Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Stora Enso na wrześniowych imprezach targowych

Stora Enso na wrześniowych imprezach targowych

Stora Enso zapowiada swój aktywny udział w dwóch zbliżających się wydarzeniach targowych, dedykowanych tematyce opakowań. Skandynawski producent zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie podczas wystawy Luxe Pack Monaco, odbywającej się w dniach 21-23 września, a następnie – na targach FachPack w Norymberdze (27-29 września).

Firma zapowiada prezentacje innowacyjnych produktów ze swojej oferty, uwzględniających stale rosnące wymagania odnośnie funkcjonalnych, wszechstronnych i proekologicznych podłoży wykorzystywanych do wytwarzania opakowań dla odbiorców z branży dóbr luksusowych oraz firm użytkujących pudełka kartonowe.
Na targach Luxe Pack (stoisko RC 18 w hali Ravel) zaprezentowana zostanie szeroka oferta kartonów z oferty działu Stora Enso Consumer Board, dedykowanych na rynek opakowań luksusowych. Z kolei na wystawie FachPack (stoisko 9-261 w pawilonie 9) działy Consumer Board i Packaging Solutions będą wspólnie promować obszerne portfolio materiałów Stora Enso do produkcji opakowań oraz rozwiązań bazujących na surowcach zgodnych z polityką zrównoważonego rozwoju: odnawialnych i nadających się do recyklingu.
Oba wydarzenia będą też dla firmy kolejnymi okazjami do celebrowania obchodzonego w tym roku 20-lecia wprowadzenia na rynek kartonów opakowaniowych z serii CKB i Performa. Znajdują one zastosowanie w różnych segmentach branży opakowań; stale udoskonalane i rozwijane stanowią też bazę dla nowych rozwiązań opakowaniowych.
Seria Performa obejmuje m.in. znane i cenione – także przez polskich klientów – gatunki Performa Brilliance (wyróżniający się wysokim połyskiem), Performa Bright (charakteryzujący się wysoką atrakcyjnością wizualną, uwzględniającą aspekty marketingowe), Performa White (o wysokim stopniu białości) czy Performa Alto (w którym duży nacisk położono na drukowność).
Z kolei karton CKB doczekał się niedawno udoskonalonej wersji, oferującej niższą gramaturę, przy zachowaniu wszystkich dotychczasowych walorów: wytrzymałości, trwałości i bezpieczeństwa przechowywanego produktu.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Konica Minolta, w trosce o bezpieczeństwo cyfrowe swoich klientów, rozpoczęła jakiś czas temu współpracę z firmą Bitdefender – twórcą oprogramowania antywirusowego o tej samej nazwie. Dzięki niej urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta bizhub można wyposażyć w specjalnie opracowane rozwiązanie antywirusowe, mające zabezpieczać firmy i instytucje przed potencjalnym zagrożeniem ze strony złośliwego oprogramowania.

Firma UPM Raflatac poinformowała o działaniach podjętych w celu zwiększenie mocy produkcyjnych i umocnienia pozycji na szybko rozwijającym się rynku bezpodkładowych materiałów etykietowych do zadruku termicznego. Inwestycja o wartości 13 mln euro obejmuje budowę linii powlekania dla produktów linerless w zakładzie w Nowej Wsi Wrocławskiej oraz zwiększenie zdolności do cięcia i pakowania. Nowa linia, zwiększająca możliwości wytwórcze firmy o 100 mln m2, ma zostać uruchomiona pod koniec 2021 r.

Firma Highcon ogłosiła, że po udanym wprowadzeniu spółki na giełdę w Tel Awiwie, w wyniku której zgromadziła 45 mln dolarów, dokonano kilku zmian personalnych mających na celu wzmocnienie kadry zarządzającej. Nowym prezesem zarządu Highcon został Alon Bar-Shany, mający 25-letnie doświadczenie w branży poligraficznej, w ostatnim czasie pełniący funkcję dyrektora generalnego HP Indigo. Zmiana nastąpiła także na stanowisku wiceprezesa ds. marketingu – został nim Simon Lewis, który również przeszedł z HP Indigo.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.