Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Stora Enso na wrześniowych imprezach targowych

Stora Enso na wrześniowych imprezach targowych

Stora Enso zapowiada swój aktywny udział w dwóch zbliżających się wydarzeniach targowych, dedykowanych tematyce opakowań. Skandynawski producent zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie podczas wystawy Luxe Pack Monaco, odbywającej się w dniach 21-23 września, a następnie – na targach FachPack w Norymberdze (27-29 września).

Firma zapowiada prezentacje innowacyjnych produktów ze swojej oferty, uwzględniających stale rosnące wymagania odnośnie funkcjonalnych, wszechstronnych i proekologicznych podłoży wykorzystywanych do wytwarzania opakowań dla odbiorców z branży dóbr luksusowych oraz firm użytkujących pudełka kartonowe.
Na targach Luxe Pack (stoisko RC 18 w hali Ravel) zaprezentowana zostanie szeroka oferta kartonów z oferty działu Stora Enso Consumer Board, dedykowanych na rynek opakowań luksusowych. Z kolei na wystawie FachPack (stoisko 9-261 w pawilonie 9) działy Consumer Board i Packaging Solutions będą wspólnie promować obszerne portfolio materiałów Stora Enso do produkcji opakowań oraz rozwiązań bazujących na surowcach zgodnych z polityką zrównoważonego rozwoju: odnawialnych i nadających się do recyklingu.
Oba wydarzenia będą też dla firmy kolejnymi okazjami do celebrowania obchodzonego w tym roku 20-lecia wprowadzenia na rynek kartonów opakowaniowych z serii CKB i Performa. Znajdują one zastosowanie w różnych segmentach branży opakowań; stale udoskonalane i rozwijane stanowią też bazę dla nowych rozwiązań opakowaniowych.
Seria Performa obejmuje m.in. znane i cenione – także przez polskich klientów – gatunki Performa Brilliance (wyróżniający się wysokim połyskiem), Performa Bright (charakteryzujący się wysoką atrakcyjnością wizualną, uwzględniającą aspekty marketingowe), Performa White (o wysokim stopniu białości) czy Performa Alto (w którym duży nacisk położono na drukowność).
Z kolei karton CKB doczekał się niedawno udoskonalonej wersji, oferującej niższą gramaturę, przy zachowaniu wszystkich dotychczasowych walorów: wytrzymałości, trwałości i bezpieczeństwa przechowywanego produktu.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Heidelberger Druckmaschinen AG poinformowała o decyzji wycofania się z przyszłorocznych targów drupa. Głównym powodem jest pandemia Covid-19 i jej skutki – ograniczenia w przemieszczaniu się i gromadzeniu, restrykcje higieniczne oraz niemożność przewidzenia, jak sytuacja epidemiczna będzie wyglądała w przyszłym roku. Jednocześnie koncern informuje, że zamierza skupić się na organizacji Tygodni Innowacji w centrum pokazowym w Wiesloch-Walldorf, co ma związek z coraz krótszym czasem wprowadzania nowości na rynek. Pierwszy cykl prezentacji, które będą dostępne także online, odbędzie się w październiku br.

Intensywnie pracujemy nad kolejnym, lipcowo-sierpniowym wydaniem „Świata DRUKU”, do którego współtworzenia serdecznie Państwa zapraszamy. Tradycyjnie powrócimy w nim do tematyki druku mało- i wielkoformatowego, druku na żądanie, druku na tekstyliach, upominków reklamowych. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy sitodruku, druku sublimacyjnego i tampondruku. Omówimy również najnowsze trendy na rynku upominków reklamowych. Wydanie to będzie wraz z nami obecne na targach FestiwalDruku.pl (9–10.09) oraz w Madrycie na targach FESPA Global Print Expo (6–8.10).

Letniemu wydaniu „Świata DRUKU” będzie towarzyszyć specjalny dodatek pt.: „Opakowania i etykiety XXI wieku – zrównoważone, funkcjonalne, bezpieczne, piękne”. Znajdą się w nim informacje o technologiach, maszynach, materiałach, które pomogą rozruszać biznesy po koronawirusowym szoku. Publikacja ta będzie dostępna podczas wydarzeń, w których weźmiemy udział, przynajmniej do końca tego roku. Pierwsze z nich to: FestiwalDruku.pl, Forum Fleksograficzne PIF (14–15.09), Konferencja „Tektura falista – najnowsze technologie” (24–25.09), jak również targi Packaging Innovations (24–25.09).
Zapraszamy do współpracy!

Stowarzyszenie FESPA poinformowało, że przeniesiona z marca br. na październik tegoroczna edycja FESPA Global Print Expo oraz towarzyszących im targów European Sign Expo and Sportswear Pro w Madrycie nie odbędzie się. Ryzyko związane z pandemią covid-19 jest zbyt duże, a sytuacja gospodarcza w wielu krajach nie ustabilizowała się dostatecznie, by można było myśleć o organizacji tak dużej imprezy. Kolejna zapowiadana data to 9–12 marca 2021 r. Zmieni się również miejsce targów – po kilku latach branża wróci do Amsterdamu, do RAI Exhibition Centre.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.