Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Sojusz Postpress zaprasza na Alliance Days 2021

Sojusz Postpress zaprasza na Alliance Days 2021

The Postpress Alliance – grupa firm działających w obszarze postpressu, w skład której wchodzą: BaumannPerfecta, Bograma, H+H, Hohner, MBO i Wohlenberg – organizuje 2. edycję dni otwartych pod nazwą Alliance Days. Wydarzenie odbędzie się w dwóch częściach. Od 16 do 19 listopada br. partnerzy zaprezentują gościom na żywo w Solms swoje maszyny, natomiast w terminie 30 listopada – 1 grudnia zaplanowano wirtualne wydarzenie VIP (indywidualne spotkania 1:1 w formie streamingu).

W programie m.in.:

- modułowe systemy in-line i offline BaumannPerfecta – od prostego podnośnika palet po w pełni automatyczny system biegania i cięcia, w tym integrację z przepływem pracy; będzie można zobaczyć dwa w pełni automatyczne systemy utrząsania i cięcia – jeden dla drukarni komercyjnych i jeden do zastosowań farmaceutycznych.

- Bograma zaprezentuje rozwiązania w zakresie sztancowania – wraz ze sztancą rotacyjną BSR 550 Servo oraz automatyczną zbieraczką i układarką kart ACC 550 HS pokazywany będzie automatyczny, wysokowydajny system produkcji kart do gry o modułowej konstrukcji.

- H + H pokaże małą falcerkę S45 do produkcji krótkich łamów. Zestaw S45 zawiera funkcje, które skracają czas konfiguracji. Oferuje nakładanie, pierwszy i drugi zespół falcujący, zespół transferowy i pionowe odbieranie. Dostępny jest także wybór nakładania okrągłego – non stop lub płytowego ze stosu.

- MBO zaprezentuje autonomiczne przetwarzanie postpress od nakładania do układania składek. Jest to możliwe dzięki dwóm zupełnie nowym komponentom: optycznej kontroli jakości falcu oraz w pełni automatycznej zmianie składki.

- Wohlenberg przygotowuje dla gości perfekcyjną oprawę Quickbinder Edition Digital w połączeniu z trójnożem D09. Maszyny te w wersji inline tworzą najmniejszą linię do produkcji broszur inline firmy Wohlenberg o wydajności do 2 tys. uderzeń/h.

Aby wziąć udział w Alliance Days of the Postpress Alliance – czy to na żywo, czy wirtualnie jako gość VIP – należy zarejestrować się na platformie www.postpressalliance.com.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Grupa Schumacher Packaging, producent opakowań z tektury falistej i litej, planuje wdrożenie największego programu inwestycyjnego od momentu powstania przedsiębiorstwa w 1948 r. Do 2025 r. firma zainwestuje ok. 700 mln euro, z czego 300 mln euro w samych Niemczech.

19 listopada br. firma Koenig & Bauer zorganizowała w swojej siedzibie w Radebeul kolejny w tym roku Dzień Otwarty dla drukarń z Polski, tym razem reprezentujących segment akcydensowy (o spotkaniu dla drukarń opakowaniowych pisaliśmy TUTAJ). Główną atrakcją wydarzenia, na które złożyły się część konferencyjna i pokazy w Centrum Technologicznym, była pełnoformatowa maszyna arkuszowa – Rapida 106X i realizowana z jej udziałem produkcja autonomiczna.

Drukarnia Colours Factory jako pierwsza firma w Polsce i druga na świecie wdrożyła w 3. kwartale br. nowy system CtP firmy Agfa Offset, obejmujący wielkoformatową naświetlarkę Avalon N24-90XT oraz podajnik umożliwiający bezpośrednią obsługę palet – Skid Loader (to z kolei trzecie tego typu rozwiązanie w skali globalnej). Umowa pomiędzy obiema firmami uwzględnia też kontrakt płytowy, na bazie którego Agfa Offset stała się dostawcą materiałów wykorzystywanych przez drukarnię we wszystkich pracujących tu naświetlarkach CtP.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.