Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Spotkanie online poświęcone personalizacji

Spotkanie online poświęcone personalizacji

Producent maszyn do druku cyfrowego – firma HP Indigo oraz wyłączny dystrybutor tej technologii w Polsce – firma Digiprint organizują 2 grudnia br. o godz. 10.00 bezpłatny webinar zatytułowany „Projekt z charakterem. Potęga personalizacji!”. Spotkanie, które poprowadzi dwóch ekspertów – Guy Bibi, twórca oprogramowania HP Mosaic, i Abel Sanchez-Hermosilla, jest przeznaczone dla projektantów, przedstawicieli marek oraz drukarń. Jego celem jest zainspirowanie wszystkich osób zainteresowanych wyróżnieniem produktów na półce sklepowej. „Świat DRUKU” jest patronem medialnym wydarzenia.

Dwóch znakomitych specjalistów opowie o tym, jakie możliwości skrywa druk cyfrowy, i jakie kampanie zostały już zrealizowane za jego pomocą. Guy Bibi przybliży możliwości oprogramowania HP Mosaic, przeznaczonego do tworzenia dynamicznej personalizacji (algorytm ten został już wykorzystany przez tak znane marki jak Heineken czy Nutella). Drugi prelegent – Abel Sanchez-Hermosilla – nie tylko zwróci uwagę na ROI, ale też produkcję opakowań realizowaną w duchu zrównoważonego rozwoju.

„Ponieważ Digiprint i HP Indigo to synonimy druku cyfrowego, podczas spotkania nie zabraknie solidnej dawki informacji o kreatywnym podejściu do druku. Takie spotkanie to okazja, aby przekonać się, jak druk cyfrowy może odmienić oblicze produktów, które są ubrane w poligrafię. Pokażemy również zwrot z inwestycji w personalizowanych kampaniach, ale przede wszystkich będzie to porządna porcja inspiracji. Myślę, że to spotkanie pokaże szerzej, jaka potęga kryje się w druku cyfrowym, i jak fantastyczne efekty można osiągnąć przy jego użyciu” – mówi Alicja Bednarek, specjalista ds. marketingu w Digiprint.

Webinar będzie prowadzony w języku angielskim z transkrypcją w języku polskim. Aby wziąć w nim udział, należy zgłosić swój udział poprzez formularz dostępny TUTAJ.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 14–16 marca 2023 r. w centrum wystawienniczym w Monachium kolejny raz odbędzie się połączone wydarzenie, skupiające globalny przemysł przetwórczy, papierniczy i poligraficzny. Mowa o targach CCE International (wystawa dla przemysłu tektury falistej i litej), ICE Europe (wystawa poświęcona obróbce papieru, folii i taśm) i InPrint (koncentrująca się na technologii druku przemysłowego).

Fujifilm ogłosił zamknięcie linii produkcyjnej płyt offsetowych w niderlandzkim mieście Tilburg i przeniesienie jej do fabryk w Japonii i Chinach. Zakończenie procesu ma nastąpić z końcem 2023 r. Powodem tej decyzji jest ciągły spadek zapotrzebowania na płyty offsetowe, wynikający z przechodzenia drukarń na technologię cyfrową (trend ten został przyspieszony przez pandemię). Nie bez znaczenia jest także pogarszająca się w Europie sytuacja rynkowa – wzrost kosztów surowców, niestabilność rynku energii oraz wpływ wyższej inflacji.

Pod koniec listopada br. blisko 50 pracowników firm Aquila i VPK Packaging Polska wzięło udział w warsztatach sadzenia drzew, sprzątaniu lasu i zazielenieniu przestrzeni zrujnowanej przez nawałnice w Wielkopolsce. W ramach akcji posadzono drzewa na obszarze Nadleśnictwa Gniezno, niedaleko centrali firmy we Wrześni.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.