Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Scorpio dystrybutorem roku Flint Group Flexographic Products

Scorpio dystrybutorem roku Flint Group Flexographic Products

Na zdjęciu od lewej: Dirk Schmmack – dyrektor sprzedaży Regionu EMEA Flint Group Flexographic Products, Andrzej M. Gosk – dyrektor ds. współpracy biznesowej Scorpio Sp. z o.o., Piotr Ronke – dyrektor handlowy Scorpio Sp. z o.o., Lubica Guzmanova – dyrektor Scorpio Slovensko s.r.o., Tomasz Stańczyk – dyrektor zarządzający Scorpio Sp. z o.o.

Podczas Konferencji Opakowaniowej zorganizowanej w grudniu ub.r. w Stuttgarcie przez firmę Flint Group, odbyła się uroczystość ogłoszenia firmy Scorpio Sp. z o.o. dystrybutorem roku dywizji Flint Group Flexographic Products. O wyborze tym zadecydował wysoki poziom sprzedaży płyt fotopolimerowych firmy Flint w Polsce, duży profesjonalizm i wiedza techniczna pracowników Scorpio oraz ich wkład w promowanie rozwiązań firmy Flint w przemyśle opakowaniowym.

Scorpio współpracuje z Flint Group (poprzednio BASF/Xsys) od 1991 roku, sprzedając płyty fotopolimerowe tego producenta, a także farby i chemię do offsetu. Jako pierwsza wprowadziła na rynek polski cyfrowe płyty flekso, bardzo konsekwentnie budując swój znaczący udział w tym segmencie rynku. Ofertę płyt uzupełniają także kompletne linie do obróbki konwencjonalnych i cyfrowych płyt flekso i typo, których przez cały okres współpracy obu firm udało się zainstalować w Polsce kilkadziesiąt. W minionym roku Scorpio zainstalowało m.in. pierwszą w Polsce naświetlarkę do obróbki płyt w innowacyjnej technologii Nyloflex NExT.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Europejskie stowarzyszenie producentów etykiet FINAT ogłosiło zwycięzców 2. edycji konkursu #LABELicious, rozpoczętej w 2019 r. Zwycięzcami rywalizacji, której finał odbył się z opóźnieniem z powodu pandemii, zostali Sabrina Bento z Portugalii i Bjarne Castelein z Belgii. Ogłoszenie nagród bezpośrednio poprzedziło rozpoczęcie kolejnej edycji konkursu, której punktem kulminacyjnym będzie ceremonia wręczenia nagród zaplanowana podczas targów Labelexpo Europe pod koniec kwietnia 2022 r.

Grupa Schumacher Packaging, producent opakowań z tektury falistej i litej, planuje wdrożenie największego programu inwestycyjnego od momentu powstania przedsiębiorstwa w 1948 r. Do 2025 r. firma zainwestuje ok. 700 mln euro, z czego 300 mln euro w samych Niemczech.

19 listopada br. firma Koenig & Bauer zorganizowała w swojej siedzibie w Radebeul kolejny w tym roku Dzień Otwarty dla drukarń z Polski, tym razem reprezentujących segment akcydensowy (o spotkaniu dla drukarń opakowaniowych pisaliśmy TUTAJ). Główną atrakcją wydarzenia, na które złożyły się część konferencyjna i pokazy w Centrum Technologicznym, była pełnoformatowa maszyna arkuszowa – Rapida 106X i realizowana z jej udziałem produkcja autonomiczna.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.