Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / SinoCorrugated już za miesiąc

SinoCorrugated już za miesiąc

W dniach 11-14 kwietnia 2017 roku odbędą się najważniejsze na świecie targi poświęcone branży tektury falistej: SinoCorrugated. Targi te organizowane przez Reed Exhibitions odbywają się co dwa lata w Szanghaju. Już od 16 lat SinoCorrugated jest punktem odniesienia dla ponad 65 000 profesjonalnych zwiedzających z branży. Podczas następnych targów SinoCorrugated ponad 1100 chińskich i zagranicznych wystawców zaprezentuje ponad 1800 urządzeń i maszyn do produkcji i przetwórstwa tektury falistej oraz około 1000 rodzajów części zamiennych i zużywalnych.

Targi SinoCorrugated odbędą się jednocześnie z wystawami SinoFoldingCarton i China Packaging Container Expo, tworząc jedną megawystawę dla całej branży przemysłu opakowań. Odbywająca się po raz pierwszy wystawa China Packaging Container Expo poświęcona będzie wszelkiego rodzaju opakowaniom papierowym, z tworzyw sztucznych, metalowym i szklanym.
Na megatargach 3-w-1 można będzie znaleźć sprzęt i materiały na każdą kieszeń. Ten sam bilet wejściowy stanowi przepustkę na wszystkie trzy wystawy, na których można będzie odkryć całe spektrum rozwiązań i maszyn producentów chińskich i zagranicznych.
Skup się na tym, co najbardziej cię interesuje: zapisz się do programu TAP (Targeted Attendee Program).
TAP to rozwiązanie Reed Exhibitions pomyślane specjalnie dla targów SinoCorrugated, aby ułatwić zwiedzającym odnalezienie właściwych dla nich rozwiązań i pomóc im w nawiązaniu kontaktów z wybranymi wystawcami. Program ten proponuje rozwiązania na miarę dla każdego, kto się zapisze do programu, aby jego wizyta na targach była jak najbardziej efektywna. Dla członków programu TAP przygotowano wiele udogodnień.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Po raz kolejny firmy Sico Polska i Opinion Strefa Druku na prośbę człowieka-instytucji Jurka Owsiaka zdecydowały się użyczyć flagę sektorową, aby zaistniała jednocząc pozytywne idee na Pol'and'Rock Festival 2021, który w tym roku odbył się w dn. 29-31 lipca na Lotnisku Makowice-Płoty. Ten symbol siły płynącej ze współdziałania, zachęcający do odkrywania tego, co łączy ludzi i jednoczy wokół pozytywnych idei, został zaprezentowany w swojej okazałości w drugim dniu festiwalu, w trakcie koncertu zespołu Dżem.

W dn. 27–29 września 2021 r. w centrum targowo-wystawienniczym Forum Grimaldi w Monaco odbędzie się międzynarodowa wystawa branży materiałów opakowaniowych, materiałów i akcesoriów Luxe Pack Monaco. Targi skupiają profesjonalistów zajmujących się wytwarzaniem surowców i gotowych opakowań dla produktów luksusowych.

Stowarzyszenie Introligatorów Polskich organizuje konkurs na opowiadanie lub wspomnienie o introligatorze żyjącym w miejscowości autora lub o takim, którego autor spotkał, lub u którego się kształcił. Treścią pracy powinny być osobiste wspomnienia kontaktu z introligatorem, opis jego kariery zawodowej, pracowni, wykonywanych prac. Konkurs ma na celu rozbudzanie zainteresowania i propagowanie tematyki zanikającego rzemiosła, odszukanie i ocalenie od zapomnienia polskich nestorów zawodu, zarówno żyjących, jak i już zmarłych, oraz odkrywanie historii lokalnej społeczności. Prace można nadsyłać do 31 października 2021 r. „Świat DRUKU” jest patronem medialnym rywalizacji.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.