Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Rusza Akademia Hot-Stampingu

Rusza Akademia Hot-Stampingu

Teoretyczne i praktyczne szkolenia z technologii złocenia na gorąco są adresowane do pracowników drukarń: operatorów maszyn złocących, technologów, pracowników nadzoru produkcyjnego i kontroli jakości, projektantów i handlowców oraz tych, którzy dopiero planują rozpocząć pracę na tych stanowiskach. Zajęcia rozpoczynają się na początku stycznia.

Część teoretyczna obejmuje szkolenia na trzech poziomach: podstawowym, średniozaawansowanym i eksperckim, w następujących terminach:

Szkolenie teoretyczne – poziom I – 05.01.2018 (piątek)

Szkolenie teoretyczne – poziom I – 02.02.2018 (piątek)

Szkolenie teoretyczne – poziom II – 19.01.2018 (piątek)

Szkolenie teoretyczne – poziom II – 16.02.2018 (piątek)

Szkolenie teoretyczne – poziom III – 09.03.2018 (piątek)

Szkolenia będą prowadzone w siedzibie „Archibald” w Warszawie, przy ul. Bagno 2 (I piętro, wejście D), w pobliżu stacji metra „Świętokrzyska”. W trakcie szkolenia przewidziana jest 45-minutowa przerwa na lunch (wliczony w cenę). O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą na konto organizatora (ilość miejsc jest ograniczona). Szkolenie zakończy się egzaminem - osoby, które uzyskają pozytywną ocenę, otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminu i miejsca szkolenia.

Szkolenie praktyczne jest realizowane w siedzibie klienta (jest oferowane firmom posiadającym maszynę do złocenia), w terminie uzgodnionym przez obie strony. Do szkolenia praktycznego będą dopuszczone osoby, które pomyślnie ukończyły szkolenie teoretyczne (minimum poziom I).

Osoby zainteresowane szczegółami oferty szkolenia z hot-stampingu proszone są o kontakt z firmą Zenon Łapiński.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Drodzy Czytelnicy!

Marzec to miesiąc, w którym nie tylko przyroda, ale i nasz miesięcznik nabiera konkretnych kształtów. O co chodzi? Oczywiście o druk przestrzenny oraz innowacyjne opakowania. W tym numerze skupimy się właśnie na tych dwóch tematach. Będziemy ponadto pisać o etykietach, markach własnych, maszynach i urządzeniach do produkcji opakowań, uszlachetnianiu i znakowaniu. Nie zapomnimy również o tym, co na końcu łańcucha, czyli systemach gospodarowania odpadami.

"Aby określić drukowalność różnych tekstur za pomocą techniki tampondruku, mniej więcej 20 lat temu przeprowadziliśmy testy na ponad 60 płytach Mold-Tech z nierówną powierzchnią. Jednak przez ten czas wiele się zmieniło..." – mówi John Kaverman, prezes Pad Print Pros, niezależnej firmy konsultingowej specjalizującej się w tampondruku.

Od niedawna w ofercie bydgoskiej firmy znajduje się płynny laminator StarLam. Urządzenie może nanosić powłokę na bazie wody na cyfrowe wydruki o szerokości nieprzekraczającej 1,6 metra – banery, billboardy, płótna, znaki drogowe, pokrycia ścian, druki wielobarwne i inne.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu