Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Składarko-sklejarka Diana X80 w drukarni ERBI

Składarko-sklejarka Diana X80 w drukarni ERBI

Uroczyste przecięcie wstęgi i uruchomienie składarko-sklejarki Diana X80 w drukarni ERBI s.c.

10 lutego w drukarni ERBI s.c. w Łodzi odbyła się uroczystość oddania do użytku nowoczesnej składarko-sklejarki Diana X80 firmy Heidelberg do produkcji opakowań kartonowych. W uroczystości wzięli udział m.in. przedstawiciele władz regionu łódzkiego, organizacji branżowych, firmy farmaceutyczne będące klientami firmy ERBI, a także zaproszeni przedstawiciele drukarń zainteresowani tą tematyką.

Składarko-sklejarka Diana X 80 pozwala na klejenie pudełek kartonowych
z prędkością 500 m/min. W wyposażeniu dodatkowym znajduje się system znakowania Braille'a oraz unikatowy moduł ICM służący kontroli wizyjnej sklejanych pudełek. Te dwa rozwiązania pozwalają na bezpieczną i niezawodną produkcję opakowań z przeznaczeniem dla bardzo wymagającego segmentu opakowań farmaceutycznych, gwarantując najwyższe standardy w zakresie jakości.
Relację z wydarzenia opublikujemy w wydaniu marcowym.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Accurio Label 190 – pierwsza w Polsce maszyna Konica Minolta do przemysłowego, cyfrowego druku etykiet z roli – rozpoczęła niedawno pracę w firmie FlexOn. Drukarnia ta od lat specjalizuje się w produkcji etykiet i naklejek do różnego typu zastosowań.

W dniach 18–19 września br. w warszawskim EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja FestiwalDruku.pl. Wzorem lat ubiegłych towarzyszyć mu będzie równoległy FestiwalMarketingu.pl oraz wydarzenia uzupełniające.

Durst, austriacki producent wielkoformatowych maszyn cyfrowych, poinformował o zmianach w strukturze organizacyjnej w obszarze druków wielkoformatowych, polegających na wprowadzeniu platformy technologicznej P5 i planowanym rozwoju hybrydowych systemów drukowania.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu