Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Strefa Studenta na targach Packaging Innovations

Strefa Studenta na targach Packaging Innovations

Organizator V Targów Nowych Rozwiązań w Branży Opakowań Packaging Innovations 2013, easyfairs, zaprasza wszystkich młodych projektantów i studentów do wzięcia udziału w II edycji Strefy Studenta organizowanej w ramach targów. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 10–11 kwietnia w warszawskiej Hali Expo XXI (hala nr 1). Udział w Strefie Studenta to okazja do zaprezentowania swych kreatywnych rozwiązań w branży opakowań.

Akcja kierowana jest do studentów oraz młodych projektantów poniżej 26. roku życia, niezwiązanych zawodowo z przedsiębiorstwami zajmującymi się projektowaniem bądź produkcją opakowań. Każdy z uczestników ma równe szanse. Nagrodzona będzie pomysłowość i chęć współtworzenia przedsięwzięcia.
Zasady udziału w Strefie Studenta:
- zgłoszenia: do 15 lutego 2013 r.
- od 18 lutego do 8 marca na facebook’owym profilu targów Packaging Innovations www.facebook.com/pi.warsaw przeprowadzone zostanie głosowanie na najlepsze prace
- 11 marca spośród nadesłanych opakowań zostanie wyłonione 10 najlepszych, których autorzy wezmą udział w akcji
- w dniach 10–11 kwietnia projektanci opakowań cieszących się największą popularnością zaprezentują swoje projekty podczas targów Packaging Innovations w Warszawie

Dzięki uczestnictwu w wydarzeniu młodzi projektanci oraz studenci mają możliwość przedstawienia prototypów opakowań na szerokim forum specjalistów z branży. Pozwala to na nawiązanie wielu kontaktów biznesowych zarówno z firmami produkującymi opakowania, jak i z przedsiębiorstwami je wykorzystującymi. Targi corocznie gromadzą przedstawicieli dużych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej czy farmaceutycznej oraz mniejszych przedsiębiorców zainteresowanych oryginalnymi i nietypowymi opakowaniami. Stanowi to jedną z niewielu okazji do skonfrontowania swych pomysłów z wymogami rynku, zapoznania się z nowinkami technologicznymi, czy wreszcie pozyskania cennych porad ze strony ekspertów z branży opakowań.
Szczegółowe informacje na temat Strefy Studenta można znaleźć na stronie organizatora targów www.easyfairs.com/pl i na profilu targów na Facebooku www.facebook.com/pi.warsaw

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Przez najbliższe trzy lata prezesem stowarzyszenia FESPA będzie Christophe Aussenac. Nominację ogłoszono podczas zakończonych niedawno targów Fespa w Amsterdamie (12–15 października 2021 r.). Christophe od 2017 r. był wiceprezesem organizacji i w tej roli wspierał ustępującego ze stanowiska prezesa Christiana Duyckaertsa, który został mianowany ambasadorem FESPA w Azji, a także powraca do ogólnych obowiązków członka zarządu stowarzyszenia i będzie nadal brał aktywny udział w życiu jego belgijskiego oddziału.

Poznaliśmy wyniki 2. edycji Konkursu na okładkę książki uszlachetnioną w technologii 3D Touch, organizowanego przez drukarnię cyfrową Totem.com.pl we współpracy z firmami Konica Minolta Business Solutions Polska i PC Print Sp. j. Wyniki rywalizacji grafików – osób zarówno profesjonalnie zajmujących się projektowaniem graficznym, jak i amatorów –ogłoszono 14 października br. Główną nagrodę w postaci 5 tys. przyznano Antoninie Janus-Szybist za pracę pt. „Solaris”.

Firma HP wprowadziła na rynek gamę urządzeń wielkoformatowych – dwa urządzenia serii DesignJet Z Pro (Z6 Pro i Z9+ Pro), oferujące dostawcom usług druku i analitykom systemów informacji geograficznej (GIS) najnowsze rozwiązania do tworzenia profesjonalnych wydruków o fotograficznej jakości i dokładnych, kolorowych map generowanych przez GIS, oraz trzy nowe drukarki HP PageWide XL Pro (10000, 8200 MFP i 5200 MFP), dające możliwość szybszego reagowania na potrzeby klientów oraz rozwinięcia ich dotychczasowych możliwości.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.