Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Światowe premiery na Hunkeler Innovationdays 2015

Światowe premiery na Hunkeler Innovationdays 2015

W dniach 23–26 lutego w szwajcarskiej Lucernie odbędzie się 11. edycja branżowych targów Hunkeler Innovationdays. To cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem wydarzenie organizuje firma Hunkeler – producent zaawansowanych systemów do wstępnego i końcowego przetwarzania papieru – oraz jej liczni partnerzy: dostawcy oprogramowania, maszyn drukujących, urządzeń introligatorskich oraz materiałów eksploatacyjnych i podłoży drukowych. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele polskich drukarń oraz przedsiębiorstw specjalizujących się w usługach korespondencji masowej. Z myślą o nich przez wszystkie dni targów w Lucernie będą obecni przedstawiciele firmy Docufield – wyłącznego dystrybutora marki Hunkeler w naszym kraju.

Jak wynika z zapowiedzi firmy Hunkeler, tegoroczna edycja Innovationdays przyciągnie ponad 5 tysięcy gości z różnych stron świata. Będą oni mieli okazję obejrzeć w pracy kilkanaście linii technologicznych dedykowanych różnym segmentom produkcji poligraficznej i pozwalających na drukowanie oraz specjalistyczną obróbkę gazet, książek, broszur czy druków transpromo. W wydarzeniu weźmie udział ponad 80 producentów cyfrowych, zwojowych maszyn drukujących oraz introligatorskich, jak też koniecznego do ich działania asortymentu. Stałym elementem każdej z linii będą zaawansowane rozwiązania firmy Hunkeler, zwiększające automatyzację działań w zakresie wstępnego i końcowego przetwarzania papieru zadrukowywanego w technologii wąskowstęgowej.
Mówi Michał Okurowski, dyrektor marketingu w firmie Docufield: „Wydarzenie to cieszy się coraz większą popularnością także wśród polskich przedsiębiorstw. Spodziewamy się w Lucernie wszystkich liczących się w naszym kraju firm, specjalizujących się w masowym outsourcingu wydruków, liczymy też na odwiedziny osób z drukarń akcydensowych, a przede wszystkim dziełowych. Oferta firmy Hunkeler, dedykowana dla ostatniej z wymienionych grup, jest stale rozszerzana – podczas targów będzie można zobaczyć m.in. zautomatyzowaną linię do cyfrowej produkcji książek Modular Book Solution, która – jak się spodziewamy – już wkrótce znajdzie pierwszych użytkowników także w naszym kraju”.
Część z prezentowanych podczas Hunkeler Innovationdays 2015 rozwiązań będzie miała w Lucernie swoją światową premierę. Zwiedzający targi obejrzą „w akcji” m.in. nowej generacji moduły do nawijania i odwijania wstęgi, pracujące z prędkością ponad 300 m/min. i oferujące błyskawiczną zmianę zwojów; linię do produkcji książek z automatyczną zmianą formatu, dokonywaną podczas jej pracy; rozwiązania w zakresie dynamicznego wykańczania wydruków: perforacji, wykrawania registrów, zbierania, cięcia i układania w stos; nowe, łatwe w obsłudze systemy kontroli produkcji oraz oprogramowanie nią sterujące, np. moduły PerfEditor i LaserEditor.
Targom towarzyszyć będą specjalistyczne wydarzenia o charakterze konferencyjnym, organizowane przez DOXNET (The Document X-perts Network), Interquest oraz EBDA (European Business Document Association).
„Hunkeler Innovationdays to miejsce spotkań użytkowników, producentów i specjalistów z różnych obszarów produkcji cyfrowej. Mamy nadzieję, że ich tegoroczna edycja okaże się równie ciekawa jak poprzednie. Dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w niej także przedstawicieli firm z Polski” – mówi Michał Okurowski.
Zainteresowani przyjazdem na targi proszeni są o kontakt z firmą Docufield (tel. 501 086 932, e-mail: mokurowski@docufield.com) bądź do rejestrowania się na stronie organizatora – firmy Hunkeler http://www.innovationdays.com. Udział w nich jest bezpłatny.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.