Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Sprawdzone trio wróci do Monachium

Sprawdzone trio wróci do Monachium

W dn. 14–16 marca 2023 r. w centrum wystawienniczym w Monachium kolejny raz odbędzie się połączone wydarzenie, skupiające globalny przemysł przetwórczy, papierniczy i poligraficzny. Mowa o targach CCE International (wystawa dla przemysłu tektury falistej i litej), ICE Europe (wystawa poświęcona obróbce papieru, folii i taśm) i InPrint (koncentrująca się na technologii druku przemysłowego).

O sile tego wydarzenia w dużej mierze stanowi formuła 3 w 1, która w tym roku okazała się kluczem do sukcesu, monachijskie targi zaoferowały bowiem niemal kompleksowy przegląd łańcucha wartości. Szczególnie istotna dla przemysłu wydaje się zwłaszcza wystawa CCE International – bez wątpienia w obliczu niełatwej sytuacji (po)pandemicznej, politycznej i ekonomicznej to właśnie sektor opakowań ma się dobrze. Choć i tu nie brakuje wyzwań, jednak firmy działające w sektorze tektury radzą sobie bardzo dobrze – wynika to zarówno z gwałtownego rozwoju e-commerce, jak i coraz silniejszego trendu zrównoważonego rozwoju i gospodarki obiegu zamkniętego; także postępy w cyfryzacji zapewniają sektorowi dodatkowe szanse i możliwości. Nic więc dziwnego, że już teraz wiele ważnych firm zapowiedziało swój udział w marcowych targach.

„Przy stale postępującym rozwoju technologicznym maszyn, procesów i systemów w produkcji i przetwórstwie tektury falistej i litej cyfryzacja stała się w ostatniej dekadzie głównym motorem napędowym branży. CCE International to ważna platforma, która pomaga dotrzeć do swych docelowych odbiorców producentom materiałów, maszyn, technologii i akcesoriów. Ta wystawa stanowi wartościowe miejsce do wspierania innowacji poprzez oparty na wiedzy kontakt między producentami i użytkownikami nowych aplikacji, a dzięki skoncentrowaniu na obszarze tektury falistej i pudełkach składanych stała się wiodącym miejscem spotkań w Europie, przeznaczonym dla tego specjalistycznego sektora przemysłu” – mówi Patrick Herman, dyrektor ds. imprez z zakresu przetwórstwa, papieru i druku w firmie Mack-Brooks Exhibitions.

Jego współpracowniczka – Gerlinde Kasa – dodaje: „CCE International to jedyna europejska wystawa poświęcona tekturze falistej i litej. Dodatkowo na tle innych przekrojowych imprez opakowaniowych wyróżnia ją wiedza akademicka, którą oferuje w formie seminariów otwartych odbywających się przez trzy dni. To bogaty i wartościowy program, w którym kluczowe tematy branżowe, takie jak zrównoważony rozwój, cyfryzacja i wiele innych, są potraktowane dogłębnie. Oferuje również wystawcom dodatkową platformę (za pośrednictwem internetu) do prezentacji swojej działalności i oferty, ułatwia również networking na najwyższym poziomie i przekazuje specjalistyczną wiedzę za pośrednictwem otwartych seminariów, podczas których goście wystawy mogą zdobywać wiedzę na temat najnowszych trendów i nowości technologicznych z zakresu produkcji i przetwarzania tektury falistej i pudełek składanych.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI (spółka należąca do Siris Capital Group LLC) poinformowała, że jej dział Fiery, zajmujący się procesami workflow, stał się niezależną firmą, pozostającą własnością Grupy Siris.

Na zlecenie firmy Konica Minolta zbadano aktualne podejście przedsiębiorstw do transformacji cyfrowej. Wyniki opisano w bezpłatnym raporcie pt. „Od prowizorycznej do świadomej transformacji w sektorze MŚP”.

Drukarka sublimacyjna Durst P5 TEX iSUB, wykorzystująca autorskie atramenty sublimacyjne Sublifix, uzyskała certyfikat Eco Passport, wydawany przez Oeko-Tex. Substancje chemiczne opatrzone znakiem Eco Passport spełniają wymagania dotyczące zrównoważonej produkcji tekstylnej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.