Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Sun Chemical i SunJet na targach InPrint 2016

Sun Chemical i SunJet na targach InPrint 2016

Podczas targów InPrint 2016, odbywających się w dniach 15-17 listopada br. w Mediolanie, firma Sun Chemical wraz ze swoim oddziałem specjalizującym się w rozwiązaniach inkjetowych – SunJet, zaprezentuje (na stoisku nr F60) bogatą ofertę skierowaną na rynki druku funkcjonalnego, przemysłowego oraz do zastosowań specjalnych.

Bazując na wspólnych doświadczeniach, wiedzy technicznej oraz zrozumieniu zróżnicowanych potrzeb końcowych użytkowników z rynku zastosowań przemysłowych, zespoły eksperckie Sun Chemical i SunJet będą promować rozwiązania z zakresu farb i atramentów, jak też specjalistycznej chemii używanej do ich produkcji, dedykowanych na rynki: motoryzacyjny, wnętrzarski, dekoracyjny (z wykorzystaniem podłoży metalowych i plastikowych), druku funkcjonalnego, bezpośredniego zadrukowywania przedmiotów oraz elektroniki drukowanej.
SunJet zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie atramentów przewodzących prąd, dedykowanych na dynamicznie rosnący rynek elektroniki drukowanej oraz monitorów dotykowych. Wśród nich znajdą się m.in. nowe rozwiązania przewodzące prąd bazujące na nanocząsteczkach srebra, przeznaczone do udoskonalonych procesów wygrzewania w niższej temperaturze, zaawansowane materiały dielektryczne oraz maski odporne na uszkodzenia mechaniczne.
Sun Chemical przygotowuje z myślą o zwiedzających targi InPrint 2016 szereg rozwiązań dedykowanych na rynek druku przemysłowego. Wśród nich znajdzie się m.in. SunHytek – seria farb odpornych na wysoką temperaturę i wilgoć, wykorzystywanych przy produkcji paneli i elementów wyposażenia aut, gdzie szczególną uwagę zwraca się na właściwą kombinację atrakcyjności wizualnej i wysoką wytrzymałość. SunCarte z kolei to rodzina farb sitodrukowych i offsetowych, klejów i lakierów znajdujących zastosowanie przy wytwarzaniu kart plastikowych. SunPoly to farby sitodrukowe przeznaczone do wysokowydajnego zadrukowywania różnych podłoży wykorzystywanych do produkcji pojemników. Ostatnia propozycja Sun Chemical to SunTronic – bogata gama zaawansowanych materiałów na rynek elektroniki drukowanej.
Mówi Peter Saunders – Global Business Director w firmie SunJet: „Technika inkjetowa jest coraz powszechniej używana w wielu branżach przemysłu i w różnych procesach technologicznych. Ma ona przed sobą świetlaną i niezwykle ekscytującą przyszłość, stąd nasze nieustanne zaangażowanie w działania badawczo-rozwojowe i tworzenie przełomowych rozwiązań wychodzących naprzeciw rosnącemu na nie zapotrzebowaniu”.
Robin McMillian – menedżer produktu w dziale rozwiązań przemysłowych i graficznych europejskiego oddziału Sun Chemical, dodaje: „Dzięki połączeniu sił Sun Chemical i SunJet, na targach InPrint 2016 zaprezentujemy naszą bogatą wiedzę, doświadczenie technologiczne i zrozumienie potrzeb użytkowników z rynków druku funkcjonalnego, przemysłowego i specjalnego. Chcemy, by zwiedzający nasze stoisko w pełni skorzystali z innowacyjnych i przyszłościowych rozwiązań technologicznych, jakie im oferujemy, jak również posiadanej przez nas wiedzy o rynku i jego perspektywach. Wszystko po to, by systematycznie udoskonalać procesy produkcyjne, zwiększać przewagę konkurencyjną i stale się rozwijać, m.in. poprzez wprowadzanie do oferty kreatywnych i innowacyjnych produktów”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Ze względu na drożejące surowce, koszty materiałów eksploatacyjnych i energii, ceny opakowań kartonowych mogą niebawem wzrosnąć nawet o kilkadziesiąt procent. Producenci obawiają się też ewentualnego wstrzymania dostaw prądu czy gazu dla firm produkujących surowce.

Firma Magenta Vision – europejski producent atramentów przeznaczonych dla branży druku wielkoformatowego i dystrybutor maszyn drukujących – organizuje 13 października br. w swojej siedzibie w Piasecznie dzień otwarty. Podczas spotkania, nad którym patronat medialny objął „Świat DRUKU”, zaprezentowane zostaną urządzenia z portfolio firmy, nie zabraknie wystąpień specjalistów, a jako główną atrakcję zaplanowano wizytę w pobliskiej drukarni Topcan, połączoną z pokazem pracy maszyny Teckwin Barracuda 5000 LED.

Mutoh wprowadza na rynek nowe atramenty MS 51 w konfiguracji CMYK. Jak podaje ich polski dystrybutor – firma Atrium Centrum Ploterowe – są to szybkoschnące, opłacalne w eksploatacji tusze umożliwiające druk w szerokiej gamie kolorystycznej do zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.