Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / SinoCorrugated już za miesiąc

SinoCorrugated już za miesiąc

W dniach 11-14 kwietnia 2017 roku odbędą się najważniejsze na świecie targi poświęcone branży tektury falistej: SinoCorrugated. Targi te organizowane przez Reed Exhibitions odbywają się co dwa lata w Szanghaju. Już od 16 lat SinoCorrugated jest punktem odniesienia dla ponad 65 000 profesjonalnych zwiedzających z branży. Podczas następnych targów SinoCorrugated ponad 1100 chińskich i zagranicznych wystawców zaprezentuje ponad 1800 urządzeń i maszyn do produkcji i przetwórstwa tektury falistej oraz około 1000 rodzajów części zamiennych i zużywalnych.

Targi SinoCorrugated odbędą się jednocześnie z wystawami SinoFoldingCarton i China Packaging Container Expo, tworząc jedną megawystawę dla całej branży przemysłu opakowań. Odbywająca się po raz pierwszy wystawa China Packaging Container Expo poświęcona będzie wszelkiego rodzaju opakowaniom papierowym, z tworzyw sztucznych, metalowym i szklanym.
Na megatargach 3-w-1 można będzie znaleźć sprzęt i materiały na każdą kieszeń. Ten sam bilet wejściowy stanowi przepustkę na wszystkie trzy wystawy, na których można będzie odkryć całe spektrum rozwiązań i maszyn producentów chińskich i zagranicznych.
Skup się na tym, co najbardziej cię interesuje: zapisz się do programu TAP (Targeted Attendee Program).
TAP to rozwiązanie Reed Exhibitions pomyślane specjalnie dla targów SinoCorrugated, aby ułatwić zwiedzającym odnalezienie właściwych dla nich rozwiązań i pomóc im w nawiązaniu kontaktów z wybranymi wystawcami. Program ten proponuje rozwiązania na miarę dla każdego, kto się zapisze do programu, aby jego wizyta na targach była jak najbardziej efektywna. Dla członków programu TAP przygotowano wiele udogodnień.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Stowarzyszenie FESPA poinformowało, że przeniesiona z marca br. na październik tegoroczna edycja FESPA Global Print Expo oraz towarzyszących im targów European Sign Expo and Sportswear Pro w Madrycie nie odbędzie się. Ryzyko związane z pandemią covid-19 jest zbyt duże, a sytuacja gospodarcza w wielu krajach nie ustabilizowała się dostatecznie, by można było myśleć o organizacji tak dużej imprezy. Kolejna zapowiadana data to 9–12 marca 2021 r. Zmieni się również miejsce targów – po kilku latach branża wróci do Amsterdamu, do RAI Exhibition Centre.

Intensywnie pracujemy nad kolejnym, lipcowo-sierpniowym wydaniem „Świata DRUKU”, do którego współtworzenia serdecznie Państwa zapraszamy. Tradycyjnie powrócimy w nim do tematyki druku mało- i wielkoformatowego, druku na żądanie, druku na tekstyliach, upominków reklamowych. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy sitodruku, druku sublimacyjnego i tampondruku. Omówimy również najnowsze trendy na rynku upominków reklamowych. Wydanie to będzie wraz z nami obecne na targach FestiwalDruku.pl (9–10.09) oraz w Madrycie na targach FESPA Global Print Expo (6–8.10).

Letniemu wydaniu „Świata DRUKU” będzie towarzyszyć specjalny dodatek pt.: „Opakowania i etykiety XXI wieku – zrównoważone, funkcjonalne, bezpieczne, piękne”. Znajdą się w nim informacje o technologiach, maszynach, materiałach, które pomogą rozruszać biznesy po koronawirusowym szoku. Publikacja ta będzie dostępna podczas wydarzeń, w których weźmiemy udział, przynajmniej do końca tego roku. Pierwsze z nich to: FestiwalDruku.pl, Forum Fleksograficzne PIF (14–15.09), Konferencja „Tektura falista – najnowsze technologie” (24–25.09), jak również targi Packaging Innovations (24–25.09).

Niemiecki gigant Koenig & Bauer skorzystał z dobrodziejstw internetu i możliwości transmisji na żywo. W dniach 16–26 czerwca br., czyli w pierwotnym terminie targów drupa, firma zaprosiła do swojego nowego centrum demonstracyjnego w Radebeul na prezentacje nowości ze swojego portfolio. Byliśmy więc świadkami światowej premiery nowej generacji maszyn Rapida, prezentacji najnowszych rozwiązań do zwojowego druku cyfrowego i zadruku tektury falistej, druku opakowaniowego, transakcyjnego, zabezpieczonego, druku na metalu i szkle, systemów workflow oraz cyfrowych usług serwisowych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.