Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Szkoła Druku Medikon – Canon imagePROGRAF PRO Week

Szkoła Druku Medikon – Canon imagePROGRAF PRO Week

Firmy Medikon Polska i Canon Polska zapraszają artystów, fotografów, grafików i ludzi związanych z poligrafią na tydzień druku i zarządzania barwą z drukarkami fotograficznymi i ploterami Canon, który potrwa od 16 do 20 października 2017, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00 w Studio Medikon przy ul. Cyklamenów 7 w Warszawie.

Do dyspozycji uczestników tygodnia eksperckiego w Studiu Medikon będą drukarki i plotery Canon imagePROGRAF PRO-1000 i PRO-2000 oraz eksperci Medikon Polska. Wydarzenie skierowane jest do osób drukujących i zamierzających zacząć drukować zdjęcia i grafiki. Specjaliści z firmy Medikon będą dzielić się wiedzą o drukarkach, ploterach, papierach, oprogramowaniu, profilach ICC, kalibracji, sterownikach, zarządzaniu barwą, drukowaniu z programów Canon Print Studio Pro, Adobe Photoshop, Lightroom i Mirage oraz innym zagadnieniom związanym z drukowaniem zdjęć i grafiki.

Na miejscu goście będą mieli możliwość wydrukowania swoich plików na urządzeniach Canon imagePROGRAF PRO-1000 i PRO-2000 i papierach Fomei w asyście ekspertów Medikon Polska i Canon Polska. Uczestnictwo w szkoleniach i konsultacjach jest bezpłatne.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Już za miesiąc, 23 listopada, w hotelu Czerniewski w Warszawie (ul. Jutrzenki 119) Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, organizuje XI konferencję z cyklu Akademia Zarządzania Barwą. Zgłoszenia przyjmujemy do 13 listopada na formularzu zgłoszeniowym.

Firma Mimaki ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży płaskiego plotera tnącego Mimaki CF22-1225. To nowe rozwiązanie tnące obsługuje materiały w formacie do 1220 × 2440 mm i stanowi doskonałe uzupełnienie urządzenia Mimaki JFX200-2513 do produkcji na żądanie sezonowych materiałów reklamowych do sklepów oraz elementów wystawowych. Po dodaniu oprogramowania ArtiosCAD Designer Solution obie maszyny tworzą kompletne rozwiązanie drukująco-tnące umożliwiające tworzenie niestandardowych opakowań i prototypów.

W dniach 18–20 września br. firma Erhardt+Leimer zorganizowała kolejne szkolenie dla swoich dystrybutorów. I tym razem w spotkaniu wzięli udział przedstawiciele firmy Graw, autoryzowanego dystrybutora Erhardt+Leimer w Polsce. Gośćmi szkolenia byli także przedstawiciele z takich krajów, jak Węgry, Czechy, Serbia i Macedonia.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu