Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Spotkanie szkoleniowo-integracyjne Polskiej Izby Druku

Spotkanie szkoleniowo-integracyjne Polskiej Izby Druku

Polska Izba Druku organizuje kolejne spotkanie szkoleniowo-integracyjne dla reprezentantów firm członkowskich, które odbędzie się w dniach 29–30 marca 2019 r. w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym Molo nad Zalewem Sulejowskim. Partnerem spotkania jest hubergroup Polska Sp. z o.o.

Podczas zjazdu zaplanowano m.in. szkolenia i wykłady dotyczące systemu oceny pracownika, i komunikacji z pracownikiem, zarządzania wiedzą w organizacji, budowania autorytetu szefa/firmy w zarządzaniu poprzez cele, bycia liderem, a także kolację integracyjną przy muzyce.

O udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmowane są do 22 marca 2019 r. Liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy otrzymają Państwo przez kontakt z organizatorem: izbadruku@izbadruku.org.pl.

  • Obecnie 1 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 1/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu dużo spokoju, ciepła, wielu rodzinnych chwil i wytchnienia od codziennych trosk, a także mokrego i radosnego śmigusa dyngusa!

Zespół "Świata DRUKU”

Położony na obrzeżach Zurychu start-up Label Center u progu swej działalności zainwestował w zakup jednoprzebiegowej, cyfrowej maszyny do druku w technologii inkjet Durst Tau 330E. Po roku pracy właściciel szacuje, że dzięki niej w ciągu kolejnych pięciu lat będzie mógł potroić liczbę pracowników.

Ritrama zaprezentowała nową srebrną, metalizowaną folię polietylenową – Shiny. Powstała ona z myślą o produkcji etykiet aplikowanych na opakowania giętkie stosowane w sektorze premium produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, które często wymagają bogatych i dekoracyjnych etykiet o zaskakującej kolorystyce i najwyższych parametrach technicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu