Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Samsung Roadshow

Samsung Roadshow

Samsung Electronic Polska zaprasza na Samsung Roadshow 2013. Roadshow jest okazją dla partnerów biznesowych do spotkania się z przedstawicielami firmy Samsung Electronic Polska i do obejrzenia najnowszych produktów z oferty firmy. Trasa rozpoczęła się 7 lutego w Gdańsku. 14 lutego odbyło się spotkanie w Warszawie, 21 – w Poznaniu, 27 lutego – we Wrocławiu, a na 28 zaplanowano imprezę w Katowicach (Hotel Angelo).

To już druga edycja wydarzenia. Zeszłoroczny Roadshow poświęcony był grupie produktów IT z sektora B2B. Cykl bieżących spotkań dotyczy przede wszystkim drukarek, a szczególnie nowej linii urządzeń w formacie A3. Opracowane przez zespół projektowy firmy Samsung innowacyjne kopiarki charakteryzują się oddzieleniem interfejsu drukarki od jednostki systemowej, co zapewnia duży komfort i łatwość użytkowania. Urządzenia, z technologią własną Samsunga, drukują, kopiują i skanują. W opcji jest moduł faksu.
Producent podaje, że CLX-9201/9251/9301 to najmniejsze kopiarki formatu A3 w swojej klasie. Zostały zaprojektowane, by zwiększyć wydajność pracy w małych i średnich firmach. Kopiarki formatu A3 CLX-9201/9251/9301 zaprojektowano tak, aby zajmowały jak najmniej miejsca, a jednocześnie cechowały się eleganckim wyglądem. Przy wymiarach 560×600×844,3 mm ważą zaledwie 72,5 kg (łącznie z automatycznym podajnikiem dokumentów).
W czasie spotkań są prezentowane także inne urządzenia drukujące i produkty biznesowe Samsung, takie jak: monitory, notebooki, tablety, wyświetlacze wielkoformatowe. Wszyscy goście mają okazję do samodzielnego przetestowania sprzętu i bezpośrednich rozmów z przedstawicielami firmy Samsung Electronic Polska.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 14–16 marca 2023 r. w centrum wystawienniczym w Monachium kolejny raz odbędzie się połączone wydarzenie, skupiające globalny przemysł przetwórczy, papierniczy i poligraficzny. Mowa o targach CCE International (wystawa dla przemysłu tektury falistej i litej), ICE Europe (wystawa poświęcona obróbce papieru, folii i taśm) i InPrint (koncentrująca się na technologii druku przemysłowego).

Fujifilm ogłosił zamknięcie linii produkcyjnej płyt offsetowych w niderlandzkim mieście Tilburg i przeniesienie jej do fabryk w Japonii i Chinach. Zakończenie procesu ma nastąpić z końcem 2023 r. Powodem tej decyzji jest ciągły spadek zapotrzebowania na płyty offsetowe, wynikający z przechodzenia drukarń na technologię cyfrową (trend ten został przyspieszony przez pandemię). Nie bez znaczenia jest także pogarszająca się w Europie sytuacja rynkowa – wzrost kosztów surowców, niestabilność rynku energii oraz wpływ wyższej inflacji.

Pod koniec listopada br. blisko 50 pracowników firm Aquila i VPK Packaging Polska wzięło udział w warsztatach sadzenia drzew, sprzątaniu lasu i zazielenieniu przestrzeni zrujnowanej przez nawałnice w Wielkopolsce. W ramach akcji posadzono drzewa na obszarze Nadleśnictwa Gniezno, niedaleko centrali firmy we Wrześni.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.