Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Sun Chemical na targach ICMA EXPO 2017

Sun Chemical na targach ICMA EXPO 2017

Na targach ICMA EXPO 2017 w Orlando na Florydzie odbywających się w dniach od 27 do 30 marca firma Sun Chemical zaprezentuje pełną gamę farb sitodrukowych i offsetowych, taśm magnetycznych, rozwiązań w zakresie zabezpieczenia marki i materiałów elektronicznych do druku kart kredytowych i laminowanych.

„Dzisiaj plastikowe karty mogą być kluczowym źródłem przychodów i lojalności klienta dla właścicieli marek. Niemniej ważne jest, aby zabezpieczyć dane na kartach klientów przed ewentualnym oszustwem.” – powiedział Chris Parrilli, wiceprezes i menedżer produktu w zastosowaniach przemysłowych, Dział Farb dla Ameryki Północnej w firmie Sun Chemical. „Gama farb, lakierów, klejów i taśm magnetycznych firmy Sun Chemical na potrzeby zabezpieczenia marki przed fałszerstwem oraz srebrnych i grafitowych farb przewodzących może być kompletnym rozwiązaniem w dziedzinie druku kart kredytowych i laminowanych”.

Odwiedzający stoisko nr 306 będą mieli okazję zapoznać się z rodziną farb sitodrukowych i offsetowych, klejów i żywic SunCarte firmy Sun Chemical, które oferują doskonałą siłę wiązania i adhezję do laminatu, a jednocześnie zapewniają spójne odwzorowanie kolorów. Rodzinę SunCarte można również dostosować do różnorodnych wykończeń metalizowanych. Linia jest łatwa w obsłudze i zapewnia doskonałą adhezję do typowych tworzyw sztucznych, dzięki czemu działy drukarskie mogą łatwiej reagować na potrzeby rynku kart plastikowych.

Linia produktów SunCarte zawiera farby sitodrukowe UV oferujące różnorodne możliwości wykończenia do stosowania na kartach plastikowych. Biel kryjąca SunCarte UVPC to farba opracowana specjalnie do kolorowych materiałów podstawowych PVC, natomiast dzięki zastosowaniu farby bezbarwnej SunCarte UVPC można uzyskać wykończenie perłowe, srebrne, złote lub specjalne. Farba bezbarwna UVPC ma również właściwości adhezyjne, ponieważ ultracienka utrwalona folia zmniejsza gromadzenie się materiału.
Rodzina SunCarte zawiera również linię farb offsetowych UV do kart plastikowych (SunCarte Offset UV Plastic Card) przeznaczonych wyłącznie do tych kart. Farby SunCarte Offset UV Plastic Card można nakładać na szeroką gamę tworzyw sztucznych. Farby te zapewniają dużą siłę wiązania, doskonałą drukowalność i kolory odporne na ciepło. Farby do kart plastikowych mogą być również dozowane za pomocą dozowników farb MX12 w ramach Systemu Dozowania Firmy Sun Chemical.

Dostarczając od ponad 40 lat wysokiej jakości taśmy magnetyczne na potrzeby sektora finansowego na całym świecie, Dział Materiałów Zaawansowanych firmy Sun Chemical jest w stanie zapewnić producentom kart standardowe, kolorowe i zadrukowane taśmy magnetyczne (oparte na technologii udostępnionej przez grupę DIC), które są atrakcyjne wizualnie, a jednocześnie są niezwykle trwałe i niezawodne. Jak zapewnia producent, taśma magnetyczna firmy DIC wykazuje doskonałe właściwości magnetyczne, w tym wysoką rozdzielczość i niski poziom zakłóceń przy precyzyjnym przebiegu fali.

Stosując szeroką gamę widocznych i niewidocznych rozwiązań w zakresie zabezpieczenia marki, firma Sun Chemical może pomóc władzom i markom w opracowaniu strategii, planowaniu działań na wypadek sytuacji kryzysowej oraz w planowaniu systemu kontroli pochodzenia produktu i innych mechanizmów zapewniających bezpieczeństwo i ochronę kart identyfikacyjnych.

Jedna z wielu możliwych metod niejawnych, jakie oferuje firma Sun Chemical, to system kodowania w podczerwieni o nazwie Verigard, system bezpieczeństwa, w którego ramach podczas dowolnego procesu drukowego na dowolnym podłożu do farb, żywic lub lakierów dodaje się niewielką ilość znaczników (albo markerów chemicznych). Markery systemu Verigard nie mają wpływu na parametry druku ani na właściwości kolorów, ponieważ dodaje się je w bardzo niewielkich stężeniach, a system jest bardzo przydatny, ponieważ karty mogą być uwierzytelnione od razu, za pomocą czytnika V400 wyprodukowanego przez firmę Sun Chemical.

Podmioty oferujące karty kredytowe również starają się zwiększyć bezpieczeństwo swoich kart dzięki technologii EMV. Dział Materiałów Zaawansowanych firmy Sun Chemical ma w tej istotnej dziedzinie do zaproponowania różnorodne materiały elektroniczne, w tym anteny mikropakowe i produkty metalizowane do farb nanosrebrnych nakładanych w technologii AJT do łączników oraz materiały zaawansowane, takie jak nanosrebro, pallad i złoto, wspomagające działanie chipa.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.