Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Stora Enso na lutowych imprezach targowych

Stora Enso na lutowych imprezach targowych

Firma Stora Enso poinformowała, że w lutym br. rozwiązania opakowaniowe oferowane przez jej dział Renewable Packaging zostaną zaprezentowane na kilku imprezach wystawienniczych. Dwie z nich – PCD i Pharmapack – odbędą się w Paryżu, trzecia – Packaging Innovations – w Birmingham.

Na pierwszej z wymienionych wystaw – PCD (Packaging, Comsetics & Design) – uwaga zwiedzających stoisko Stora Enso (nr AF20) zostanie w szczególności zwrócona na nowy karton Performa Brilliance. Jest on przeznaczony do produkcji wysokiej jakości opakowań klasy premium oraz do różnorodnych zastosowań graficznych. Skierowany jest m.in. do przedstawicieli branży kosmetycznej, którzy stanowią jedną z grup docelowych organizowanej w dniach 3-4 lutego na terenie Espace Champerret w Paryżu wystawy. Targi te będą jednocześnie okazją do prezentacji całej oferty Stora Enso Renewable Packaging, obejmującej innowacyjne rozwiązania oraz materiały umożliwiające produkcję luksusowych i jednocześnie przyjaznych dla środowiska opakowań.
Kilka dni później (w dniach 10-11 lutego) w centrum wystawienniczym Paris Expo Porte de Versailles rozpoczną się targi Pharmapack, poświęcone rozwiązaniom opakowaniowym skierowanym na rynek farmaceutyczny. Podczas imprezy Stora Enso zaprezentuje na stoisku nr 1011 propozycje dla firm z tego segmentu rynkowego.
Skandynawskiego producenta nie zabraknie również na brytyjskiej odsłonie – znanych także z naszego rynku – targów Packaging Innovations, jakie odbywać się będą w Birmingham w dniach 24-25 lutego. Tu, na stoisku nr B30, dział Stora Enso Consumer Board zaprezentuje swoją kompleksową ofertę w zakresie produkcji „inteligentnych” opakowań na kosmetyki, napoje, czekoladę, farmaceutyki oraz żywność.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W odpowiedzi na potrzeby milionów osób pracujących z domu Epson poszerzył ofertę o dwie wielofunkcyjne drukarki, zaprojektowane z myślą o małych firmach i domowych biurach: WorkForce Pro WF-4745 i EcoTank L6580. Te energooszczędne, oparte na nie wykorzystującej ciepła w procesie druku technologii piezoelektrycznej urządzenia stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych drukarek z wymiennymi kartridżami.

Firma Zeller+Gmelin wraz z innymi członkami grupy Print City organizuje cykl webinarów, podczas których omówione zostaną zagadnienia dotyczące łączenia celów środowiskowych i wyjątkowych opakowań z drukiem wysokiej jakości i jego wykończeniem. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 16 grudnia (g. 14–16), kolejne w dniach 19, 21 i 26 stycznia. Niemiecki producent farb poligraficznych poinformował także o poszerzeniu swojej oferty o dwie serie farbowe do arkuszowego i rolowego druku offsetowego.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych zwróciła się z apelem do Prezesa Rady Ministrów, Mateusza Morawieckiego, o ujęcie branży reklamowej we wsparciu przedsiębiorstw poszkodowanych skutkami pandemii. Sektor reklamowy, m.in. jako ogniwo zamrożonej branży eventowej, konferencyjnej i targowej wyraźnie odczuwa następstwa regresu gospodarczego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.