Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / SinoCorrugated już w kwietniu

SinoCorrugated już w kwietniu

W dniach 11–14 kwietnia br. na terenie New International Expo Centre Reed Exhibitions organizuje kolejną edycję targów SinoCorrugated 2017. Organizatorzy spodziewają się ponad 65 tys. odwiedzających związanych z międzynarodową branżą produkcji i obróbki tektury falistej.

Wydarzenie ma 16-letnią tradycję, dlatego też jego organizatorzy dobrze znają potrzeby i zainteresowania przedstawicieli branży – do tej pory targi SinoCorrugated odbyły się osiem razy, a SinoCorrugated South, które odwiedziło łącznie ponad 150 tys. gości, siedem razy.

W tym samym czasie co SinoCorrugated 2017 odbywać się będą również targi SinoFoldingCarton 2017 oraz SinoCorrugated 2017 – odwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi dostępnymi na rynku rozwiązaniami wykorzystywanymi na każdym etapie procesu produkcyjnego.

W wydarzeniu weźmie udział ponad 1100 wystawców, zarówno lokalnych, jak i z zagranicy, którzy zaprezentują ponad 1800 urządzeń wykorzystywanych w tym sektorze rynku.
Na terenie targów SinoCorrugated 2017 goście będą mogli również zdobyć wiarygodne informacje oraz prognozy dotyczące przyszłości branży oraz kierunków jej rozwoju. Na stoiskach różnych producentów będzie można zobaczyć ponad 10 tys. nowoczesnych opakowań charakteryzujących się innowacyjnym designem oraz niespotykanymi dotąd funkcjonalnościami. Opakowania będą wykonane nie tylko z różnych rodzajów tektury, ale również szkła czy tworzyw sztucznych.

Specjaliści przewidują, że w najbliższej przyszłości można będzie zaobserwować rozwój szczególnie trzech sektorów branży opakowaniowej: produkcji opakowań przyjaznych środowisku naturalnemu, opakowań personalizowanych oraz opakowań inteligentnych. W związku z tym organizatorzy targów utworzyli trzy sektory, w których prezentowane będą różne rozwiązania dla poszczególnych etapów procesu produkcji opakowań: dotyczące projektowania opakowań z tektury falistej, cyfrowego zadruku oraz inteligentnej fabryki.

Część przestrzeni wystawienniczej SinoCorrugated 2017 będzie podzielona na sektory , w których będą się prezentować wystawcy z sześciu krajów: Niemiec (m.in. BHS, Re-China, Mühlen-Sohn, Leimer, MOSCA i FRIESE GMBH) , Stanów Zjednoczonych (United States Valco Melton, SUN Automation, Albany i Goettsch International Inc), Włoch (Renovasrl, PENTA BOX SRL, TERDECA srl i Policart s.r.l.), Hiszpanii (m.in. Rodicut Industry S.A.U, Boix, Talleres Serra S.A. i Dilunna sheeting roll), Japonii (Fujio Conveyor Industry Corporation, MHI i ASAHI) oraz Indii (SAMADHAN).
Na terenie New International Expo Centre przygotowane będą również specjalne przestrzenie dla odwiedzających, w których będą mogli oni organizować spotkania biznesowe, ponadto Reed Exhibitions planuje liczne imprezy o charakterze nieformalnym, które będą miały na celu konsolidację przedstawicieli branży.

W trakcie targów odbędą się również liczne konferencje i fora dyskusyjne, podczas których odwiedzający i wystawcy będą mogli wymienić się uwagami i doświadczeniami oraz zdobyć najnowsze informacje dotyczące branży, m.in. „Global Corrugated Industry Conference”, „TAPPI – Technical Association of the Pulp and Paper Industry” oraz „TAPPI Forum”, „Carton Transport and Packaging Forum”, „Flexo Printing Industry Development Forum” czy „Reeds Exhibition China Carton Industry Training Week”. Zainteresowani więcej informacji mogą znaleźć na stronie internetowej organizatora.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Stowarzyszenie FESPA poinformowało, że przeniesiona z marca br. na październik tegoroczna edycja FESPA Global Print Expo oraz towarzyszących im targów European Sign Expo and Sportswear Pro w Madrycie nie odbędzie się. Ryzyko związane z pandemią covid-19 jest zbyt duże, a sytuacja gospodarcza w wielu krajach nie ustabilizowała się dostatecznie, by można było myśleć o organizacji tak dużej imprezy. Kolejna zapowiadana data to 9–12 marca 2021 r. Zmieni się również miejsce targów – po kilku latach branża wróci do Amsterdamu, do RAI Exhibition Centre.

Intensywnie pracujemy nad kolejnym, lipcowo-sierpniowym wydaniem „Świata DRUKU”, do którego współtworzenia serdecznie Państwa zapraszamy. Tradycyjnie powrócimy w nim do tematyki druku mało- i wielkoformatowego, druku na żądanie, druku na tekstyliach, upominków reklamowych. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy sitodruku, druku sublimacyjnego i tampondruku. Omówimy również najnowsze trendy na rynku upominków reklamowych. Wydanie to będzie wraz z nami obecne na targach FestiwalDruku.pl (9–10.09) oraz w Madrycie na targach FESPA Global Print Expo (6–8.10).

Letniemu wydaniu „Świata DRUKU” będzie towarzyszyć specjalny dodatek pt.: „Opakowania i etykiety XXI wieku – zrównoważone, funkcjonalne, bezpieczne, piękne”. Znajdą się w nim informacje o technologiach, maszynach, materiałach, które pomogą rozruszać biznesy po koronawirusowym szoku. Publikacja ta będzie dostępna podczas wydarzeń, w których weźmiemy udział, przynajmniej do końca tego roku. Pierwsze z nich to: FestiwalDruku.pl, Forum Fleksograficzne PIF (14–15.09), Konferencja „Tektura falista – najnowsze technologie” (24–25.09), jak również targi Packaging Innovations (24–25.09).

Niemiecki gigant Koenig & Bauer skorzystał z dobrodziejstw internetu i możliwości transmisji na żywo. W dniach 16–26 czerwca br., czyli w pierwotnym terminie targów drupa, firma zaprosiła do swojego nowego centrum demonstracyjnego w Radebeul na prezentacje nowości ze swojego portfolio. Byliśmy więc świadkami światowej premiery nowej generacji maszyn Rapida, prezentacji najnowszych rozwiązań do zwojowego druku cyfrowego i zadruku tektury falistej, druku opakowaniowego, transakcyjnego, zabezpieczonego, druku na metalu i szkle, systemów workflow oraz cyfrowych usług serwisowych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.