżu stacji metra „Świętokrzyska”. W trakcie szkolenia przewidziana jest 45-minutowa przerwa na lunch (wliczony w cenę). O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą na konto organizatora (ilość miejsc jest ograniczona). Szkolenie zakończy się egzaminem - osoby, które uzyskają pozytywną ocenę, otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminu i miejsca szkolenia.

Szkolenie praktyczne jest realizowane w siedzibie klienta (jest oferowane firmom posiadającym maszynę do złocenia), w terminie uzgodnionym przez obie strony. Do szkolenia praktycznego będą dopuszczone osoby, które pomyślnie ukończyły szkolenie teoretyczne (minimum poziom I).

Osoby zainteresowane szczegółami oferty szkolenia z hot-stampingu proszone są o kontakt z firmą Zenon Łapiński.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma specjalizująca się w produkcji folii do opakowań giętkich, laminatów i etykiet ogłosiła wprowadzenie do oferty nowej metalizowanej folii z polipropylenu.

Firma Derya, autoryzowany dystrybutor japońskich maszyn Horizon, zainstalowała w inowrocławskiej drukarni urządzenie StichLiner Mark III wraz z podajnikiem HOF 400. Była to pierwsza taka instalacja w kraju.

Od września w ofercie Epsona znajdą się nowe bezprzewodowe urządzenia z serii T. Wielkoformatowe modele SureColor T3100 i T5100 mają się sprawdzić przede wszystkim w firmach inżynieryjnych i architektonicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu